Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

KIZLAR bende birazdan taburcu oluyorum ama ayağa kalkmada problem yaşıyorum nefes nefese kalıyorum ve öksürük tutuyor Sİ napıyım 3 gün hala wc çıkamadım bu arada offf yaaaa. ..
Tuvalet sorunu yaşaman çok kötü. Kabız olmamak gerekiyor Ameliyttan sonra,dikişler açısından. Doktoruna söyle lütfen,ilaç önerir. Haricen @elmaliiisekerr arkadaşımızın dediği gibi kayısı kompostosu iç. Sabahları aç karnına kayısı ye üzerinede bir bardak ılık su iç.. Dolaş biraz evin içinde .ceviz,kayısı,fındık içi,badem.. Bunlar iyi gelir.. Her sabah yap dediğimi çok rahatlarsın..

Offf canim baya bir uzun zamanmis. Ben simdiden dayanamiyorum oglumu kucagima alamiyorum diye icim gidiyor. Ama yapcak bir sey yok malesef. Biraz daha gayret. Masallah bu arada seninki tam isirmalik tosun :))
aynen canm ısırmalık valla teşekkürler oturduğun yerde kucağına alabilirsin 10 gün sonra öp kokla ama kucakta taşımak zararlı taşıma işini biraz daha uzun zamana bırak çok zor bilirim Allah yar ve yardımcınız olsun

aynen canm ısırmalık valla teşekkürler oturduğun yerde kucağına alabilirsin 10 gün sonra öp kokla ama kucakta taşımak zararlı taşıma işini biraz daha uzun zamana bırak çok zor bilirim Allah yar ve yardımcınız olsun
Amin canim insallah! Bende artik dedigin gibi yaparim.

benimde bir buçuk yaşında kuzum var ameliyat falan bir şey değil de onu kucağıma alamamak çok zorluyor :KK43:
uyyy yavrumm Allah bağışlasın canm analı babalı büyüsün hayırlı evlat olsun inşallah kucağında taşımamaya dikkat et uzunca bir süre iç dikişler önemli canm

Kızlar evime geldim şükür wc gitmeye korkuyorum ne Gülebiliyom nede tam yürüyor oğlum 3 gündür beni görmedi 5yasinda bakalım ne dice üzülür çünkü beni böyle yururken gorurse cunku çok duygusadir bu arada AML den 3 saat önce bi sigara içtim ama sua n cnm hiç istemiyor ayrıca kokusu bile öksürtuyor.ins bu nefret devam eder.

Kızlar evime geldim şükür wc gitmeye korkuyorum ne Gülebiliyom nede tam yürüyor oğlum 3 gündür beni görmedi 5yasinda bakalım ne dice üzülür çünkü beni böyle yururken gorurse cunku çok duygusadir bu arada AML den 3 saat önce bi sigara içtim ama sua n cnm hiç istemiyor ayrıca kokusu bile öksürtuyor.ins bu nefret devam eder.
Cnm çok mu lipo yapıldı sana kilolumuydun da bu kadar zorlandin?

Cnm kilodan değil sigaradan oldu.Oksuruk tüyo şükür bugün biraz daha iyiyim.
Cnm bana öksürük deme ameliyatı falan solladı ama ne öksürük benim cigerlerim patlayacak kadar oksurdum 9 gün oldu hala ara ara oksuruyorum ağrılarım azaldı oldukça :KK66: bazen korkuyorum iç dikisler acildi da o yüzden mi ağrı olmuyor diye ;(

Yok fitifit fitifit Dr bana 10 kişi zorlaşan ancak iç dikişleri açar dedi ama oksururken o pisligi atmam diye tüm hastaneyi ayağa kaldirdim karnına eşim yastıkları başı yaptı bende 10 dk atabiliyodum balgami. Şimdi sigara içiyor canım istemiyo yada yusuf yusuf oldumsen ne aşamadan. Benim 3.gunum memede var bide sırt liposuction ypildi

Valla hatırlayamadım. O gün bakayım nasıldı diye açtım,öncesi var sonrası yok. Bu kız sonrası yüklememişmiydi yahu dedim ve sormak istedim :KK66:
Neden kapattınki sonrasını,bir sorunmu oldu? Hani öncesi duruyorya ondan değişik olmuş hani ..
Hıı anladım.albümü kapatmayı beceremeyip bayaa uğraşmıştım öncesi fotoları kalmış öyle.
sonrası albümünü herkes gördü zaten diye kapattım yoksa bir sorun olmadı tamamen kişisel tercihim için kapattım.Neyse 2 ay oldu bende bari eski fotolar yerine yeni fotolar ekleyeyim dedim.birazdan fotolar yüklenmiş olur:KK9:

Yok fitifit fitifit Dr bana 10 kişi zorlaşan ancak iç dikişleri açar dedi ama oksururken o pisligi atmam diye tüm hastaneyi ayağa kaldirdim karnına eşim yastıkları başı yaptı bende 10 dk atabiliyodum balgami. Şimdi sigara içiyor canım istemiyo yada yusuf yusuf oldumsen ne aşamadan. Benim 3.gunum memede var bide sırt liposuction ypildi
Gögüs ve karın çok zor olmuyor mu bende gerilemeyen karnımı tekrar gerdirmeyi denediğimde gögüsde düşünüyorum ama doktorum ikisi senin için zor olur demişti

Hıı anladım.albümü kapatmayı beceremeyip bayaa uğraşmıştım öncesi fotoları kalmış öyle.
sonrası albümünü herkes gördü zaten diye kapattım yoksa bir sorun olmadı tamamen kişisel tercihim için kapattım.Neyse 2 ay oldu bende bari eski fotolar yerine yeni fotolar ekleyeyim dedim.birazdan fotolar yüklenmiş olur:KK9:
Beni de izlermisin sizin güzel sonuçlarınızı görünce tekrar ameliyat için cesaretleniyorum

Gögüs ve karın çok zor olmuyor mu bende gerilemeyen karnımı tekrar gerdirmeyi denediğimde gögüsde düşünüyorum ama doktorum ikisi senin için zor olur demişti
Ben arkadaşım ikisini bir oldu. Hem meme küçültme ( ters t şeklinde ) hemde karın germe (dikey İzide vardı) . Çok zorlandım diyor,çok eğik kaldı. Dikleşmeye çalışıyorum üstten memeler izin vermiyor,dikişler geriliyor alttan karın geriliyor yırtılacak gibi oldum demişti.
Kombine ameliyatları hep daha mantıklı bulurum fakat zorlukları muhakkak biraz daha fazla olur. Sabırlı biriysen ol ama sabredemem diye düşünürsen doktorunu dinle.
Ayrı ayrı narkoz alıp iki kez o dinlenme Ağrı sızı döneminide geçirmek zor. Ayrıca kombin olunca fiyatta daha uygun oluyor.
Ameliyat olduğumda hastanede her iki operasyonu olan hastalar vardı,akşam koridorda volta atarken konuşuyorduk amma rahat olanlarda vardı yani.
Bünye meselesimidir nedir anlamadım valla ..

X