Eurovision 2009 Sonuçları

kuzu sertapın birinci olduğu sene ikinci miydi neydi bu shake shake diye bişey söylüyodu güzel şarkıydı

Eh iste fena degildi:1closedeyes:

Nedense öyle kivrak irkeklerden hoslanmiyom ben be kuzu.:kahve:

Irkek dedigin vakit bende Kadir inanir...kenan imirzalioglu gibin tipler gecer...baska tanimam zayir...:asigim:

Ay sende, sanki VJ Bülent'ten bahsediyoruz Gülsüm yaşakkıdı, kim ne derse desin onun dansa eşlik etmesi resmen şovun havasını değiştirdi.:ecrin_bebek:

yarısmanın sonucları belli değilken
benim içime tek sinen hadiseyle azerbaycan oldu
hadisede özelliikle ses sorunu cok yasandı danscıların söyledi sözler nerdeyse duyulmadı bile
ama yinede sonuc tatmin edici

hadise çok vasattı yarışmada.yılbaşında trt.deki performansı daha başarılıydı.

kırmızıların ve ışıkların içinde görüntüsü,vokallerin içindede sesi kaybolmuştu.

azerbaycan birinciliği haketmişti.......

Bence yatıp kalkıp 4. lüğe dua edelim...
Elbise, ses, ışıklar çok kötü idi..
Azerbaycan 1. liği hak etmişti bence :ecrin_bebek:

son anda 4.olmamız gerçekten büyük bir mucize..28ülkenin içinden hemde...!!

son anda 4.olmamız gerçekten büyük bir mucize..28ülkenin içinden hemde...!!

dünyadaki türk nüfusunun fazla olmasının sonucu işte...

hadisenin açıklamalarını okudunuz mu kızlar ;
norveçin solisti alex' in tatlı ve sempatik diye 1. olduğunu iddia ediyor ve seneye bizde tatlı bir çocuk yollayalım diyor... sanırım hazmedemedi hanımefendi :)
ayrıca vokalistlerin sesinin kendisinden daha fazla çıkmasının sebebi de reji hatasıymış mış mış -tatlicadiarzu-

Birde neden ilk 5 e sevinmiyorsunuz onu anlayabilmiş değili mgeçmişte ilk 20'ye giremiyorduk.

Lütfen biraz şükredin tebrik edin.

Ben Hadise'yi Kutluyorum kendi adıma.

Giyim, kuşam bunları aşın biraz....

ah ya sayın Kazen doğru dediniz bunada razı olalım.kıyafet mıyafet neyse nedeee o ses neydi ya berbat söyledi kadın şarkıyı fark ettinizmi sizde?

norveçinki çok şeker bi parçaydı.abartmadan şov yapmadan biyerleri açmadanda 1. olunabiliyormuş.

herkes playback okudu biz niye canlı okuduk onu anlamadım,canlı okununca kızın sesi çıkmadı doğru dürüst,çünkü kızı yarışmadan önce çok yordular çok strese girdi,millet şarkıcısını kampa çekmiş,bizimkilerde nazi kampına çektiler :1closedeyes:

herkes playback okudu biz niye canlı okuduk onu anlamadım,canlı okununca kızın sesi çıkmadı doğru dürüst,çünkü kızı yarışmadan önce çok yordular çok strese girdi,millet şarkıcısını kampa çekmiş,bizimkilerde nazi kampına çektiler :1closedeyes:

yok cnm olur mu böyle bir yarışmada playback olmaz herkes canlı okudu:nazar:

evettt :eek:benn:asigim:
tadından yenmeyen şu herif kacıncı oldu bu arada??
izlemedim ben :çok üzgünüm:

69654.jpg

69654.jpg

delikafaduldenallaamm öliciiimmdelikafaduldenyaa bunu niye eurovisiona giyinik çıkarırlar kiiikaydirigubbakcemile3delikafadulden:tomato:
tam olarak hatırlamıyorum şimdi kaçıncı olduğunu ama ilk 10 içinde yerini aldı yannış hatırlamıyorsam :asigim:

-----------------------

bu arada kuzumcuum çocuğun adı uğur yıldıranmış
ve şöyle demiş;
Herkesin beğenisini kazanmak güzel. Ama inan bana burada (Moskova) yürüyemiyorum artık. Odamdan çıkamıyorum! Yunanistan'dan buraya özel uçak geliyor, içinde sırf beni görmek isteyen kadınlar var. Burada Rus kadınların çimdikleri yüzünden popomda morluklar oldu.

pek şikayetçiymiş insanların onu göğüs ve karın kası olarak görmesinden
o iki dil bilen çok okuyan bi insanmışgamyoncuiremsu

69654.jpg

:1shok:üffff bu ne yav:asigim: fotoşop güzelimiki bu yavru.

valla kermit hatırlamıyom şu an kaçıncı oldu, ilk 10 da ama herhalde galiba sanırsam:smiley-cool:

Şarkı söylerkene bu kadar güzel değildi be:nazar:

X