Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ben 10. Günde uçmuştum gerçi benimki seninkinden daha hafifti ama bence 15 gün iyi bi süre

geçmiş olsun canım 6 litre maşallah klasik lipomu yapıldı sana lazer mi? Kilon boyun nasıl senin? İlk haftadan sonra rahatlarsın şimdi sıkıntı olur evet.... benden 6 litre yağ alsaydı doktorum Vakko gömlek alırdım hediye az almış hediye almadım :)))) sigara bende içmedim ama süreç ilerleyince başladım tekrar canım çekti inşallah sen bırakırsın

Geçmiş olsun bende evde 5.günümdeyim hastanede 4-5 saatte ayağa kalktım .Lipodan belim mor ve şiş belim eğik yürüyorum.çok ağrım yok karın kasları dışında.Bendende 2kg deri 7 kg bacaktan ve belden yağ alındı hepimize geçmiş olsun.

Boy 164. Kilo 70 ama nedense herkes beni daha ince saniyor yag bende by gingil gingil su anda hic mutlu degilim acaip agrim var lipo yerlerinde birde gunde 4/5 Kez oksuruk geliyor cildiracak gibi oluyorun

Boy 164. Kilo 70 ama nedense herkes beni daha ince saniyor yag bende by gingil gingil su anda hic mutlu degilim acaip agrim var lipo yerlerinde birde gunde 4/5 Kez oksuruk geliyor cildiracak gibi oluyorun
Öksürük deme tüylerim diken diken oluyor.ameliyat sürecinde kafamdan atamayacağım tek şey öksürükle mücadelem olur herhalde

Öksürük deme tüylerim diken diken oluyor.ameliyat sürecinde kafamdan atamayacağım tek şey öksürükle mücadelem olur herhalde
Evet boyle zar zor uykuya daliyorum sonra aman allahim birsey oluyor bogazima ne bagirabiliyorum ne konusabiliyorum inleye inleye oksurmeye yada ona benzer biseyler yapmaya calisiyorum yok cikmiyor su iciyorum herkes yazik kosup panik bir srkilde elimi tutuyor sirtimi tutuyor destek olmak icin olmuyor bir turlu.., bugun ilk defa sol gogusumde bir sizi var normalmi korkuyorum sisleri hic inmiyor memelerin kac gunde inmeye basilar bilen varmi? Off bir kalkip normale donsem baska bisey istemem

Ucarsin tatlim,ben 14. Gun 3saatlik uctum,kitabimi okudum bir kere kalktim ama iyi geldi,sevdigin bir kitap al eline. Ayyyyiii Sitze de anlatayim da gulun Bari,ayyyy Jelesec ben Komik miyim yahu

Ucak alcaliyor,Anons lar yapildi,benimle 1.5 sayfam kalmis yeni konuya gecmeye,hizlica okuyorum,kapatacagim kitabi,Korridor tarafinda oturuyorum,disari ya bakmak aklimada gelmedi,baaaaam ucak indi,takur tukur ben bir iiiiic cektim,utandim napiyim cikan ses cikmisti artik

Son düzenleme:
Bende 3 haftayi devirdimarkadslar,Foto siz sormadan ,soyliyim bir kac gune koyacagim,yorumlarinizi Merak ediyorum,once doktoruma gonderecegim Tabi,10 Gun sonra Foto istiyorum demisti,yarin gondermem gerekiyor,ben hala sirt ustu yatiyorum,hastanedeki gibi.evde hepdinlene dinlene yavas yavas is yapmaktan sikayetciyim simdilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…