Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ben ikisini ayni anda oldum hangisi daha zordu pek anliyamadim lakin ayni anda iyilestim yanliz gogus yaptiran arkadaslar cok basit oldugunu hemen ertesi gun ayaga kalkip gezdigini soyluyor ama karin ameliyatinda mumkun digil gogus yaptiracaksaniz korkmayin
Benimde lipo karin germe ve meme büyütme ayni anda dayanilmicak bi aci degil demi sezaryen ile kıyaslama yapılabilir mi yoksa dahami kötü

Dr un 6-7 hafta giyersen iyi olur demişti
Sıcaklara denk geldim 6 hafta giyebilidim
Canım bende temmuzda olmuştum ve benim korsem bilekten Göğüs altına kadar. Yaklaşık iki buçuk aylık olmama rağmen ara sıra giyiyorum ve sabaha kadar huzursuz uyuyorum.

Kızlar merhaba. Karın germe ameliyatı olanlara bir sorum olacak.Bende bu ameliyatı olmak istiyorum ama 1 yaşında bebeğim var ameliyat sonrası onu kucaklamak ne kadar sorun olur. Çünkü Dr ismimi yazdı hastaneye cihazlar gelince beni arayacak ameliyat günü belirlenecek bu birkaç ayı bulabilir.

Kızlar merhaba. Karın germe ameliyatı olanlara bir sorum olacak.Bende bu ameliyatı olmak istiyorum ama 1 yaşında bebeğim var ameliyat sonrası onu kucaklamak ne kadar sorun olur. Çünkü Dr ismimi yazdı hastaneye cihazlar gelince beni arayacak ameliyat günü belirlenecek bu birkaç ayı bulabilir.
Merhaba 1 ay kaldırmak sıkıntı cihazlar gelecek derken yeni kurulan bir hastanemi ? Ben ufaklığı ameliyat sonrası minik olduğü için koltukda oturup kucağıma verdiler öyle sevdim

benim bebegimde küçüktü 1 ay kaldırmadım annem yanimdaydi brn oturduğum yerden sevdim yemeğini falan yedirdim ama kucaklayıp kaldırmadım

Merhaba 1 ay kaldırmak sıkıntı cihazlar gelecek derken yeni kurulan bir hastanemi ? Ben ufaklığı ameliyat sonrası minik olduğü için koltukda oturup kucağıma verdiler öyle sevdim
Urla devlet hastanesine plastik cerrahi ve estetik bölümü yeni açıldı.Bu yüzden eksikler var.

Ben ikisini ayni anda oldum hangisi daha zordu pek anliyamadim lakin ayni anda iyilestim yanliz gogus yaptiran arkadaslar cok basit oldugunu hemen ertesi gun ayaga kalkip gezdigini soyluyor ama karin ameliyatinda mumkun digil gogus yaptiracaksaniz korkmayin
Slm canım geçmişolsun nasıl oldun merakettim bende inşallah bu amalyatı olucam ağrı cok oldumu kaçgünde kendi ev işlerini yavaşda olasa yapabilcek duruma geldin bise ünüversitede okdum diyosun nekadar oara verdin özelden yazabilirsin bende eskişehirde ünüversitede olucam

Slm canım geçmişolsun nasıl oldun merakettim bende inşallah bu amalyatı olucam ağrı cok oldumu kaçgünde kendi ev işlerini yavaşda olasa yapabilcek duruma geldin bise ünüversitede okdum diyosun nekadar oara verdin özelden yazabilirsin bende eskişehirde ünüversitede olucam
Canım 2015 te meme dikleştirme olmuştum benim ağrı dayanağım biraz güçlüdür. Ağrım sızım oldu tabiki fakat iki gün sonra kısa mesafeye araba kullandım. 1 hafta sonra ufak, ufak işlerimi yapabildim.hatta Kıbrıs tatili bile yaptım. Geçtiğimiz temmuz tam karın germe, ayak bileğinden sırta kadar ve gıdı lipo oldum. Lipo bir iki hafta özen istiyor. Ama karın germede çok sabırlı olmak gerek. Dik yürüyemiyorsun ve mutlaka birinin yardımına ihtiyacın oluyor. Sonuç bütün bunlara deyiyor. Şimdiden geçmiş olsun.

X