Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

ben nokummm bacılar siz buluşun sonra misch sana gelirim ben yavru ile minnoşları sevmeye

haftaya yoktun di miii...unuttum onu..davet edicem sizi onun dışında da davet beklşeme şekercim alo geliyorum de gel:KK9:

blaaackkk nerdesin..gizli gizli okuyosun da niye yazmıyosun..
gel bi "ay tatlım yaaa" da..her cümlede öyle diyosun..konu:KK60:şman çook şeker..:KK200::KK200::KK200:

B black tulips , Misch'le aynı düşünüyorum, nerelerdesin, bir ses ver, okullamı haşır neşirsin?
peganum canım benım buralardayım sadece yazmıyorum pek okul bıttı canım başkada pek bır degısıklık yok Mehmet beyı bekliyorum sen nasılsn kızlarla buluştunuz haberınızı aldım facdede gördüm zaten cıtır hatunlar sızı:KK37:

peganum canım benım buralardayım sadece yazmıyorum pek okul bıttı canım başkada pek bır degısıklık yok Mehmet beyı bekliyorum sen nasılsn kızlarla buluştunuz haberınızı aldım facdede gördüm zaten cıtır hatunlar sızı:KK37:

Sevindim okulun bitmesine, bir an önce mehmet bey'le inşallah halledersin yüz sorununu......Sonraki buluşmalarda seni de bekliyoruz....

[QUOTEtail mGANUM, post: 41369078, member: 404324"]Sevindim okulun bitmesine, bir an önce mehmet bey'le inşallah halledersin yüz sorununu......Sonraki buluşmalarda seni de bekliyoruz....[/QUOTE]
Sagol tatlimmm bende cok isterim sizi gormek biraz enerjim yukselir guzel ve neseli bayanlarin arasinda gorusuruzpeganumcum :KK37:

X