Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Arkadaşlar doktor Ali Rıza Öreroğlu'na karın germe ameliyatı olanınız var mı doktorla görüşme halindeyim ama ameliyat olan birinin görüşlerine ihyiyacım var

Kesinlikle iki gündür gece gündüz kullanıyorum
zuzu53 zuzu53 merhaba şimdi nasilsiniz memnunmusunuz. doktorunuz kim. ben Ankaradayim daha önce lazer liposaction oldum ama memnun kalmadim. şimdi karın gerne için doktor araştırıyorum. ankara olmazsa istanbul da olur. kime olucam bilmiyotum. ćok zor doğru doktoru bulmam lazim. Tekrar tekrar ameliyat olmak istemiyorum.istanbul'da ali rıza öreroğlu ile tel de görüstüm. güven veren birine benziyor ama daha ćok burun amiyatlarıni gördüm. Doktoru duyan var mı bana kim yardımcı olur bu sitede. bir de necdet uçara karın germe ameliyati olan var mı

Merhaba
Ameliyatıma bugünü saymazsam 3 günüm kaldı.Karmaşık duygular içindeyim.Hem korkum hem cesaretim var.
Aslında ameliyattan değil de sonrası oluşabilecek komplikasyonlardan korkuyorum.Triglerisidim yüksekti ilaçla kontrol altına aldık.Kolestrolün de sınırın az üstü.Doktorum ameliyat için bir sorun olmadığını söyledi.4-5 yıldır bu ameliyati olmak istiyordum.İnşallah istediğim sonuca ulaşırım.

@NAZZOZZ selam özel mesaj atmıştın kusura bakma lütfen dönmem gecikti resimlerimi görmüşsün izlemeye aldım şimdi özelden sana yazamıyorum cevap ayarlarına bak yada mesaj sayın dolmuştur temizle mesaj kutunu

Merhaba doğumdan sonra bende de karın bölgesinde sarkma oluştu catlagim hiç yok ama göğsüm ve karnım beni deli ediyor. Bir kaç kişiyi izlemeye aldım. Kabul ederlerse çok sevinirim. Sanırım Hasan fındık ile bir gorusme yapacağım. Eşimin işyeri hekimi nin arkadaşının güzellik merkezi var lazer lipolizi önermiş birde onu arastiracagim. Dediğim gibi çok fazla bir sarkmam yok ama manken gibi bir fizikten sonra bu karın ve meme görüntüsu beni mahfetti

sopjay sopjay merhaba nasıl geçti ameliyatıniz. Memnun kaldınız mi. Izlemeye alirmisiniz. Foyograflarinizi gorebilirmiyim. Ayy daraldim araştirmaktan. Sayfa sayfa oku oku bitmez. Üniversite tez konusu gibi vallahi
gordum harika gorunuiyorsun mesaj da yazdim ben ayion 11 inde hasan beyle gorusme aldim ameliyati birdahaki gelisime olucam ama simdi konusup kendisini gormek istedim. Fit fit beni en cok korkutan izler senin izlerin nasil oldu memnunmusun halinden izlerini gosteren bir resim paylasabilirmisin sakincasi yoksa cok tesekkurler

zuzu53 zuzu53 merhaba şimdi nasilsiniz memnunmusunuz. doktorunuz kim. ben Ankaradayim daha önce lazer liposaction oldum ama memnun kalmadim. şimdi karın gerne için doktor araştırıyorum. ankara olmazsa istanbul da olur. kime olucam bilmiyotum. ćok zor doğru doktoru bulmam lazim. Tekrar tekrar ameliyat olmak istemiyorum.istanbul'da ali rıza öreroğlu ile tel de görüstüm. güven veren birine benziyor ama daha ćok burun amiyatlarıni gördüm. Doktoru duyan var mı bana kim yardımcı olur bu sitede. bir de necdet uçara karın germe ameliyati olan var mı
Merhaba, herşey yolunda gidiyor. Bahsettiğiniz doktorlarla ilgili bilgi sahibi değilim, deneyimleyen forum üyelerimiz olursa muhakkak size yardımcı olacaklardır. Sizi izlemeye alıyorum detaylara oradan ulaşacaksınız, sevgiler.

mercimekceku mercimekceku beni de izlemeye alırmısın. Merak ettim sonucunu. Ben resim ekledim kötü karnımın resmini. Bakabilirsin. umarım ameliyat sonrası çok çokkkk güzel resimler koyucamm[/QUO
Merhaba, herşey yolunda gidiyor. Bahsettiğiniz doktorlarla ilgili bilgi sahibi değilim, deneyimleyen forum üyelerimiz olursa muhakkak size yardımcı olacaklardır. Sizi izlemeye alıyorum detaylara oradan ulaşacaksınız, sevgiler.
beni de izlemeye alırmısın pazartesi ameliyat olucam da varsa resimlerinizi görebilir miyim

Arkadaşlar herkesin ne zaman hangi şehirde hangi dr a hangi operasyonları olduğuna dair güncel bi forum var mı? Bu ay içinde ameliyat olmak istiyorum ve İstanbul da hangi dr a ortalama ne kadar ödeyip ameliyat olup ta süreci nasıl geçti diye bir üyenin temel operasyon bilgisine ulaşıp sonrasında sistematik takip edebileceğim bi yer bulamadım.Çok şey istiyo gibi görünebilirim ama her karın germe ve göğüs dikleştirme ameliyatı olanı bulup tüm mesajlarını inceleyip ne zaman hangi iehirde kime ameliyat olduğunu incelemek valla kolay değil :) Neyse ki arkadaşlar çok yardımsever ama tek tek ulaşıp sorular sorup kimseyi bezdirmek te istemiyorum :) Vaktim çok azaldı haftaiçi görüşme yapıp karar vermem gerekiyor ki yeni yıla yenilenmiş gireyim.Memnun olanlar istanbul da dr adı ve fiyat bilgisi versin lütfen :KK43: Tam karın germe -göğüs dikleştirme (protez gerekli mi bilmiyorum)-karın germe de yapılacak olan yağ aldırma önceliklerim karından çıkan yağ ile alt bacağa dudağa popoya dolgu yaptıran varsa da deneyimlerini merak ediyorum hepsini aynı anda yaptıran var mı mesela karın göğüs le beraber popoya da dolgu olsa yatmam imkansız hale gelir mi ? Üst bacakta da deri fazlalığı yağ ve selülit var heryer düzelince çok göze batacak ama hep kötü örneklere denk geldim lipo asla düşünmem başka kesin sonuç önerisi olan var mı ?Yine uzun yazmışım şimdiden teşekkür ederim kızlar
@NAZZOZZ merhaba ben geçen sene lazer liposaction ile birlikte popoya yağ enjeksiyonu yaptırmıştım. Kesinlikle ağrı yapan birşey değil. Aynı anda yaptırabilirsimiz

X