Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

parmak cene her şey calışıyo bizde yeter ki muhabbet aksamasın..
:KK25::KK25:

Gunaydin kizlar yeni Telefon aldim son eklenen numaralar diger telde kaldi bana watsaptan mesaj atarsaniz kaydedeyim. Svg.

Kızlarrrrr canlarrrrr iyi eğlenceler yarın. Bol bol resim bekliyorum. Hanginiz daha genç ve güzel kritik yapacam hazır yan yana resimlerini görmüşken:KK45:

DERECEYE GİREN İLK 3 ÜYEMİZE PRO ÜYELİK HEDİYE EDİLECEKTİR !

SON 2 GÜN !

---KOT PANTOLON KOMBİNLERİ ---

24.05.2015 saat 22:13 kadar yarışmaya katılacak olan arkadaşlar, oluşturmuş olduğunuz kombini bana özel mesaj yoluyla gönderebilirsiniz.

Yarışmaya katılmak ve yarışma kuralları için aşağıdaki linke tıklayınız!
En Tarz Üye Yarışması ✄ Kot Pantolon Kombinleri !

1.png

:KK9::KK9:Dünya Mutfağı Oylaması:KK9::KK9:

Ay bu ne ya. Gözlerme inanamıyorum noldu bizim sayfamız.
Nerdesiniz
Misch buna nasıl müsade ettin. Kimseler girmiyo artık. Terk edilmiş ıssız ada gibi olmuş sayfamız:KK57:

Ay bu ne ya. Gözlerme inanamıyorum noldu bizim sayfamız.
Nerdesiniz
Misch buna nasıl müsade ettin. Kimseler girmiyo artık. Terk edilmiş ıssız ada gibi olmuş sayfamız:KK57:

Elden ne gelir Nazım..Marko'yla uygulama whatsapcı..Her şeyi buraya da yazamıyoruz..Sonuç mecburen böyle oldu.Ama whatsapda da eski yazışma heyecanı yok..orası da terk edilir yakında...

Heyyyoooo kızlar ya çok uzun zaman oldu yazmayalı :KK76: en son bıraktığım da herkes iyiydi valla iyi sardık biz buluşma işine mekanları zengin ederiz böyle gidersek :KK59::KK48: aldığınız indirimleri toplayın benim hesaba yatırın yok öye:KK70: kök hücreye lazım:oops:

Heyyyoooo kızlar ya çok uzun zaman oldu yazmayalı :KK76: en son bıraktığım da herkes iyiydi valla iyi sardık biz buluşma işine mekanları zengin ederiz böyle gidersek :KK59::KK48: aldığınız indirimleri toplayın benim hesaba yatırın yok öye:KK70: kök hücreye lazım:oops:

bi süre evlerde bahçelerde bulusup para biriktirelim o zaman:))) nazla bana gelceksiniz zaten..:rolleyes::rolleyes:

Jelesec Jelesec İyilik cnm, çok güzel eğlendik ama herkesin birbiriyle elektiriği iyi tuttu....Yazı dediğin gibi bahçe kutlamalarıyla geçiririz, bağda bahçede yayılırız biraz iyi gelir:p yeni plan nedir merak ettim, gerçi ramazan geliyor, ondan sonra tam gaz devam.....Sende bağ bahçe yok ama kapı gibi tesis (ilk buluşma yerimiz) var yeşillikler arasında , orası senin sayılır. :KK56:

Jelesec Jelesec İyilik cnm, çok güzel eğlendik ama herkesin birbiriyle elektiriği iyi tuttu....Yazı dediğin gibi bahçe kutlamalarıyla geçiririz, bağda bahçede yayılırız biraz iyi gelir:p yeni plan nedir merak ettim, gerçi ramazan geliyor, ondan sonra tam gaz devam.....Sende bağ bahçe yok ama kapı gibi tesis (ilk buluşma yerimiz) var yeşillikler arasında , orası senin sayılır. :KK56:

jelo hamarat kadın kışın da ona gideriz..oğlanın yemeklerinden verse yeter:rolleyes::rolleyes:

jelo hamarat kadın kışın da ona gideriz..oğlanın yemeklerinden verse yeter:rolleyes::rolleyes:

PEGANUM PEGANUM peguşum belli değil ama bu değil sonraki hafta sonu için plan olabilir..:KK200:ya Naz' da ya bende..sizin o tarafa da geliriz sonra hep sizi buraya almak olmaz..taksim gibi mesela..:21:

Evet ya hepimiz hafif çatlak olunca iyi anlaştık zaten anlaşmasak ilk buluşmadan sonra hemen eğlenmeye gitmezdik:))))))))))evet yaz geldi artık nazo,misch, evet mekan benim sayılır oraya kahvaltıya akşam ederiz zaten süperde olur bir günde biz karşıya geçeriz sizi hep yormayalım gerçi sen şipşak emin hepimizden önce damlıyon mekana:KK48:

X