Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Bende hala sislik var bombe duruyor :KK43:
Chanelcim ben hiç anlamadım senin sonucun niye böyle oldu? Öncesinde çok kötü değildi karnın. Ayni dr çok güzel işler de çıkarmış bazı arkadaşlarda. Sende niye böyle oldu? Az mı lipo yaptı? İyi mi germedi? Dikey iz neden oldu ki? Göbek deliğin çok mu yukarıdaydı da çekemedi aşağıya? Hiç anlamıyorum. Bir de en başta iyiydi, sonra bozuldu demişsin. O da enteresan. Amlyattan önce kaç kiloydun? Boyun kaç? Sonrasında kilo mu aldın? Ama alsanda 2-3 kiloyla bu şekilde bozulmamalı. Hepimiz bir ömür ayni kiloda kalamayız ki. Elbet birkaç kilo alıp vericez bazen. Bu kadar kolay bozulmamalı yani. Dr un ne diyor? Neden olmuş böyle?

B balik99 sen cok guzel olmussun be kadar oldu ameliyat olali.. Odem atmakta zorlaniyorum demussin bir resminde nasil attin ne kadar surdu odemden kurtulman ben felaket odem yapiyorum eskisinden daha kilolu gorunuyorum sisman kimildamakta zorlanan bir kisi oldum.. Tavsiye edecegin bis eye varmi canim.. Her dakika agliyorum piskolijim bozuldu benim felaketim yani:KK43: bide bu hissizlik ne zaman gecmeye basliyor?
günaydın. tsk ederim. o ağlama krizlerini ben cok yasadım. 17 aralık da oldum ameliyat. maydonoz yedim ve yeşilcay içtim ve kilo verdim. kayısı ve hurma yedim kilo verirken.hissizlik yer yer devam ediyor.hergun 45 dk yürüyüş demişti dr ama haftada 3 gun 20 dk ancak yuruyorum.ödemi tamamen atamadım hala. 72 kiloydum şimdi 63 kiloyum
hiç moralini bozma ödem eninde sonunda atılıyor.kendine zaman tanı canım benim.her canın sıkıldıgında yaz.inan bu gruptaki arkadaşlar sahane insanlar. benim eşim destek olmadı,ailem bilmiyor. dr ilgisizdi.ben bu grubun yazdıklarını okuyarak bilgi edindim ve moral buldum opuyorum seni. bir kaç ay sonra bu yazdıklarını okuyup güleceksin inşallah

adaselen adaselen evet Canimmm banada ayni oyle diyor ama bu zaman ne kadar zaman anlamiyirum boyle aylarcami duracak bir tayt buldum onunla yasiyorum:KK43: hic birsey giyemiyorum top gibi gobek duruyor onde kalcalarim bile kocaman sanki her yerim sert uyusuk ve sis:KK43:
benimde kalcam eskiye göre daha büyük görünüyorsanirim belime lipo yapildigi icin.
bugün 8. günüm gün be gün güçleniyorum. oturup kalkarken ağrim oluyor. ödem vücuda göre değişiyor galiba, ben sezaryenden sonrada çok ödemliydim

Chanelcim ben hiç anlamadım senin sonucun niye böyle oldu? Öncesinde çok kötü değildi karnın. Ayni dr çok güzel işler de çıkarmış bazı arkadaşlarda. Sende niye böyle oldu? Az mı lipo yaptı? İyi mi germedi? Dikey iz neden oldu ki? Göbek deliğin çok mu yukarıdaydı da çekemedi aşağıya? Hiç anlamıyorum. Bir de en başta iyiydi, sonra bozuldu demişsin. O da enteresan. Amlyattan önce kaç kiloydun? Boyun kaç? Sonrasında kilo mu aldın? Ama alsanda 2-3 kiloyla bu şekilde bozulmamalı. Hepimiz bir ömür ayni kiloda kalamayız ki. Elbet birkaç kilo alıp vericez bazen. Bu kadar kolay bozulmamalı yani. Dr un ne diyor? Neden olmuş böyle?
Bende anlamadim canim , benim sansimdan olmadi mi artik bilemiyorum
Sorunun ne oldugunu bilsem zaten o islemi yaptiracagim ama bilemiyorum bende ne kadar lipo yapildi ne kadar gerildi bilmiyorum ki :/
162 boyunda 63 kiloyla girdim ameliyata
Su an 58/59 kiloyum kilo verdim ustelik
Aynen dedigin gibi ayni kiloda kalamayiz omur boyunca iki uc kiloyla bu karin bu hale gelemez yani
Basta odem doluydu zaten ama hic bir zaman gerginlik yada egik yurume gibi seyler olmadi bende ...gobek uzerinde katlanti var yani biraz daha gerilebilirdi diye dusunuyorum ama doktor da degilim bilmiyorum yani
Doktorum kilo vermemi istiyor su an sonra revizyona alacak ...ama revizyonda ne yapacagini soylemedi tabi resimlerden videolardan belli olmuyor gormesi dokunmasi gerek haliyle

