Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Sevgili estetik arkadaşlarım, yarın sabah kısmetse 2. Tur estetik operasyonuna giriyorum, meme küçültme ve kol lipo, dualarınızı eksik etmeyin, ofaya çıkıp kendime gelince yazarım inşallah buralara,
Herhangi bir tavsiyesi olan varsa bu operasyonlar için okumaya hazırım, sevgiyle kalın.

dualarımız seninle de olsun sağlıkla atlat inşallah dön aramıza:KK19:

Sevgili estetik arkadaşlarım, yarın sabah kısmetse 2. Tur estetik operasyonuna giriyorum, meme küçültme ve kol lipo, dualarınızı eksik etmeyin, ofaya çıkıp kendime gelince yazarım inşallah buralara,
Herhangi bir tavsiyesi olan varsa bu operasyonlar için okumaya hazırım, sevgiyle kalın.
Herşey istediğin gibi geçsin. Iyi haberlerini bekliyoruz

Saglikli gir saglikli ve güzel cik inşallah. Kol lipo olunca germede yapilacakmi acaba.

Kizlar bacak bölünde sormam gerekir belki ama ben sizleri taniyorum diye önce burda sorayim. Bacaklarin üstündeki doğumdan kalan çatlaklar için kesiin bir çözüm operasyon var mi. Böyle bi şey araştiran yaptiran oldumu. Germe olmaz sanirim bacaklarimda sarkma yumuşama yok. (Tabiki artik spora ihtiyaci var da).başka bişeyler bilen varsa sevinirim

Geçmiş olsun şimdiden :KK66: Benim gibi sıraya koydun işlemleri bakıyorumda :KK66:
Gel haberlerle aramızda ol,haber ver bizede.. Dualarımız seninle canım :KK66:

Hersey istedigin gibi olsun canim dualarim seninle :KK19:
Meme kucultme diklestirme agrisiz canim hic korkma ama lipo da biraz aci duysan da dayanilmayacak gibi degil :KK66:
Tavsiyelerim kendine dikkat et agir tasima canim dikislerini kuru tut drun ne derse uygula
Kamran beydi dimi drun ? Benim memisleri o yapti :KK66:

Kizlar bacak bölünde sormam gerekir belki ama ben sizleri taniyorum diye önce burda sorayim. Bacaklarin üstündeki doğumdan kalan çatlaklar için kesiin bir çözüm operasyon var mi. Böyle bi şey araştiran yaptiran oldumu. Germe olmaz sanirim bacaklarimda sarkma yumuşama yok. (Tabiki artik spora ihtiyaci var da).başka bişeyler bilen varsa sevinirim
Off yarama tuz bastin benimde ust bacak uzerinde catlaklar var dogumdan kalan onun cagresi yok sanirim lazer var ama denemedim hic

Benimde popoda var biraz,hamilelikte oldu. Keşke karnım için kullandığım kremden popoyada sürseydim :KK43: Çaresi yok sanırım. Hiç sormadım bak onu :))
Nerden bilecegiz karnimiz yirtikacak diye karnimiza surduk anam benim bacak yirtildi hic aklima gelmemisti seninde popon yirtilmis napalim belki teknoloji gelisir yirtiklari yok eden bisey cikar

Çatlaklara malesefki şu anki teknolojiyle bi çözüm yok..bende çok araştırdım bu konuyu..fraksiyonel lazerle silme işlemi yapılıyor..bazı merkezler sırf para kazanmak adına yaparız diyolar..fakat güvendiğim bi merkez,size boşuna vaatte bulunmak istemem dedi..çok eski ve derin çatlaklara %50 gibi etkisi olur dedi..yeni ve yüzeysel çatlaklarda sonuç daha iyi olur dedi..benim bi yakınım karnını yaptırdı..çokda para harcadı bu işlem için ama çatlaklar derin olduğu için hiç faydası olmadı

Hepinize çok teşekkür ederim, olduda bitti maşallah deyip bundan da çıkacağız inşallah, bu son ameliyat olsun, revizyonsuz..
Evet dr kamran bey yapacak. Öncesi sonrası foto alacağım. Yerçekimine meydan okuma sırası ben de galiba:-)))

Hepinize çok teşekkür ederim, olduda bitti maşallah deyip bundan da çıkacağız inşallah, bu son ameliyat olsun, revizyonsuz..
Evet dr kamran bey yapacak. Öncesi sonrası foto alacağım. Yerçekimine meydan okuma sırası ben de galiba:-)))

Cok mutlu ol canim :KK60:

X