Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Canim ipek mi yoksa ipek hanimjn ciftligimi bakiyorum bende netten siparisvericem ama bulamadim..peynir sut yumurta dogal olsun bari deim ama bulamafim ciftligi ne tarafta ki?

kıslarr günaydın..1 saattir sizleri okuyorum kah mail kah burası..aklımda kalanalrı yazayım.

puki, erhan bey 6 ıncı gun bantlar açıldığında makyaj yap gez dolaş demişti..yani makyajda sorun yok.ama göz altını hissedmediğim için yapmamıştım tabi..hala da yapmıyorum..zaten kalem ve ruj dısında makyaj yapmıyodum..ruju da yiyorum

marko yazmışın kısa bi şeyler, grup dağılırsa filan diye vazgeçeyim mi demişsin sonra vazgeçememişsin anlamadım tam..anlamak isterim daha çık pliizzz...

pastel mavi naz arkamdan yazmışsın yine bi şeyler. alışkanlık yapmış bana sarmak ama bu sefer baltayı taşa vurmuşsun..en bi vefalı beim mailde yazdım, okursun artık

puki gözünüzün önünde panik atak krizi geçirmiş doğru dürüst müdahale edememişsiniz..puki kızın sedasyonu niye kabul etmesin ki sedasyonla yuz germe yapan var..göz altını bi cok dr oyle tercih ediyo..uyunuyo tamamen lokal gibi değil.ayrıca agenel anestezide de allah korusun kotu bi şey olma ihtimali cok cok dusuk..araba kazası rskinden bile düşük..yolda yururken basıan bi şey gelmesi gibi bence..dusun dunyada her gun kaç tane ameliyat yapılıyo kaç ölum haberi alıyosun..
ay hastalık hatasıyım ama anestezi konusunda niyeyse rahatım ..rahat ol canım sen de..soyleemsi kolay biliyorum ama kendine telkinde bulanacaksın baska care yok..

blackcim kıymetlim bebeğim bitanem mailde yazdım sana da..dışardaki hayaı unutma..bize bakma sen..senin onunde fırsatlar var değerlendir..

printim bakacagım söylediğin siteye..ama bu konuyu takıntı yapmanın da bunyeye zararı oldugunu düsünüyorum.agbm dr, o kadar cok vakayla karşılaşıyo ki haliyle, kadere inanır oldum demişti..sağlıklı beslenmek için yarattığın stress, o yiyeceklerin faydasını nötrler demişti..olabildiğince dikkat ediyorum ama bi yerden sonra koyveriyorum gidiyor..markette kaliteli ürünleri almaya calışıyorum..bisküviyse torku alıyorum en azından glikoz surubu yok diye..kendim kek yapiyorum filan..bi ara seker yerine steviya aldım ama eşim sevmedi uğraşamam bununla dedi kaldı..yani cabalıyorum ama cok kafama takmıyorum..cocugum olsa muhtemelen takar organik pazarları keşfederdim.

jelooooom aşkitommn gelmişsin ama kavuşamadık yazışamadık be güzelim..ciddi bi rahatsızlık atlatmışsın okudugum kadarıyla çok cok geçmiş olsun canım..

bugun tüm gun kurs var ama dr dun bi hafta rapor verdi..ogleden sonraki uygulama kısmına katılmam muhtemelen..oglene kadar giderim..

hava guzel olursa gezesim var ..optum hepinisi seviyorum siziii..

b ebısım sırınem maılde yazdım bende yoğun bır tempoyla calısmaya başlasam ıyı olucak doğru dıyosun fıstığım doktorla ılgılı tumgelısmelerden haberdar edıcm sızı canlarım maıller cok sıkısıyo göremiyorum o0yuzden bana bısey yazınca ozel olarak vatsaptan yazarsın süper olur hemen gerı dönüş yaparım benımyerıme kımseyı almayın sevmeyın sakın cok kızarım kıskanırım canlarım hepnızı cooook sevıyorum

Canim ipek mi yoksa ipek hanimjn ciftligimi bakiyorum bende netten siparisvericem ama bulamadim..peynir sut yumurta dogal olsun bari deim ama bulamafim ciftligi ne tarafta ki?
canım ipek hnm çiftliği evet yalnız mesaj atıyorsun o her cuma sana epostana liste atıyor ben verdim sipariş dene mutlaka sende

gunaydııın kızlarr...
marco öm attım cnm...

kızlar cook işim var aslında inşşatın ortasında sadece bir masa hazırlayacağım bir foto cekecegim kimse gelmeyecek falan ama gene de sigara böreği kızartacağım falan sırf masa boş olmasın yarın öbür gün demesinler bi dişbuğdayı yapmadı annem diye tam turk adetleri olsun.....oofff offfff..takıntııı takıntıı.....

akşama burdayımmm canlar size foto atacammm....şimdilikkk byy.

canım ipek hnm çiftliği evet yalnız mesaj atıyorsun o her cuma sana epostana liste atıyor ben verdim sipariş dene mutlaka sende

evet aradim mail istediler liste gonderecekler.Cok hosuma gitti daha kucuk caplisini yapmak isterdim aslinda..Ek bic 10-tane tavuk keci inek vs yem yok cesit cesit bitki dogal su temiz hava hem kaz daglarinda hem erzincanda yer var ama bendeki tembellik hic biseye izin vermiyor.kendimi bilimsel calismalar icin bagisliycam su bendeki tembellik geninj tespit etsinler ya

orası küçük bir yerdi ilk başta işi büyüttüler sende aç ben desteğe gelirim

Sagol arkadasim, uygulama ya hala makyaj yasakmis.
Kizim biraz odlek Yani dis korkusu var cocukluktan kalma bir korku iste, o yuzden Uyutulmak istiyor. Kizimi dis hekimine goturdugum zamanalr mutlaka bayiliyorum maalesef bu yuzden bu gorevi benden esim devralmisti.
Bir ara hereyi organic yiyordum , o girdigim stress ile anksiyetem daha da attti, hele su karatay in kitaplarini okuduktan. Sonra ekmek ve seker yiyince, resmen bayilma krizlerine girmistim, beni bozuyor. Cok dusunmek, en guzeli abinin soyledigi,
Kizimi beyin cerrahi arkadasima sikayet ettim, spor yapmiyor, saglikli beslenmiyor vs diye, adam dedi ki sen spor yapiyorsun saglikli besleniyorsun da sonuc ne ki dedi? Bu dedigim 3 sene onceydi .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…