Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

mavi244 slm cnm anladığım kadarıyla ufuk bilkay a ameliyat oldun bende onu düşünüyorum nasıl geçti herşey yolunda mı tavsiye edermisin özelden msj atamadım sana kapalıydı tavsiyelerini merakla bekliyorum:KK64:

Ben 6 şubatta aml.oldum. Memnunum şuan için. Bende bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. O lipo ve göğüs dikleştirme olmuştu. Bi diğer arkadaşım göğüs büyütme yaptırdı ki o İzmir hatta İstanbul çok doktor dolaşmış ve çok titiz biri O da bu kadar araştırmadan sonra Ufuk beyde karar kılmış. Ben başka doktor bilmiyorum bu konuda. Ama İzmir'de çok adı geçiyor. Sende bi git görüş bence.

Evet kızlarr, bugün 2. Hafta kontrolüne gittim.herşey yolunda görünüyor artık dik yürümeye başlayabilirsin dedi dr um.sağ tarafımda yanma vardı onu söylediğimde his gelmeye başladığı için dedi.bu tip bişey yaşadınızmı sizlerde?
Bu arada göbeğimdeki şey tam olarak iltihaplanma sayılmazmış.problem yokmuş rif e devam edicem bir süre daha.
Ben henüz tam dik duramadım birazda tedirginim herhalde yavaş yavaş dikleşmeye çalışıcam.1-2 gün içinde olur sanırım.bende durumlar böyle...
: en önemli şeyi unutuyordum feiliz feiliz cimle yüz yüze de tanışmak nasip oldu bugün ramdevularımız peşpeşeydi.yazıları gibi çok içten ve sıcaktı.çok çok mutlu oldum:21:

Evet kızlarr, bugün 2. Hafta kontrolüne gittim.herşey yolunda görünüyor artık dik yürümeye başlayabilirsin dedi dr um.sağ tarafımda yanma vardı onu söylediğimde his gelmeye başladığı için dedi.bu tip bişey yaşadınızmı sizlerde?
Bu arada göbeğimdeki şey tam olarak iltihaplanma sayılmazmış.problem yokmuş rif e devam edicem bir süre daha.
Ben henüz tam dik duramadım birazda tedirginim herhalde yavaş yavaş dikleşmeye çalışıcam.1-2 gün içinde olur sanırım.bende durumlar böyle...
: en önemli şeyi unutuyordum feiliz feiliz cimle yüz yüze de tanışmak nasip oldu bugün ramdevularımız peşpeşeydi.yazıları gibi çok içten ve sıcaktı.çok çok mutlu oldum:21:
Çok kambur duymamaya çalış tabi. Ama kendinide dik durmak içim zorlama bence. Dediğin gibi yavaş yavaş kontrol ederek dikleş :KK66:
Yanma oluyordu bendede,sertleşme oluyordu ara ara.. Hepsi Zaman'la geçiyor..
Artık bir sonrası foto eklesende görsek hani :KK66:

Geçmiş olsun cnm. Daha iyi olmana sevindim

Gunaydin arkadaşlar, bugün 8.gunum iyiyim allaha şükür, 8mart salı günü ameliyat oldum 2gece kalip perşembe günü çıktım, direnler den çok sıvı geldiği için ikisi ile beraber çıktım, birincisi 6.gun pazartesi çıktı, diğeri de bugün çıkacak allahın izni ile, kaslarım agrimiyor artık maşallah, nasıl iş anlamadım o kadar çok acirken :)
Geçmişler olsun cnm

Slm arkadaşlar. Benim de 5. Gün. Bugün uçağa binip kıbrısa döndüm. Valizimi kendim çektim kaldırdım dikkatlice. Havaalanında mecburdum çünkü. Araba da kullandım bugün. Artık ağrı kesici almıyorum. Benim de kas ağrılarım geçti. Arada göbek deliği kendini hatırlatıyor. Dünden banyo iznim vardı ama yapmadım. Birazdan yapıcam inşallah. Ödemler var. Ben ödeme çok yatkınım. Tiroidim çalışmadığı için biraz da. Yarın maydanoz suyuna başlıycam. Yarım saatlik de yürüyüşlere. Yürümezsem ödemler gitmez çünkü

Slm arkadaşlar. Benim de 5. Gün. Bugün uçağa binip kıbrısa döndüm. Valizimi kendim çektim kaldırdım dikkatlice. Havaalanında mecburdum çünkü. Araba da kullandım bugün. Artık ağrı kesici almıyorum. Benim de kas ağrılarım geçti. Arada göbek deliği kendini hatırlatıyor. Dünden banyo iznim vardı ama yapmadım. Birazdan yapıcam inşallah. Ödemler var. Ben ödeme çok yatkınım. Tiroidim çalışmadığı için biraz da. Yarın maydanoz suyuna başlıycam. Yarım saatlik de yürüyüşlere. Yürümezsem ödemler gitmez çünkü
Vallahi KOCCAMANNNN MAŞŞALLAHHH SANA :nazar:

Çok kambur duymamaya çalış tabi. Ama kendinide dik durmak içim zorlama bence. Dediğin gibi yavaş yavaş kontrol ederek dikleş :KK66:
Yanma oluyordu bendede,sertleşme oluyordu ara ara.. Hepsi Zaman'la geçiyor..
Artık bir sonrası foto eklesende görsek hani :KK66:
En yakın zamanda koyucam foto.yorumlarınızı merak ediyorum zaten.

Vallahi maşallah ne diyelim ki!şaşkınlıkla sürecini izliyorum ve sonucu çook merak ediyorum canım.

