Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ahh ahh bi uyuyabilseydim.zanax ve kas gevşetici veriyorlarmış gece rahat uyumamız için.banamısın demedi.bu pozisyon ve hareketsiz durma olayı beni uyutmadı.ağrım yok çok şükür,acı var tabii.ama aml dan önceki gün de hiç uyumamıştım heyecandan .dün gece ile birlikte 48 saat oldu uyanık.hadi bakalım hayırlısı ne kadar dayanıcam.bu arada gece gizlice kendim kalktım yürüdüm refekatçimi uyandırmadan:nazar:acımadı mı acıdı zorlandım mı zorlandım.ama biraz dirayetli olmak zorundayız di mi ama.yeni olacaklara tavsiye olsun diye yazdım son satırları:KK24:
ne guzel yazmissiin o son satirlari yuregine saglik, cabucak guclenip toparlanirisinz dilerim, heyecan sardi beni iyice eminim cok sahane olmustur, iyi uykular diliyecegim size yinede hic anlamadan uyur dinlenirsin insallah.. enerjinize hayranimm:KK15::KK15::KK15:

Öksürüğe zencefil zerdeçal ve bal karışımı da çok iyi geliyor bu karışımdan sonra ılkm su yudum yudum içilirse faydası çok büyük.arkadaşlar aml sonrası bu ve kelle paça çorbası içtim 4 gün inanılmaz dirençli yapıyor insanı tavsiye ederim yeni aml olmuş ve olacak kişilere.geçmiş olsun tekrar herkese
Canım bende zencefil ve bal limon karışımını gelmeden kavanoza hazır etmiştim.buzdolabındaydı bozulmamıştır.gidince hemen içeyim ama bi dr a sorayım da ne der bakalım.

ne guzel yazmissiin o son satirlari yuregine saglik, cabucak guclenip toparlanirisinz dilerim, heyecan sardi beni iyice eminim cok sahane olmustur, iyi uykular diliyecegim size yinede hic anlamadan uyur dinlenirsin insallah.. enerjinize hayranimm:KK15::KK15::KK15:
Güzel dileklerine sağlık canım.dün ilk kez 4 saat uyudum.çok iyi geldi bana.inşallah güzel sonuçları da paylaşacağım

Kızlar merhaba.direnin biri çekildi.diğeri birkaç gün sonra çekilecekmiş.nihayet evime geldim çok şükür bin şükür:KK9:
Cok sukur canim oteki drenden kac cc geliyor gunde kontrol et .. Aman bosalttiktan sonra havasini almadan kapatma dreni yoksa siviyi cekmez..
Oda bir cekilince cok daha rahatliyacaksin :KK66:

Cok sukur canim oteki drenden kac cc geliyor gunde kontrol et .. Aman bosalttiktan sonra havasini almadan kapatma dreni yoksa siviyi cekmez..
Oda bir cekilince cok daha rahatliyacaksin :KK66:
dün geceye kadar 25 cc vardı sabaha kadar hiç çoğalmamış.tıkanma falan olmamıştır inşallah.dediğin gibi boşalttıktan sonra havasını alıp kapattım.dr direnin fotosunu çekip yolla hergün demişti.gönderdim bakalım ne diycek

dün geceye kadar 25 cc vardı sabaha kadar hiç çoğalmamış.tıkanma falan olmamıştır inşallah.dediğin gibi boşalttıktan sonra havasını alıp kapattım.dr direnin fotosunu çekip yolla hergün demişti.gönderdim bakalım ne diycek
20 cc den az gelice zaten cagirir cikarmak icin canim

Sessizliği biraz bozayım benim 6 haftam doldu ve hala kocaman bii göbeğim önceki yazılardan 3 kişi benim gibi mini karın germe olmuş memnun kalmayıp sonrasında tam olmuş.çok canım sıkılıyo resim koyacaktım fikrinizi öğrenmek için eşim izin vermedi.benim tavsiyem yeni ameliyat olacaklara bunu ara ara yazmayı kendime görev edindim mini karın germeyi düşünüyorsanız çoook iyi düşünün azıcık bi fark için kesinlikle parana umuduna çektiğin acıya yazıkkkk çok üzgünüm. Ameliyatımı bilmeyen kimse fark etmedi göbeğimi yani okadar fark yooook

20 cc den az gelice zaten cagirir cikarmak icin canim
Dün resmi gönderince aradı dr um.yarın belki çekeriz dedi.bugün 30 cc geldi.yine foto yolladım aradı ve dinlen biraz daha da azalırsa yarın çekebiliriz dedi.sanırım daha az olması gerekiyordu.keşke bugün çekilebilseydi.direnin durması hem acıtıyor hemde çıkış anı hafızada iz bırakıyor. dediğin gibi 20 nin altına inmesini bekliyor sanırım.hadi inşallah!

