Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Hayret sen burada olurmuydun

Pukkos bendede var bazi korku ve takintilar ama soze dokmuyorum cunku farkettim ki dillendiridikce artiyor..Hatta bu durum ilgi yarattikca cevremde is simarikliga donusuyor..Kendinize cok yuz vermeyin kizlar bazi seyleri itin bilinc altina orda dursunlar niye var o bilincalti biseyleri oraya gonderip rahat etmek icin belki de

pukka cımm her koşulda harikasıınn ,uğraşma cirkin olamazsın icinn güzel senin..

bu arada senin nezdinde İngilizlere sevgilerimi gönderiyoruummmmmm....allah razı olsun ki şu telletubbies leri yapmışlar,olmasaydı ne yapardık,her sabah 6 da başlıyoruz teletubbies izlemeye akşama kadar...ama lütfen rica et yeni bölüm çeksinler,arastırdım durmuşlar artık çekilmiyormuş,el at devam etsinler, cunku biz hepsini ezberledik ,oynayan İngilizleri polisi ,ciftlik sahibi hatta tüm çocukları sokakta görsem tanırım o derecede kaynaştık walla.komşu bile diyor ki evde birbirimize po,lalal demeye başladık diyor.

Evet cok haklisin, dun dile getirdim daha da fenalastim,daha da kotu oluyordum az kalsin, en guzelli hic bahsetmemek, ve naz70. Ban sunni teneffus bile yapmadi

Hhahaha guzelim demi? Bak bu resmimi senin bebeklere goster aninda korkudan yemek yemeye baslarlar Teletubbiesleri cok sukur yillardir izlemek zorunda kalmiyorum, bir zamanlar piyasadaki tum cocuk filmlerini ilk benguderdim , yerimi sana devirtetim askitom

süper bir yorum..konuştukça sahiplenmiş gibi oluyoruz takıntıları..atalım gitsin en iyisi..biz takıyoruzbiz de bırakabiliriz di mi ama..

priiint maile yazmıştın ama ordan bulup cevap yazmaya üşendim..diziydi filmdi bayılırım...ama vampir dizileriyle aram yok..game of thrones,tyrant, mongols, extant, bates motel'in yeni sezonlarını bekliyorum.G. of thrones un kitabını da aldım fırsat olmadıdaha.breaking bad favori dizimdir izlemediysen öneririm.

kısslar yıne ben yoksa kurtulcasmı sandınız görüntüleme merkezının bırını aradım bugun tek taraflı cekıım 750 tl sk anlaşması yokmuş acık mr areadıgım yer kapalı mra gırdım cok fena oldum panık atak var boğuluyorum uçmuş bunlar kızlar neysekı sskm var zaten acık mrda yuz kısmı göruntulemesı yaplımıyo dedı çıkan bayanbıde reçete lazımıs bodrum acıbademd ssk başlamış gecen yıl neysekı zaten ben kasım dönemı gıbı gıdıcem otel fıyatlarıda cok uygun gerıye mr ısı kalıyo burdamı cektırsem oraya gıdıncemı karar veremedim

burda cektir bi sorunu net bilelim derim canım..acıbadem de hiç ucuz değildir zaten..

burda cektir bi sorunu net bilelim derim canım..acıbadem de hiç ucuz değildir zaten..
evet dmı canım bugun bende oyle duşundum mutaf devlet unıverstesı hastanesındeydı gıtseydım ya ozaman kaçırdım neyse sağlık olsun doktor anlayışı olursa hastane problem çıkarmaz umarım oyle yapyım burda cektırıyım

Kizlar sabahtan beri uyuma taklidi hasta numarasi yapiyorum ,o yuzden size cevap veremedim , bir eyre davetliyiz ama nafile(( kocam zorla goturuyor beni, ayip olurmus,gitmek zorundaymisiz vs vss, gidiyorummmmm kusura bakmayin insallah cabuk doneriz yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…