Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Laaa ben bu akdar elestiriye gelemem, amiyat sonqrsi en iyisi uyeligi kapatim toz olmak:)))) Marko dan korktum
Anlamayız biz öyle kaçmaktan felan. Valla aranıyor diye gazetelere tam sayfa ilan verir gene bulurum seni, gelirim yanına. Biz eleştrileti yumuşak yapıyoruz. Marco cum biraz sivri dilli. Şak şak söylüyo

Burada kanunen yasaklanmis durumda bu tarz seyler,insanlarin umru da degil zaten,ikinci gune kor olsan, ne oldu diye sormazlar burada...

hayal dünyası gibi ıcık..cidden yasaklanmış mı..arkadan diyolardır yine de

Burada kanunen yasaklanmis durumda bu tarz seyler,insanlarin umru da degil zaten,ikinci gune kor olsan, ne oldu diye sormazlar burada...
Ay o kadarı da fazla ilgisizlik yaw.
Bir ara geçen yılın başı bir oda atkadaşım vardı iş yerinde. Kız yan masamda. Ben kalp krizi gwçirip yere yığılsam yeminle yere niye düştü bu diye bakmaz, işine devam ederdi herhalde. O kadarı da fazla yaw. Herşeyin ortası iyi

Anlamayız biz öyle kaçmaktan felan. Valla aranıyor diye gazetelere tam sayfa ilan verir gene bulurum seni, gelirim yanına. Biz eleştrileti yumuşak yapıyoruz. Marco cum biraz sivri dilli. Şak şak söylüyo
Ben korkarim kiz elestiriden, arkamdan dedikodumu yapmaniza izin veriyorum.yeter ki yuzume sak sak elestiri yapmayin kaldiramam ben

yaaaww aşşkolsuun ben de saf saf mail bekliyoomm sizdennnnnn

Yok yete dusersen hemen mudahale ederler ama pzellikle dis goruntunde olan kotu degisimlete yorum yapilmiyor , hatta farkedilmemis gibi davraniliyor

mischhneler yaptın anlat da azıcık ucundan kıyısından sosyalleşelimm...öğrenelim dış dünya nasıl

maillere ara ara bakıyorum...markooo yazdım mailde demişsin ama göremediiim...

blackciğimin interneti mi gelmiş..yaşasınn..e nerde peki bu kız..

balack ders çalışacak kızlarr..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…