Merhaba kızlar
fotograf paylaşan arkadaşlar beni de izleyebilir mi?
sizler böyle konusunca ben çok korkuyorum esasen çünkü ben kiloluyum bir de... yani belki kilo verip yaptırsam en mantıklısı ama diğer yerlerim incelirken göbeğim iyice kötü oldu. hamile misin bile diye sormuyorlar artık, doğum ne zaman diyorlar. :KK43:

benide izlermisiniz kizlar lutfen.. Benimde kilom var morelim cok bozuk biran once olsun bitsin istiyorum ama en mantiklisi iyice kilo vermek yoksa sonradan sarkma olabilir veya revizyon gerektirebilir.. patiska patiska

Bende anlamadim canim , benim sansimdan olmadi mi artik bilemiyorum
Sorunun ne oldugunu bilsem zaten o islemi yaptiracagim ama bilemiyorum bende ne kadar lipo yapildi ne kadar gerildi bilmiyorum ki :/
162 boyunda 63 kiloyla girdim ameliyata
Su an 58/59 kiloyum kilo verdim ustelik
Aynen dedigin gibi ayni kiloda kalamayiz omur boyunca iki uc kiloyla bu karin bu hale gelemez yani
Basta odem doluydu zaten ama hic bir zaman gerginlik yada egik yurume gibi seyler olmadi bende ...gobek uzerinde katlanti var yani biraz daha gerilebilirdi diye dusunuyorum ama doktor da degilim bilmiyorum yani
Doktorum kilo vermemi istiyor su an sonra revizyona alacak ...ama revizyonda ne yapacagini soylemedi tabi resimlerden videolardan belli olmuyor gormesi dokunmasi gerek haliyle
Dr unun revizyonu kabul etmesi güzel. Ücret talep etmemiştir umarım. Ne güzel kilo veriyorsun işte. 55 e düşsen yeterli olur bence. Ne kadar vermeni istedi dr? Karbonhidrat ve yağı azalt, yürüyüş yap. İnşallah en sonunda mutlu olursun cnm

Dr unun revizyonu kabul etmesi güzel. Ücret talep etmemiştir umarım. Ne güzel kilo veriyorsun işte. 55 e düşsen yeterli olur bence. Ne kadar vermeni istedi dr? Karbonhidrat ve yağı azalt, yürüyüş yap. İnşallah en sonunda mutlu olursun cnm
Tsk ederim canim insallah o zamana kadar veririm mayis te gidecektim ama annemler geldi bana artik yazdan sonraya kaldi
Ucretten simdilik soz etmedi ama ayni doktora olan hastane ilac masrafi odemis .. Bellirli bir kilo soylemedi ama ben cok zayif ta olmak istemiyorum yakismiyor bana 54/55 yeterlidir boyuma gore ..

benimde kalcam eskiye göre daha büyük görünüyorsanirim belime lipo yapildigi icin.
bugün 8. günüm gün be gün güçleniyorum. oturup kalkarken ağrim oluyor. ödem vücuda göre değişiyor galiba, ben sezaryenden sonrada çok ödemliydim
Ben sezeryandan sonra davul olmuştum. Tanınmaz haldeydim. 40 günde geçmişti o zmn ödemler. Şimdi de 40 lanmayı bekliyorum :))

