Eurovision 2009 Sonuçları

tadından yenmeyen şu herif kacıncı oldu bu arada??
izlemedim ben :çok üzgünüm:

69654.jpg

burda baya iyi çıkmış normalde bu kadar fıstık değil benneyaptımki

hadisenin 4. olması büyük bir mucize onun sesine nolmus öyle
ee canlı okumak her babayiğidin harcı değildir
norveç harikaydı favorimdi zaten a.s.

bu arada kuzumcuum çocuğun adı uğur yıldıranmış
ve şöyle demiş;
Herkesin beğenisini kazanmak güzel. Ama inan bana burada (Moskova) yürüyemiyorum artık. Odamdan çıkamıyorum! Yunanistan'dan buraya özel uçak geliyor, içinde sırf beni görmek isteyen kadınlar var. Burada Rus kadınların çimdikleri yüzünden popomda morluklar oldu.

pek şikayetçiymiş insanların onu göğüs ve karın kası olarak görmesinden
o iki dil bilen çok okuyan bi insanmışgamyoncuiremsu

Allahım gülmekten altıma edicem şimdi hee:roflol::roflol::mymeka: Adamı taciz etmişler resmen. Bir Türk yaflusuna çimdik haa, hemide Rus karıları haa:mymeka:, ahh yavrum çok acımışmıdırki:teselli:laelaelaelaelae

hadisenin 4. olması büyük bir mucize onun sesine nolmus öyle
ee canlı okumak her babayiğidin harcı değildir
norveç harikaydı favorimdi zaten a.s.

Arkadaşlar, herkes canlı söylemedimiki. Canlı söylemek zorunlu değilmi. Bizimki tamam canlı söylendi ama diğerleri sanki hakkaten pileybek gibiydi. Canlı canlı söylenenle pileybeki ayırdedebiliriz kanımca.

Son düzenleme:
:1shok:üffff bu ne yav:asigim: fotoşop güzelimiki bu yavru.

valla kermit hatırlamıyom şu an kaçıncı oldu, ilk 10 da ama herhalde galiba sanırsam:smiley-cool:

Şarkı söylerkene bu kadar güzel değildi be:nazar:

kuzu bu herifi benden dolayı hatırlıyondur sen
piyasaya ben tanıttım bunu
o bar senin bu bar benim gezerkene az foto vermedik gaztacılara :nazar: -tatlicadiarzu-
fotosop falan değil
birebir orcinali ye iç yarabbi şükür de herifin
yeminle başka bişi
çok denüşük bi elettiriği var :nazar:
off ulan offf gamyoncuiremsu

Allahım gülmekten altıma edicem şimdi hee:roflol::roflol::mymeka: Adamı taciz etmişler resmen. Bir Türk yaflusuna çimdik haa, hemide Rus karıları haa:mymeka:, ahh yavrum çok acımışmıdırki:teselli:laelaelaelaelae

kuzum acumıştır tabiigamyoncuiremsu
ruslar çimciklemiştir yunanlar da ahh canım gel öpiim de geçsin demiştirkaydirigubbakcemile3:jeyyar:

Yav kermit valla beeeyle elektrük alınacak bir herif değildi şarkı söylerkene. Bu fotoda tam manasıylen bir yaflu gibi çıkmış olabülü ama ctesi elektrük melektrük almadım ne yalan söyliyim.

kuzum acumıştır tabiigamyoncuiremsu
ruslar çimciklemiştir yunanlar da ahh canım gel öpiim de geçsin demiştirkaydirigubbakcemile3:jeyyar:

Muhahahhah, dağıldım:roflol::roflol:,
rezil karılar, bizim malımıza anca biz çimdik atabiliriz uleyn. Elin yedi kat yabancı hatunlarına mı kalmış Uğurcuum.sositososito

poposu moraran kimmiş la
sakis mi hadise mi :nazar:

Yok be Hadisenin yanında son 1 dk dans eden o muhteşem yaratıktan bahsediyoz.sengözlerimebaksanab

herkes canli soylemedigi belli zaten, hadisenin sesi kotu cikti bea, bence azarbeycan 1 olmalkiydi norvej degil yaws offffff, hak etmediler o kaar puani yaws, 12 puan ta bilmem kac ulkeden yuh ule yuh,
ha bi de ben fransiz kanalinda baktim, cunku trt kanali yokdu bende, fransiz spekar diyodu ki Turk dostlarimiz hadi bize puan verirsiniz dimi diye, hic puan alamadi fransa bizden adam dedi tuhhh, cok kou oldu cok kirildim dedi ama adamin bi soyleyisi vardi ya gulmekden ortadan yarildim :roflol:

Yav kermit valla beeeyle elektrük alınacak bir herif değildi şarkı söylerkene. Bu fotoda tam manasıylen bir yaflu gibi çıkmış olabülü ama ctesi elektrük melektrük almadım ne yalan söyliyim.
len olm yaşlanıyosun artık normaldir :teselli:
yunanistana her yıl bilmem kaç melyon turistin akın etme sebebi bu herif değilse ben de bişi bilmiyom :nazar:
yunan tanrıları poh yemiş yanında :asigim: (çarpilmam işallah :Saruboceq:)

Muhahahhah, dağıldım:roflol::roflol:,
rezil karılar, bizim malımıza anca biz çimdik atabiliriz uleyn. Elin yedi kat yabancı hatunlarına mı kalmış Uğurcuum.sositososito

Yok be Hadisenin yanında son 1 dk dans eden o muhteşem yaratıktan bahsediyoz.sengözlerimebaksanab

len o şeey diilmiydi
dans yarışmasındaki cocuk
adı neydi.....gamyoncuiremsu

Noli ürovizonda çimdik vakasımı var :nazar:

Hadise türkiyeye dönmüşmü açıklama etmiş mi o bed sesine.

Yoksama o bi koşucu kız vardı onun gibi regl filan mı olmuş garibim:nazar:

poposu moraran hadisenin dans ettiği çocuk uğır yıldıranmış adı

Sadece orası mı morarmışCADIARZU

Ver onu türk yapımı ithal hatunların eline direk damardan girer morarmadık yerini bırakmazlar allama başta ben:smiley-cool:

bu arada kuzumcuum çocuğun adı uğur yıldıranmış
ve şöyle demiş;
Herkesin beğenisini kazanmak güzel. Ama inan bana burada (Moskova) yürüyemiyorum artık. Odamdan çıkamıyorum! Yunanistan'dan buraya özel uçak geliyor, içinde sırf beni görmek isteyen kadınlar var. Burada Rus kadınların çimdikleri yüzünden popomda morluklar oldu.

pek şikayetçiymiş insanların onu göğüs ve karın kası olarak görmesinden
o iki dil bilen çok okuyan bi insanmış

sakisi mi çimdikliyolarmışş:KK70:
ehaheha çocuğunun anası katia ruslardan nefret etmeye başlamıştır herhalde:kahve:

hee hatırladım
hadiseyi gölgede bıraktı
imza toplayak bi dahaki seneye orovizyona o katılsın :nazar:
ben o zaman görürürüm o rusları yunanları :nazar:

X