Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

3333. Sayfayı söylemek te bir başka oluyor :)) sorular çol güzel bir de lipo dan sonra genelde geri alındığı söyleniyor yağların geri geldi mi ??
Yağ alınan yerlerin tekrar dolması çok zor,diğer bölgelerde yağlanma olur fakat orası en son olur. ama sen ısrarla doldurmaya yönelik çabaların olursa tabi en sonda olsa orasıda dolar :))

arzum77 hahaha :))) ben boşaltmak için çırpınırken kilo verip lipo ya girdkten sonra hiç doldurur muyum :)) belki yöntemlerle ya da kişinin korumasıyla alakalıdır keşke beni de alsalardıı ben de yağsız olaydıımmm ahh ahhh :)))

Kusur ne demek çok zarifsin meşguliyetini belirttin önce sonrasında da dönüş yaptın sözünü yerine getirmen bile yeter benim için belli ki sağlam hatunsun :)) cevap ayarı diye bişey bulamadım mesajları temizledim kota varsa açılmıştır ama ben pro olsam birine mesaj yazamasam ciddi sorun çıkarırdım haha :))

Kişinin kendini koruması büyük faktör kesinlikle. Dikkat edilmediği sürece vücuttaki yağlanma kaçınılmaz. Ama lipo güzel şekillendirme yapıyor,bu bir gerçek

hahhahhaha pro ile aslında rahat bazen sistemde sorun oluyor yazdım bak bakalım son yazdığına cevap :)))

bak burada çok eskiler bilir sağlam ve harbiyimdir sitede zamanında çok posta koyup atılmış lığım var şimdi duruldum hhahah

AA... Bir sene sonrası nasıl peki? Erime oldumu,hiç sürecin fotosu varmı,öncesi sonrası gibi?
arzum77 Hayır yok foto. Ama baya etkili diyebilirim. Kalçalarım baya farketti. Çok az erime oldu çoğu kaldı. Hatta şimdi yaptiracağim karin germe ameliyatında da aynı tekniği isteyeceğim doktorumdan
Ayrıca bir de aquafeeling diye bir dolgu maddesi var 6 ay önce ondan da enjekte ettirdim kalçalara. Lipo ameliyatında alınan yağ yetmedi o dönem. Şimdi yeteri kadar yağ topladım 1 senede:)

Anladım.. protez düşünmezmisin peki? Daha kalıcı,etkili Tavsiye ederim

Herkese merhaba uzun araştırmaların sonunda 3 gün sonra salı günü karın germe ve meme büyütme ameliyatı olacağım inşallah..dualarınızı bekliyorum arkadaşlar

Herkese merhaba uzun araştırmaların sonunda 3 gün sonra salı günü karın germe ve meme büyütme ameliyatı olacağım inşallah..dualarınızı bekliyorum arkadaşlar
Merhaba, kime olmaya karar verdiniz istanbulda ise bilgilendirirseniz sevinirim.. Ameliyata çoook mutlu girip çoook mutlu çıkarsınız umarım pozitif olun korkmayın iyi düşünün iyi olsun :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…