Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Selam kızlar.
Bugün kontrolüm var, hala drenlerimden sıvı geliyor çok azalmış da olsa. Sizin drenler çıkarıldığında bitmiş miydi sıvı gelişi ? Bugün çıkarır diye ümit ediyordum da bilemedm

Çok geçmiş olsun, rahat atlatırsın umarım

kızlar sonunda evimdeyim bugün 8. günüm oksurugum azaldı zaten oksurunce acimiyo artık! karnım inanılmaz ödemli davul gibi şiştim

Ay ne güzel, çok sevindim senin adına canım

patiska canm bnm drenlerimi dr 5 inci gün almıştı önce bilinen kanlı sıvı vardı ama 3 günden sonra rengi açılmıştı acık sarı su gibi bişeydi 5 gün beni kontrole çağırdığında drenlerimi çekti hortumda sarı sıvı vardı hafif gelsede çekiyor kimi dr geçmiş olsun

benim bir gün sonra kan bitti rengi açılmıştı birkaç damla gelmeye başladı doktorum çıkardı

Valla hatırlayamadım. O gün bakayım nasıldı diye açtım,öncesi var sonrası yok. Bu kız sonrası yüklememişmiydi yahu dedim ve sormak istedim
Neden kapattınki sonrasını,bir sorunmu oldu? Hani öncesi duruyorya ondan değişik olmuş hani ..

fitifit iyiye işaret canm kan dolaşımı hareket hızlanıyor o bölgede iyleşme hızlanıyor inşallah hafif okşayarak masaj yapabilirsin

KIZLAR bende birazdan taburcu oluyorum ama ayağa kalkmada problem yaşıyorum nefes nefese kalıyorum ve öksürük tutuyor Sİ napıyım 3 gün hala wc çıkamadım bu arada offf yaaaa. ..

fitifit canm birde şunu söyliyim ben çok rahat ettim korseni çıkar içine ince bir aklet falina giyip dikişlere kadar indir akleti üzerine sıkıca korseni sar çok rahat edeceksin sürekli bu şekilde kullan

KIZLAR bende birazdan taburcu oluyorum ama ayağa kalkmada problem yaşıyorum nefes nefese kalıyorum ve öksürük tutuyor Sİ napıyım 3 gün hala wc çıkamadım bu arada offf yaaaa. ..
çok geçmiş olsun eğer bakanın varsa kayısı komposto hemen yaptır şeker koymasın 10 numara sürekli iç faydası çok ben hastaneye gitmeden birgün önce yapıp şişeye doldurup hast götürdüm amly sonra yemek içmek başladığında ilk içtiğim kendi yaptığım kayısı komposto idi hiç zorlanmadım normalde kabızlık sorunum vardır

kızlar karnım çok kaşınıyor sizde de var mı?
kızlar karnım çok kaşınıyor sizde de var mı?
Kaşıntı böyle içten tatlı tatlı iğneler batıyor gibiyse iyiye işarettir, genelde ödem çok azalınca, iyileşmeye işarettir. Ben önceki lipodan biliyorum. Ama sendeki kaşıntı sürekli korse takmaktan da olabilir. Duş aldın mı? Benin ilk zamanlar korsenin altında cilt terliyor, havasız kalıyor diye kaşınırdı. Akşamları çıkarıp duş alıp tekrar takardım, geçerdi cnm.

Cnm benim tenim kaşınıyor gibi daha çok

Baya uzunmus canim! Simdiden hasret kaldim oglumu kucaklamaya. Seninki
Ben daha iyim canim, agrilarim hafifledi baya. Sislik biraz daha az ama hala var tabiki. Ve burdan anladigim kadariylada biraz surebilirmis..

Offf canim baya bir uzun zamanmis. Ben simdiden dayanamiyorum oglumu kucagima alamiyorum diye icim gidiyor. Ama yapcak bir sey yok malesef. Biraz daha gayret. Masallah bu arada seninki tam isirmalik tosun :))

Cnm benim tenim kaşınıyor gibi daha çok
O zmn senin büyük ihtimalle korse üstünde ya sabah akşam sürekli ondandır cnm. Gerçi bu korselerin üretildiği malzemeler kaliteli antialerjiktir ama yine de cilt havasız kalıyor altta, korse bastırıyor diye kan dolaşımı tam olamıyor, ondan olabilir. Hergün 5-10 dk çıkar bir duşunu al, tekrar giy. Rahatlarsın bence. Gerçi bu mayo korseleri giyip çıkarmak zor geliyor bana. Diğer o sarmalı olan daha pratiktir.

Canim o bendede oldu normalmis. Hatta baya bi daralma hissettim arada. Ameliyattan sonra yarim saatte bir uflemem icin birsey verdiler icinde 3 top vardi onlarin hepsi bir bir yukari kalkana kadar uflemem gerekiyordu. Bunu cigerlerin enfeksiyon kapmamasi icin gerekiyormus sanirim, cunku ameliyattan dolayi cok hizli ve kisa nefes aliniyormus bu da zararli olabilirmis. Bende yaptim iyi geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…