Dün resmi gönderince aradı dr um.yarın belki çekeriz dedi.bugün 30 cc geldi.yine foto yolladım aradı ve dinlen biraz daha da azalırsa yarın çekebiliriz dedi.sanırım daha az olması gerekiyordu.keşke bugün çekilebilseydi.direnin durması hem acıtıyor hemde çıkış anı hafızada iz bırakıyor. dediğin gibi 20 nin altına inmesini bekliyor sanırım.hadi inşallah!
Senin sagligin icin kalmasi daha iyi su an yoksa sivi birikmesi olur ve sonradan siringayla cekmek zorunda kalir canim evet hareketleri kisikliyor dren ama daha fazla iz durmaz merak etme benim iki dren cikisi ayni sekilde kapandi izleri de ayni
Aci konusunda evet durdukca cikarildigi zaman daha cok acitiyor ilk drene gore ama bir kac saniye suruyor ve hemen unutuyorsun o aciyi:KK66:
Dinlenmene bak sen cok zorlanma..

Sessizliği biraz bozayım benim 6 haftam doldu ve hala kocaman bii göbeğim önceki yazılardan 3 kişi benim gibi mini karın germe olmuş memnun kalmayıp sonrasında tam olmuş.çok canım sıkılıyo resim koyacaktım fikrinizi öğrenmek için eşim izin vermedi.benim tavsiyem yeni ameliyat olacaklara bunu ara ara yazmayı kendime görev edindim mini karın germeyi düşünüyorsanız çoook iyi düşünün azıcık bi fark için kesinlikle parana umuduna çektiğin acıya yazıkkkk çok üzgünüm. Ameliyatımı bilmeyen kimse fark etmedi göbeğimi yani okadar fark yooook
Canim uzulme duzeltilmeyecek bisey degil miniyle en azindan gobek deliginle oynanmadi bak mesela bugun fark ettim gobek uzerinde deri birikmesi var gibi simdi ameliyat olmaya kalksam o ustteki deriyi tekrar germek imkansiz cunki onu gerebilmek icin tekrar gobek etrafini kesmesi lazim ve bu sefer gerilince o kesi baya yukarda olur yani imkansiz benim icin
Peki revizyon olmayi dusunuyormusun ?
Benim esimde karsi revizyon olmama ama uzuldugumu gorunce sen bilirsin diyor:KK43:

Canım çok geçmiş olsun. Belki daha erkendir. Amaliyat olan arkadaşlar yazıyorlar ödem var diye. Üzme kendini, doktorunla konuştunmu? Sana tavsiyem foto ekle, çok tecrübeli arkadaşlar var onların Yorumları seni doğru yönlendirecektir, sende boş yere üzmüş olmazsın kendini. Hem ayrıca fotolarda yüzümüzü kimse görmüyorki!!! Bende bu amaliyatı olmak için araştırma içerisindeyim. Meme Amaliyatımı yapan doktorumla görüştüm sadece lipo dedi. Oturur vaziyetteki fotomu gönderince fikri tamamen Değişti ve lipo+kasları sıkılaştırma ve tam karın germe çok iyi sonuç verir dedi. Eğer ben bu platformdaki Arkadaşlarımın yazılarını okunmasaydım belki sadece lipo olacaktım. Teşekkürler KK kızlarına En Büyük KK. Üzme lütfen kendini mutlaka çözülebilecek bir sorun görüyorsundur. Foto mutlaka paylaşmalısın sevgiler

Selamlar. Bugün benimde 1 ayım doldu aml. Olalı. İnanılmaz göbeğim şiş benimde. Sanki içine taş doldurmuşlar gibi. O biraz Can'ımı sıkıyor. Sabah tartıldım 61.7 olmuşum aml. Öncesi 67 idim.
Birde ben voe nin m beden korsesini kullanıyorum. İlk giydiğimde yıkandığı için mi bilmem baya bi sıkı ama 2-3 saat sonra düşüyor sanki üzerimden çekiştirip duruyorum. Voe nin s bedeninin arasında acaba çok fark var mıdır kullanan oldu mu s ve m bedenlerini.

Canim uzulme duzeltilmeyecek bisey degil miniyle en azindan gobek deliginle oynanmadi bak mesela bugun fark ettim gobek uzerinde deri birikmesi var gibi simdi ameliyat olmaya kalksam o ustteki deriyi tekrar germek imkansiz cunki onu gerebilmek icin tekrar gobek etrafini kesmesi lazim ve bu sefer gerilince o kesi baya yukarda olur yani imkansiz benim icin
Peki revizyon olmayi dusunuyormusun ?
Benim esimde karsi revizyon olmama ama uzuldugumu gorunce sen bilirsin diyor:KK43:
Durumum düzelmezse eşim karşı çıksabile revizyon düşünüyorum çünkü böyle hiç fark yok doktorumla 4 haftalıkken vatsaptan görüşmüştüm 2 hafta sonra tekrar görüşeceğim kafama takılanları soracağım 1,5ay az bi zaman olmasa gerek. Doktorumla farklı illerdeyiz kontrole gittiğimde 6 ay dolmuş olacak o zaman konuşacağım revizyonu

X