Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

kıslar günaydıın...sabah 7.30 itibariyle burdayım
dün yarım kalan filmimi tamamlayacağım..sonra hava güzel kahvaltıya dışarı çıkacağız..
okuyabildiğim kadarıyla grubun çoğunluğu kronik tembel..print jelo ve ben olmasak yazmayı bile bırakırsınız

puki yavrum bana kim bakacak diye niye düşünüyosun.naz seni özel şoförüyle aldırsın malikaneside ağırlasın..kadın tüm kocaeli'yi üstüne geçirtmiş..yok öyle kuru kuru kurban olıyim..arkadaşlık böyle gunlerde belli olur..

ayrıca benim her yerim orijinal sizin gibi değilim demiş hepimizi eziklemiş..yanılmış...bizim hepiciğimizin kendi dokusu nazda yabancı madde, dolgular filan var...
black son ana kadar satış yapmış..her çiçekten bal almış..gençliğine veriyorum..

marko yine kayıp..arsanın sulama sisteminin hesabını yapıyodur.tek odalı köy evi diye cıktı ama bize 10 oda lazım en az..
iyi pzarlar kızlar öpüyorum hepinizi...

kızlarr gunaydııınnnnn....

bu sabah gene moralim bozuk gene beni heppp rahatsız eden konuya takıldım..gidiş günlerim(eylül) yaklaşıyor diye midir nedir ..sabaha kadar kurdumm...kızlar size yazacağım bu konudak endişelerimi ve lütfen rica ediyorum diğer maillerdeki konular gibi arada kaynamsın, herkes görüşbelirtsin en miniğnizden en tecrübelimize kadar hepinizin görüşleri benim için cooook önemli,biliyorsunuz kimseye soramıyorum..konu ciddi ve kendimi hep kötü hissediyorum...yazıyorum mutlaka görüş bilidirn bekliyorum..

marco cum rüyan hayır olsun belki sana soracağım bu sorularım içindir haydin geçiyorum ve yazıyorum maile..by.

Heee dogru soyluyorsun, haz kovaelini birak, istanbula bilem el atmis, beni alsirsin hihohahahah, haklisin,sagol

P printemps- elimizden geldigince yardimci oluruz tatlim

Canım bu kadar panik yapa herşeyi. Misch in abisi doğru diyo. Kaderrrr. Ben hiç sigara içmeyen sağlıklı beslenen hep checkup yaptıran bi tanıdığımı akciğer den kaybettim
Babaannem hiç alkol almamış sirozdan ölmüş ben 2 yaşında iken. Alın yazısı önemli canım. Dikkat edicen gerisi kader

Ayyy resmen dün okuyamayıp balıklama sohbete daldığım yere kadarkileri okuyim dedim zor bitirdim. Çeneniz ne çok açılmış ya. Ben yokken yazmışınız da yazmışınız.
Neyseki okudum eksiğim kalmadı. Ayol okul zamanından beridir bu kadar çalışmadımdı. Eksik kalmiyim diye habire kafa patlatıyorum.
Ayy az yazın ben yokken, bu yaştan sonra oku, akılda tut. Sonra cevapları yaz zor oluyo

valla ben de iş gibi görmeye stres yapmaya başladım.YA kaçırırsam ya hata olarak bana dönerse gibi akla ziyan ruh hallerindeyim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…