Kızlar evt ben sizden daha kolay atlatıyor gibiyim ama benimki klasik bir tam germe olmadı. Miniyle tam arasında bir yerde sanırım üstten kesilip çok gerilmedi. Hemen göbek deliğinin üstünden çekildi aşağıya. Deri sadece alttan çıkarıldı. Göğsümün birkaç cm altında bir yara izi vardı. O nerdeyse ayni yerde duruyor. Yukarıdaki deri fazla ellenmedi yani. Üstte daha çok kas onarımı oldu, o da endeskopik. Deri çok travmaya uğramadı. Dr un kullandığı lipo yöntemide genelden farklı, değişik bir cihaz, adı slimlipo 2. Kesi izim oldukça kısa. Bir de benim bünyemle alakalı olabilir. Sezeryanda da ben ayni gün ayaklanmıştım. 3. Gün araba kullanmıştım. Hiç yatmamıştım. Sezeryanın ertesi gün bebek kucağımda 4 kat merdiveni yalnız çıkmıştım. İlk dakkadan dimdik yürümüştüm mesela. Bilmiyorum yani her bünye farklı iyileşme gösteriyor. Sadece bu göbek deliğinden korkuyorum biraz. Allahım nasıl iyileşecek bu hiç bilemiyorum. Birsz önce banyoda baktım da korktum yani. Allah yardımcımız olsun.

Gunaydin arkadaşlar, bugün 8.gunum iyiyim allaha şükür, 8mart salı günü ameliyat oldum 2gece kalip perşembe günü çıktım, direnler den çok sıvı geldiği için ikisi ile beraber çıktım, birincisi 6.gun pazartesi çıktı, diğeri de bugün çıkacak allahın izni ile, kaslarım agrimiyor artık maşallah, nasıl iş anlamadım o kadar çok acirken :)
cok guzel haberler bunlar, toparlanmaya baslaman cok guzel, hersey gonlunce olsun hemencecik iyilesirsin dilerim

Bende seninle tanıştığıma çok mutlu oldum, seni görünce ekmek yememeye karar verdim, harikasın tatlım,güle güle kullan incecik vücudunu.

Masallah sana ama dikkat et yinede canim dikislerin var icte dista zorlama kendini agir tasima canim
Yuruyus iyidir hadi bakalim :KK66:

Benim dikislerimde yanma olmadi belkide oldu hatirlamiyorum simdi ne cabuk unutuyoruz cektiklerimizi :-)
Ayni dr'a ameliyat olup farkli iyilesiyormusuz demek dik yuruyemedin hala ben anormalim o halde ilk hafta dik yurudum :KK70: bu arada feiliz feiliz incecik vucudun var dedi yorumda ayy merak ettim simdi :)

Benim dikislerimde yanma olmadi belkide oldu hatirlamiyorum simdi ne cabuk unutuyoruz cektiklerimizi :-)
Ayni dr'a ameliyat olup farkli iyilesiyormusuz demek dik yuruyemedin hala ben anormalim o halde ilk hafta dik yurudum :KK70: bu arada feiliz feiliz incecik vucudun var dedi yorumda ayy merak ettim simdi :)
Bugün fotograf koyucam inşallah canım.

Kızlar 12 gün kaldı ve reglim oldu bugün zaten 8 -9 gün sürüyor şanslıyım bu ay stresten erken oldu :KK17::KK73:12 gün sonra inşallah kurtuluyorum bu sönmüş balondan :21:
güzel valla şanslısın cnm bende amly tan 10 gün önce olmuştum çok rahat geçirdim iylwşme sürecimi canm hadi inşallah hayırlısıyla olsun bitsin amly tın biran önce kurtul dön buraya cnm bnde Diet iyi gidiyo biliyosun almıştım evet o şiş göbek kilodan dolayı olmuş tabiki ödemi de yabana atamak gerek şimdi tekrar eski görünttüm geldim sayılır 1 .2 Kilo daha verdim eski görüntülü alıyorum çok şükür dikişşwrimde çok güzel iyileşiyor iyleştikçe zaten karın kendini daha güzel gösteriyor :KK71::KK73::-)

güzel valla şanslısın cnm bende amly tan 10 gün önce olmuştum çok rahat geçirdim iylwşme sürecimi canm hadi inşallah hayırlısıyla olsun bitsin amly tın biran önce kurtul dön buraya cnm bnde Diet iyi gidiyo biliyosun almıştım evet o şiş göbek kilodan dolayı olmuş tabiki ödemi de yabana atamak gerek şimdi tekrar eski görünttüm geldim sayılır 1 .2 Kilo daha verdim eski görüntülü alıyorum çok şükür dikişşwrimde çok güzel iyileşiyor iyleştikçe zaten karın kendini daha güzel gösteriyor :KK71::KK73::-)
Ay sevindim cnm revizyonluk bir durum olmamasına o zaman Cnm yediklerine dikkat aman emek ediyoruz hem maddi hem manevi o yüzden dikkat etmek zorundayız dimi :KK66: hem inceldikce ödemler azaldıkça sonucun daha da güzelleşir

Ay sevindim cnm revizyonluk bir durum olmamasına o zaman Cnm yediklerine dikkat aman emek ediyoruz hem maddi hem manevi o yüzden dikkat etmek zorundayız dimi :KK66: hem inceldikce ödemler azaldıkça sonucun daha da güzelleşir
aynen hayatım dikkat heralde bazı insana verilen en büyük ceza bu olsa gerek mesela bnm gibi yemeyi çok sevip ama yiyememek:kk77: :KK61:ama güzel olmak ta istiyorum :mad: ikisi bir arada olmuyormuş bunuda geç anladım :KK58:

X