Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

ben tam iyilesiyorum dedim birden tepetaklak oldum. antibiyotik hic iyi gelmiyor bana uyukluyorum sürekli. bu hafta sonu yakinimizin dügünü var insalah ilaclar etki eder kuvvetlenirim.

Cherry
Cherry benide izlerimisin

Al bendende okadar sabah altı deyince gözlerimi açıyorum yarım saat ameliyat ve sürecini değerlendiriyorum doktorumla konuşuyorum kendimce amannn bidaha ne gerek var diyorum ama gene top gibi bi karın çarpıyo gözüme olacam diyorum süreç zor hakkatten adaselen arkadaşım inşallah çabuk iyileşirsin sonucun çoookkkk güzellll olur allah yardımcın olsun canım

Kizlar cok kötüyüm...dün gece yine çok ağladim cok pişmanlik duydum
Karnim o kadar gergindi ve sanci yapiyordu ki hiç uyuyamadim
Iki büklüm yürümekten de biktim
Bir türlü doğrulamiyorum ya hep böyle kalirsam diye(
11.günüm bugün
Siz ne zaman araç kullandiniz
Carsamba kontrolüm var tek başima gidebilirmiyim aracimla böyle iki büklüm bilmiyorum
Görüşlerinize ve tecrübelerinize çok ihtiyacim var

Hayırlısı olsun arkadaşim
Hiç sıkmayın caninizi bunda da vardir bir hayir

Cnm coookkk geçmiş olsun
Bir an önce duzelirsin inşallah
Anne olayıolayı ve pismanlik duygusunu bendd çok yaşiyorum ve kendime çok kızıyorum neden bu aceleci davrandım düşünmeden karar verdim ve bu hallerdeyim diye(

Son düzenleme:
D DreamLover gerçekten çok mu kötü bak bende caymak üzereyim

D DreamLover gerçekten çok mu kötü bak bende caymak üzereyim

Cnm herkes yaşadığını bilir
Kimseyi korkutmak istemem ben şahsim adina pişmanim
Keşke demek dogru degildir derler ama zaman geriye alinsaydi bu ameliyati olmazdim bu çekiceklerimi bilseydim

Ben bilmiyordum bu derece zor olacağini
Araştirmadim da hiç zaten
Burdan bir arkadaş demişti 10 sezeryane bedel diye kendisine katiliyorum

D DreamLover Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah çektiklerine değecek

D Dilekgurhan Slm arkadaşım beni ameliyathaneye alıp oradan dışarı çıkardılar.eşim de yaşadığım sıkıntı ve stresi görünce o benden daha çok sıkıldı belli etmemeye çalışsa da izin vermedi tekrar üniversite hastanesine gitmeme .bırak kalsın herşeyin başı sağlık diyor .aslında çok istiyorum ama bilemedim .en azından şimdi bile çok sıcak o Korseye bu vakitten sonra Katlanamıyacağım sonbahara kaldı ameliyatım

Çocuklarımda küçük şimdiden yaz tatili planları yapıyorlar onların tatil planlarını da yıkmak istemiyorum

Sonuçta herşeyi düşünmek lazım büyük bir ameliyat .olcak diye bişey yok ama sonrası sıkıntılı olabiliyor iltihap ağrı vs.yazon kısıtlanmak istemiyorum

hayırlısı olsun inşallah

Ben 18 günlükken kullanmıştım ama mesafe kısaydı

Tam olarak dogrulup yürümeniz ne kadar zaman aliyor arkadaslar
2 büklüm yurumekte bel agrisi yapti iyicene(

Ben 5. Gün araba kullandım, uçağa bindim, valizi çektim, kaldırdım. 12. Gün de işe başladım cnm. Ama benim yöntem biraz farklıydı (endeskopik) ama sadece üst karın öyle. Göbek deliğimde baştan yapıldı, alt karından deri çıkarıldı, lipo yapıldı. Herkesin iyileşme süreci farklı. Düzenli ağrı kesicilerini al mutlaka bu ilk birkaç hafta, giderek azaltır, bırakırsın. Benim ağrılar erken geçti diye herşeyi erken yaptım ama yine de fazla zorlamamak lazım. Sen vücudunu dinle, ağrı olursa yapma.

Dik yürümek için acele etme. Kesi çekiyorsa zorlama cnm. Açılma olabilir dikişte. Ben de herşeyi böyle erken yaptım ama göbek deliğim 5 hafta oldu daha iyileşemedi. Belki de zorlanmıştır, bilmiyorum.
Önemli olan sonucun güzel olması, güzel iyileşmesi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…