Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

işte anlatmak istediğimizi sen çok güzel yazmışsın bu işler göreceli güzel olan sonucu beğenmeyebiliyor insan yada iyi olmayan beğenebilir sonucu; çoğunluk aynı dr ye oldu kas bende istiyorum ama olmadı sporcu kası :)))) spora başladık tayfa ile çalışacağız artık
spora mi başladın hadi bakalım spor candir can :))

çok geçmiş olsun gözlerinde kapakalrıda harika maşallah sana dilerim karın içinde güzel sonuçlar olur istediğin gibi olur.darısı başıma diyorum sürekli ama merak heycan sizlerin sayesinde korkum kalmadı gibi :) öperim cok cok geçmiş olsun cnm tekrardan ben aml sonrası yorumlarınızı çok merak ediyorum sonuç daha da vahim bekleyişteyim :KK70:
Cok tsk ederim canim inan korkulacak bisey yok ben drenler cekilir cekilmez avmleri gezdim tozdum .. Guzel dileklerin icin sagol canim bizde senin sonucu dort gozle bekliyoruz canim insallah hersey diledihin gibi olur mutlu olursun :dua:

Cok tsk ederim canim inan korkulacak bisey yok ben drenler cekilir cekilmez avmleri gezdim tozdum .. Guzel dileklerin icin sagol canim bizde senin sonucu dort gozle bekliyoruz canim insallah hersey diledihin gibi olur mutlu olursun :dua:
ahahaha aynı ben istanbuldan dönene kadar avmlerdeydim :KK70: bilmiyorum ya istanbulu gezdim maşallah bize yaaa :nazar:

inşl cnm bende çok imreniyorum buraya yazan fıstıklara sizlere..
bende oldu güzel geçti azcık ağrım oldu falan yazmak istiyorum ooh mis gelsin geçsin inşl :KK70:
iyi akşamlar cnm öperim :KK66:

L leyla06 zuzu53 zuzu53 mercimekceku mercimekceku ve börülce herkes spora sardı sen gibi fiti olacağız yok sporsuz olmaz zati ye iç ameliyata yat :))) candır can evet fitim yalnız pahali işte aletli plates dedik ebesinin dini
iyi yapmışsınız aynı azimle devam edin gerçi borulceden umitsizim ama neyse siz onun kaytarmasina izin vermeyin :-) ne kadara gidiyorsunuz fiyatını bir de bakem :))

iyi yapmışsınız aynı azimle devam edin gerçi borulceden umitsizim ama neyse siz onun kaytarmasina izin vermeyin :-) ne kadara gidiyorsunuz fiyatını bir de hakem :))

börülce iki kilo verdi yağdan o tam gaz ben ve leyla hahhahah plates denemeden çıkıp cadde Meksika mutfağına daldık rezillik iki soda içtim hahhaha doktor ne yapsın seneye revizyon olurum hahhahah 20 ders 1500 bebem bunlar zengin koymaz onlara ben fakirim dedim gidin arada ben misafir gelirim :KK70:

Merhaba, karın germe okurları :) sizi saygıyla Sevgi'yle selamlıyorum uzun süredir yazamıyorum malum mevsim bahar çiçekti böcekti piknikti etkinlikti pek fırsat olmuyor aramıza yeni katılanlar olmuş hoşgelmişler sefalar getirmişler ameliyat olalı 10 ay oldu bilmeyenler için kısa bir özet geçeyim dedim operasyona 89 kg girip sonrasında 19 kg vererek tabuları yıktım :KK70: hiçbiryerimde kötü bir görüntü olmadı herşey yolunda cesaretinizi kırmayın zamanınız varsa öncesinde kilolarınızı verin tabiki fazlalığınız varsa yoksa hiç vakit kaybetmeden doktorunuzu seçip Mutlu sona ulaşın şekerler. Bu arada spor kulübü üyeliği oluşturdum bol bol crunch çalışıyorum durmak yok yola devam. Sevgiler

börülce iki kilo verdi yağdan o tam gaz ben ve leyla hahhahah plates denemeden çıkıp cadde Meksika mutfağına daldık rezillik iki soda içtim hahhaha doktor ne yapsın seneye revizyon olurum hahhahah 20 ders 1500 bebem bunlar zengin koymaz onlara ben fakirim dedim gidin arada ben misafir gelirim :KK70:
Düzeltme yapıyorum 2,6 kg 0,6 yı atlamayalım lütfen :halay:

Merhaba, karın germe okurları :) sizi saygıyla Sevgi'yle selamlıyorum uzun süredir yazamıyorum malum mevsim bahar çiçekti böcekti piknikti etkinlikti pek fırsat olmuyor aramıza yeni katılanlar olmuş hoşgelmişler sefalar getirmişler ameliyat olalı 10 ay oldu bilmeyenler için kısa bir özet geçeyim dedim operasyona 89 kg girip sonrasında 19 kg vererek tabuları yıktım :işsiz: hiçbiryerimde kötü bir görüntü olmadı herşey yolunda cesaretinizi kırmayın zamanınız varsa öncesinde kilolarınızı verin tabiki fazlalığınız varsa yoksa hiç vakit kaybetmeden doktorunuzu seçip Mutlu sona ulaşın şekerler. Bu arada spor kulübü üyeliği oluşturdum bol bol crunch çalışıyorum durmak yok yola devam. Sevgiler

CRUNCH NE BE :işsiz:AÇILIMI NE LO:KK48:

bencede pahalı yahu daha uygun bir yer bulamdiniz mi?

Tsk ederim cnm evet bende gozleri begeniyorum bir agirlik vardi sanki eskiden simdi hafifledi bakislarim degisti ..
Yani nasil anlatsam ki benim cok sorunlu bir karnim yoktu aslinda sadece alt tarafta catlak ve yumsak deri vardi cok sarkan burus burus degildi zaten ameliyat oncesi resimlerde belli karnim ..

Benim istedigim oturunca karnimda yagli katlanti olmasin kot giyince ustten ve yanlardan portlemesin .. Duz bir karnim olsun istedim ama olmadi
Bide camasir disinda dikey izim var o benim eski gobegin izi arti o eski gobekte piercing izi var o daha cok belli ..
Doktoruma ne kadar uzuldugumu piskolojim bozuldugunu anlattim tabiki kendisi de zaten beni kisin revizyon icin bekledigini elle muane olmadan bisey diyemiyecegini soyledi .. Ben yurt disinda yasadigim icin gorusmek zor haliyle resimlerden de tam anliyamaz sorunu gorunce beni daha iyi anliyacagini umuyorum ..
Benimde gozlerimde bir agirlik yorgun ve tasli gorunum var amelyati mutlaka olmam gerekiyor hatta sarkan derinin goz kenarlarina zaman zaman dutugunu ve gormemi engelledigini dusunmeye basladim veya psikolajik olarak oyle hissediyorum :) Karnim hic bir zaman dumduz olmadi gogus ameliyatindan sonra karnim iyice beni rahatsiz etmeye basladi kotlgiydigmde benimde yanlardan ustten fiskiran kisimlardan biktim artik cok sarkan deri yok ama kilo kaybetsem sarkacak ama o bolgeden kilo kaybetme imkansiz gibi bana. alt tarfta hafif buzusmus yumusak deri var hafiften burus burus dumduz bir karnim olsun istiyorum bunun mumkun olamiyacagini dusunmeye baslamistim ama buradaki bazi resimleri gorunce tekrar heveslendim umutlandim yine. Memnun degilsen eminim doktorum bir care bulacaktir. bende yurtdisindayim ingiltere sen hangi ulke?

Merhaba, karın germe okurları :) sizi saygıyla Sevgi'yle selamlıyorum uzun süredir yazamıyorum malum mevsim bahar çiçekti böcekti piknikti etkinlikti pek fırsat olmuyor aramıza yeni katılanlar olmuş hoşgelmişler sefalar getirmişler ameliyat olalı 10 ay oldu bilmeyenler için kısa bir özet geçeyim dedim operasyona 89 kg girip sonrasında 19 kg vererek tabuları yıktım :KK70: hiçbiryerimde kötü bir görüntü olmadı herşey yolunda cesaretinizi kırmayın zamanınız varsa öncesinde kilolarınızı verin tabiki fazlalığınız varsa yoksa hiç vakit kaybetmeden doktorunuzu seçip Mutlu sona ulaşın şekerler. Bu arada spor kulübü üyeliği oluşturdum bol bol crunch çalışıyorum durmak yok yola devam. Sevgiler
Ne guzel cok sevindim adina resimlerin barmi gorebilirmiyiz? istedigin gibi bir sonucu elde etmek kadar guzel bir sey varmi hepimize kismet olur umarim . germe sonrasinda kilo verince tekrar sarkma olmadimi? doktorun kimdi bu arada paylasabilirmisin lutfen. Tesekkurler

Sosyal hayat yok 1 ay bana azimliyim sonuna kadar zuzu gibi azimli olcam yaşam koçum olur kendisi :super:

ahhahah kaça anlaştınız be koçluk kaç para özelden yazışıyorsunuz demiii sizi sizi :63: en güzeli yoksa bu sosyal hayat beni yine germe öncesi hale getirecek :KK59::KK59:

X