Merhaba kızlar
fotograf paylaşan arkadaşlar beni de izleyebilir mi?
sizler böyle konusunca ben çok korkuyorum esasen çünkü ben kiloluyum bir de... yani belki kilo verip yaptırsam en mantıklısı ama diğer yerlerim incelirken göbeğim iyice kötü oldu. hamile misin bile diye sormuyorlar artık, doğum ne zaman diyorlar. :KK43:
Izliyorum :KK66: en iyisi kilo vermek tabi ama bir cok kisi burda senin bahsettigin gibi karinlari vardi ve sonucu cok guzel oldu bence
Sen yinede ameliyata kadar ne kadar verebilirsen ver sonuc daha da guzel olur :KK66:

Izliyorum :KK66: en iyisi kilo vermek tabi ama bir cok kisi burda senin bahsettigin gibi karinlari vardi ve sonucu cok guzel oldu bence
Sen yinede ameliyata kadar ne kadar verebilirsen ver sonuc daha da guzel olur :KK66:
patiska patiska doktorunla görüşmedinmi kaç kilo yağ alabilirmiş göbeğinden yanlış bilmiyorsam yağ almanında bir sınırı var die biliyorum kaç kilosun boyun kaç

Tsk ederim canim insallah o zamana kadar veririm mayis te gidecektim ama annemler geldi bana artik yazdan sonraya kaldi
Ucretten simdilik soz etmedi ama ayni doktora olan hastane ilac masrafi odemis .. Bellirli bir kilo soylemedi ama ben cok zayif ta olmak istemiyorum yakismiyor bana 54/55 yeterlidir boyuma gore ..
Herşeyde bir hayır var cnm. O zmna kadar birkaç kilo daha verirsin, cilldin daha da yumuşar ki böylece daha esnek olur daha çok gerilebilir. Dr cuğuna mutlaka söyle gerim gerim gersin korkmasın, oturunca katlantı istemiyoruz kesinlikle ve dikey izi de yoketsin bir zahmet mümkünse. Aklıma gelmişken karın sporu hiç yapma bence revizyona kadar. Ne kadar yumuşarsa o kadar iyi gerilir. :)) bak nasıl mutlu olucan o zmn :KK66: öncesinde de lipoyu bol tutsun, belini de güzelce inceltsin :)) eminim çok güzel olacak bu sefer :KK66:

Cherry Cherry , sezeryanmı daha zor bir ameliyat tüm karın germemi bilginiz varmı
Ben kendi tecrübeme göre yorum yapabilirim. Herkesin yaşadıkları ayni olamaz. Sezeryanım çok kolaydı benim. Hiç ne ağrı ne bişey olmadı. İşk günden kalktım dik yürüdüm, izim hemen sorunsuz iyileşti vs. Karın germe çok daha zor.daha ağrılı. 3 hafta kadar eğik yürüyorsun yani ortslamalara göre. Ayakta fazla duramazsın. Kas ağrıdı çok. Kesi ağrısı gerilmeden dolayı oluyor, iyileşmesi daha uzun sürüyor. Göbek deliği yeniden yapılıyor ve hassas konu. Çok dikkat etmek lazım. Kısacası bence 1 karın germe 10 sezeryana bedel. Yine de ayni değil yani kıyaslanamaz. Ama bunların hiç önemi yok aslında. İhtiyacın varsa hepsini göze alacaksın çünkü ilkgünler daha zordur ama giderek geçer ağrılar, hafifler ve biter. Önemli olan alacağın sonuç. Güzel bir sonucun olursa iyi ki yspmışım dersin. Çekilen tüm sıkıntıları da unutursun. Zaten geçiyor.

Merhaba arkadaşlar
Buğün 5.günüm.
Saat 5te direnlerimi cikartmak için kontrole gideceğim
Sizinde belinizin yani mosmor olup cürüdümü benim ki gibi az once aynaya bakinca inanamadim
Sadece 1.2 cc yağ çikmiş ki dr um sizden 3litre yağ aliriz demişti
Regl olmam da cok kötü oldu
Camaşır giyinemiyorum karnima dokunan en ufak lastik izi inanilmaz baski yapiyor

Nezaman banyo yapabiliyoruz birde

X