Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Dur hele senin daha cok yol katetmen lazim ne o bugun geldim birinci benim havalari sirani bekle..biz burda yabancilari sevmeyiz once isinmamiz lazim:)

hahaha..hatun pro ve popüler üye ya grupta ona güveniyo..burda kuralları biz koyarız bebek..
o kırmızı hoşuma gitti..ben de yarın bastırıcam parayı alacam o popülariyeti..

Ay ben vucuduma bakmiuorum bile biliyorum cunku kusursuz oldugunu
Posterde turkan sultanin ona bakimde icim acilsin biaz diye

allahım kadına bakınca mı için açılıyo..gerard butler ın posterini yapıştır hemen..bradley cooper da olur.bu kafayla evlenemez başımıza da kalırsın sen..

allahım kadına bakınca mı için açılıyo..gerard butler ın posterini yapıştır hemen..bradley cooper da olur.bu kafayla evlenemez başımıza da kalırsın sen..

Ha haaa ben erkeklerde robert de niro yu severim cirkin yakisiklilari yani :) evde kaldim zaten daha ne olsun

ha ha ha ha benide sevinnnnyahu:))))))))))))ayyy ben çok eskiyim artık karta kaçtım k.k daaaaa

yüzünü göster bize önce
burda herkes de sevgi arsızı çıktı arkadaş..gelen beni sevin diyo.

ay bu yüzlerden sıkıldım yetmiyo bana..yeni yüz istesek astarını istersiniz diyecekler...

yüzünü göster bize önce

ay bu yüzlerden sıkıldım yetmiyo bana..yeni yüz istesek astarını istersiniz diyecekler...
yok tanınıyorummm ben çok ünlüyümmm yüzüm olmazzz

yüzünü göster bize önce

Evet goster yuzunu bize bakalim ne var ne yok cok acima
yok tanınıyorummm ben çok ünlüyümmm yüzüm olmazzz

Bak sen ayyy merak ettim simdi meslek neydi sizin onu soylein bari bak hemen sizli bizli olduk unlulere sayhimiz var yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…