Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Slm canım bende bu amekyatı olucam inşallah beni izlemeye alırmsn resimlerini görmek isterim birde nasıl oldun iyimisin iyileşme sürceci çokmu zor benim iligilenicek kimsem yok kendim enazından 3cü günü felan kalkıp yatabilirmiyimki beni az bilgilendirsen birde nekadar para verdin özelden yazarsan sevinirim

Selam kizlar bende gelecek ayin 3 ünde dr elif eren aydinda amaliyatimi olacagim.ben yurtdisinda yasadigim icin oralari bilmiyorum bana hastaneye yakin kalacak yer tavsiye edebilirmisiniz yardinci olursaniz cok sevinirim.Selamlar

Slm canım geçmişolsun peki iki amalyat zor olmadımı mesela şöyle sorayım bende ikisini aynı anda olucam kendim yardım almadan kaçıcın gün oturup kalkabirim lütfen cvb verirmisin birde resimlerini görmek isterim beni takibe alrsan görürüm varsa resimlerin

Selam kizlar bende gelecek ayin 3 ünde dr elif eren aydinda amaliyatimi olacagim.ben yurtdisinda yasadigim icin oralari bilmiyorum bana hastaneye yakin kalacak yer tavsiye edebilirmisiniz yardinci olursaniz cok sevinirim.Selamlar
Selam canim hangi hastanede ameliyat olacaksin ona gore yardim edelim

Oncelikle sunu belirteyim resmin olmadan seni takip edemem gizlilik bakimindan resimlerim var tabiki ameliyata gelince 3 gunde mumkun digil en az bir hafta kendin yatip kalkamazsin iki ameliyatın tek zorlugu bu 1 haftadan sonra eve cıkıcaksın en az 5 gun de oyle zorluk yasarsin dik yuruyemiyorsun 15 gun boyunca bu iki ameliyatı istiyirsan seninle ilgelenecek biri lazim yoksa cok zor ben suan 1 ayimi doldurdum hersey yolunda her isimi yapiyorum bu is sabir isimiymis hakkaten vucudun yeni halini gorunce cok mutlu oluyor insan :)

Ben dr elif aydinla yazismistim ve ameliyati kavacik medistate hastanesinde yapiyoruz demisti yanlis mi ?
Ben kendisine tam olarak adres sormadim internetten adresi buldum orda amaliyat yapildigini düsündüm.asistaniyla yazismistim bana kavacik kendisine yakin oldugunu söylemisti.

Ben kendisine tam olarak adres sormadim internetten adresi buldum orda amaliyat yapildigini düsündüm.asistaniyla yazismistim bana kavacik kendisine yakin oldugunu söylemisti.
Ben yazistim canim orasi sanirim muhane icindir hastane degil .. bilek hotel kavacik var istersen yakin olan bak internette gunluk 50€ sanirim

Anladım canım teşekür ederim peki nejadar para verdin özelden yazarsn sevinirim bende ünüversitede olucam o yüzden soruyon

Selam canim evet senin söyledigin gibi medistate hastanesiymis.
Tüp mide ameliyatından sonra Güzelleşmek şartlı.Gökhan beyın verdiği güven emın konuşmalarını samimiyeti benim kararımı kesınlesdırdi ve başladık!!!! 4 hafta önce 360 bodylift mükemmel bir şekilde yapıldı Gökhan beye ve ekibine nekadar teşekkür etsem azdır gecenın bu vardı bile sorularıma cevabımı aldım Ve devamınııı sabırsızlıkla bekliyorum sırada göğüs,kol,bacak ve popo
Lutfen ayrintili anlatirmisiniz neler yasadiklarinizi. Ben op sinrasi gec iyilesmekten kendi basima hareket edememekten birde dikis izlerinin cok urkutucu olmasindan korkuyorum.

Selam geçmiş olsun; 360 bodylift nedir acaba karın germenin farklı bir adımı? Öncesi sonrası resimleriniz varmı görebilirimiyiz

Merhaba 1 ay kaldırmak sıkıntı cihazlar gelecek derken yeni kurulan bir hastanemi ? Ben ufaklığı ameliyat sonrası minik olduğü için koltukda oturup kucağıma verdiler öyle sevdim
Merhaba bir foruma daha yazdim
Sagolsun burdaki bir arkadasimiz da cevap verdi
Burda yeni olan cok galba
Ameliyat izleri ne zaman geciyor
Karnimi ilk gordugumde mor falan olacak mi
Bir de resimlerinizi nerde paylasiyorsunuz gorebilir miyim
Ben 12 ekimde ameliyat olacagim

Merhaba aslında online ve görmüşse mesajı herkes cevap yazar yardımlaşmanın en güzel olduğu başlıklardan biridir karın germe başlığı:)

İz durumu kişisel biraz sigarada faktör tabi içenlerde geç iyileşme oluyor dr tekniği de önemli izler 1, 1,5 senede geçiyor kimi arkadaşımda izi ara bulmazsınız aynı doktora olduk çoğumuz kiminde iz var kiminde hafif kiminde daha kırmızı değişyor ten yapısı ile alakalı hangi doktora olacaksanız ameliyat ettikleri kişilere bakın az çok fikir edinirsiniz ikk gördüğünüzde mor kanlı olabilir ben bakmammıştım ilk zamanlar bant vardı üzerinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…