Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Ay Allah korusun. Diş nedir canım. 10 dak. Lık narkoz verilir en fazla. Bişicik olmaz.
bir cocuk hic uyanmadi tr de , disi cekilirken narkoz verilmis yaa:KK43: vefat etti cocuk, ayyy naz beni telas sardi, inan ellerim titriyor korkudan, ben nasil kurtulacam bu endiseden?

:KK57::KK57::KK57: naz ciddimiii ya sen bizi çok iyi biliyorsunnn çok güzeldi çokkk asla unutmam bana buradan bir çok dr ye ameliyat olan hatta hiç ameliyat olmayan arkadaşlarımın hazırladıkları hastane partisinii
Ay dayfalarca okudumdu jelo. Napimmm yüzüm mahvolunca bi ümit buraya girip okudukça okudum. Arada gak gul sesleniyodum ama o kadar muhabbetin içinde genelde kaynıyordu benim sorular falan

bir cocuk hic uyanmadi tr de , disi cekilirken narkoz verilmis yaa:KK43: vefat etti cocuk, ayyy naz beni telas sardi, inan ellerim titriyor korkudan, ben nasil kurtulacam bu endiseden?
Alllahhhh yandık gene bastırdı kızın anksiyetesi.
Kızım derin nefes al. Dua et bana akıl ver Allahım diye. Milyonda bir olan şeyi aklına getirip kendini yiyorsun ya

kotu seylerı aklına getırmemeye calıs canım lütfen elınden geldıgınce narkozun dozunu kaçırmışlardır da ondan zaten cocugun omru dolmus sebep olmuş oda canımo oldu dıye herkes olmaz merak etme sen kızına hıcbısey olmıycak ınsallah

YOK YOK BİZDE LAF EDERİZ BAYCANA YÜZÜNEDE DERİZ RAHAT OL SEN AMELİYAT OLMADAN ÖNCE İYİ ADAM DEDİM SONRA KIZDIN YERDİNN NORMAL BUNLAR BEya ıcımrahatladı umarım benı görürse konuşur pek umıdım yok ama ne yuzsuzum :KK45:he he

Alllahhhh yandık gene bastırdı kızın anksiyetesi.
Kızım derin nefes al. Dua et bana akıl ver Allahım diye. Milyonda bir olan şeyi aklına getirip kendini yiyorsun ya
ben hemen bir dus alayim kizlar, kizim simdi dedi ya anne yirmilik disimi aldirmak lazim , alttan cikmaya zorluyro yer yok dedi, inan elim ayagim bosaldi, kizim ameliyat agirecek, bir sye olacak baslaidm yine kurmaya:KK43: gidip dus alayim biraz nefes alayim belki sakinlesirim, ona d abelli etmek istemiyorum , amma ustuk kadin bu diyecek diye...

ben hemen bir dus alayim kizlar, kizim simdi dedi ya anne yirmilik disimi aldirmak lazim , alttan cikmaya zorluyro yer yok dedi, inan elim ayagim bosaldi, kizim ameliyat agirecek, bir sye olacak baslaidm yine kurmaya:KK43: gidip dus alayim biraz nefes alayim belki sakinlesirim, ona d abelli etmek istemiyorum , amma ustuk kadin bu diyecek diye...
canım dus al rahatla lütfen başka seyler dusun dua et sonra gel yaz

Tamam canım git duş al. Boşuna yeme kendini. Hiç bişi olmaz. Sedasyon la alırlar dişi. Ağır narkoz vermezler.

X