Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

şimdidrn cok geçmiş olsun bende 24 haziranda olucam bende once olucaksınız beni izlemeye alırmısın resimleri öncesi sonrası görmek isterim birde siğara içiyormusunuz ? ben bırakamadım da

slm resimlerini göremiyorum sanırım beni izlemeye almadın cnm alırmısın merak ediyorum benimde 5 ayım kaldı

Kızlar sonunda çok rahat ettiğim ve etkili bir korse buldum. KOM marka. Dr un verdiği çok kalın sıcaktan pişiyorum içinde. Diğer alttan kopcalı olanlarda altta rahatsızlık verdi ve lavaboda pratik değil diye kullanamadım. Bunun altı açık. Göğüs altından similerin altına kadar sıkıca sarıyor. Hiç sıcak aldırmıyor. 2 ayı doldurdum ben. Bir iki ay daha da bunu kullanıcam.

MERHABA balik99 su anki durumunuz nedir amaliyat sonucundan memnun musunuz doktorunuzun ilgisi nasıl canim umarim gorup cevaplarszniz birde oncesi sonrasi resimlerinizi gormek isterim

Ya kızlar acil cvp bugün AML 14 günü ama bugün kına gecesine gidecem AML öncesi olan kıyafetler bile olmuyor aimdi.siz naptiniz nasılgiyindiniz

Bol elbise giyebilirsin cnm. Ya da esnek bir tayt pantolon, üstten de uzun bol gömlek ya da bluz

Bu yada böle geçecek herhal yine bol giyinmece offf kına olunca biraz daha sık olmak lazım ve gidip yeni alamam tabi eskiler de olmuyor öf offf

Bu yada böle geçecek herhal yine bol giyinmece offf kına olunca biraz daha sık olmak lazım ve gidip yeni alamam tabi eskiler de olmuyor öf offf
Maalesef 14 günde bişey beklememek lazım cnm. Ödemlerin tavandır şimdi senin. Daha yaraların var, ağrın fln olur. Şıklıktan önce rahatlığını düşün bence. Birkaç ay sonra istediklerini giyersin inşallah

tamam canım sağol bakarım iyi fiyatı pahalı değil kullanışlı olsunda sorun değil malum alıp kullanamayanlardanım korseleri cendere gibi öldürüyor beni
Aynen cnm ben de alırım çok sonra kulanamam kalır. Bunu deneyip aldım. Ben memnun kaldım yani. Yine siz de almadan deneyin en garantisi. Bazıları denenmiyor tabi bunu denememe izin verdi kız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…