Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ben mideli korseler varya,diz üstüne kadar ..onlardan kullanmıştım. Popoyu kesmiyor,bastırmıyor izde yapmıyor. Ama yazın sıcak olur sanırım..
Takip korse evet güzel ama popoyu keserse kötü. O yüzden paçalı korseler tercihimdi ameliyat korsesinden sonra :KK66:
Evet bende bundan bahsediyorum işte, popoyu keserse kötü.paçalı olanları da şimdi düşünesim bile gelmiyor bu sıcaklarda:)

Beni takip eden arkadaslarim albūm yaptim , yorumlarinizi bekliyorum.
tatlım sen nerelerdesin yahu ne zamandır yosun bak bende ameliyat oldum hatta 1.5 ay geçti bile :KK66: cnm seni üzmek istemiyorum ama doğruları söylemek gerek ki ona göre devam edebilesin. senin karın germe çok başarılı olmamış malesef sanki hem yağ hem fazla deri var. zaten katlantilardan da belli :KK43: ne yapmayı düşünüyorsun doktorun ne diyor?

Başınız sağolsun.bence ertelemekle en doğru kararı vermişsin.hakkınızda hayırlısı olsun

sağol cnm evet mecbur bu moralle olmazdı kızımın bana ihtiyacı var o daha önemli şuan...
hakkımda hayırlısı olsun inşl bir gün olurum bende .öperim cnm

Beni takip eden arkadaslarim albūm yaptim , yorumlarinizi bekliyorum.
Öncelikle çok geçmiş olsun işallah güzel sonuçlar alırsınız rica etsem beni de izlemeye alırmısınız bende resimlerinizi görmek istiyorum mümkünse bende agustosun 1 de ameliyat olucağım merak ediyorum ayrıca doktorunuz kimdi acaba

Öncelikle çok geçmiş olsun işallah güzel sonuçlar alırsınız rica etsem beni de izlemeye alırmısınız bende resimlerinizi görmek istiyorum mümkünse bende agustosun 1 de ameliyat olucağım merak ediyorum ayrıca doktorunuz kimdi acaba
Canim ben ocakta amelyat oldum mini karin germe . lakin olmadi göbegim temmuzun 19da revizyon olcam sanirim tam karin germe.eklesemde görcegin hic güzel bi göbek degil:KK43:

tatlım sen nerelerdesin yahu ne zamandır yosun bak bende ameliyat oldum hatta 1.5 ay geçti bile :KK66: cnm seni üzmek istemiyorum ama doğruları söylemek gerek ki ona göre devam edebilesin. senin karın germe çok başarılı olmamış malesef sanki hem yağ hem fazla deri var. zaten katlantilardan da belli :KK43: ne yapmayı düşünüyorsun doktorun ne diyor?
Canim doktorum temmuz 18de kontrol edecek ona göre de 2.bi operasyon yapcak.

X