Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Sen balıkta değilmiydin hangi ara gezmelerden fırsat buldun buralara gelmeye meme şampiyonu :KK70: babym niye atarlandın herkes bir şekilde iyi yada kötü yaşadıklarını aktarıyor anladığım kadarıyla Sürecinde sıkıntı yaşayan arkadaşlarımız bu durumdan rahatsız oluyor tabi bu etapta memnun olanlarada söz hakkı doğuyor buda çok tabi bir durum he bunu doktoru savunma olarak algılayanlara birşey diyemeyeceğim objektif olmayı tercih ediyorum yani yeri gelince empati kurup yorumluyorum

aç aç ondan :) birde 3 çocuk normal atarlanması :)))) hadi gittim dedikodu var beni bekler :))))))))

:KK70:hayır yani buraya gelip atarlanmak benim neyime susup otursana çömez:KK70:seviyorum sizi herjeşler konuşsun benimde izim uzun ne olmuş yani sürekli gelip dert yansan be olacak sabah kalkınca düzelecekmi Zaman'ı gelince Düzelecek revizyonla tabi olursam tırsarsam vazgeçebilirimde:KK70:

Sen balıkta değilmiydin hangi ara gezmelerden fırsat buldun buralara gelmeye meme şampiyonu :KK70: babym niye atarlandın herkes bir şekilde iyi yada kötü yaşadıklarını aktarıyor anladığım kadarıyla Sürecinde sıkıntı yaşayan arkadaşlarımız bu durumdan rahatsız oluyor tabi bu etapta memnun olanlarada söz hakkı doğuyor buda çok tabi bir durum he bunu doktoru savunma olarak algılayanlara birşey diyemeyeceğim objektif olmayı tercih ediyorum yani yeri gelince empati kurup yorumluyorum
Balıkta tutamadım Memiş'ime kadar suya girdim 1saat boyunca yine yok:KK70:

:KK70:hayır yani buraya gelip atarlanmak benim neyime susup otursana çömez:KK70:seviyorum sizi herjeşler konuşsun benimde izim uzun ne olmuş yani sürekli gelip dert yansan be olacak sabah kalkınca düzelecekmi Zaman'ı gelince Düzelecek revizyonla tabi olursam tırsarsam vazgeçebilirimde:KK70:
hahhahah deli ya seviyorum ben seni özelden resmmime yaptığın güzel yorumdan sonra nasıl sevmem :KK70:

düzelir düzelir takma kafanı yahu zaten güzel hatunsun az kusur oda geeçer :KK19:

Doktorundan sonucundan memnun olan doktorunu ovmeyecekte kimi ovecek acaba ameliyathane teknisyenini mi? Beni yillardir dert ettigim ve utandigim gobegimden kim kurtardiysa onu overim bunda bir sikinti yok :KK66:

Mercimek fırına vericem seni tamam da uzatma öv doktorumu accık ötede öv kinayeli övme anladık aml güzel geçti

Aynen kendime dert etmiştim ne gereği var ya Can'ım sağ olsun ben belki revizyon bile olmam dövme yaptırır kapatırım :KK70:gezdim yedim içtim şiştim biraz valla ama değdi 3çocuğun stresi başka türlü atılmazdı burda yapmadığım ne varsa orda yaptık valla:KK70:
Dövmeyle bertaraf et tatlım senin tempon yoğun hiç strese girme derim

Sporada başladım baya inceldim ama kas yapıcam yavaş yavaş artık:)hayırlısı olsun artık bakalım Zaman ne gösterir

Mercimek fırına vericem seni tamam da uzatma öv doktorumu accık ötede öv kinayeli övme anladık aml güzel geçti

Ilginc hem seviyesiz hem okudugunu anlamaktan aciz tanismaktan vazgectim :KK12:

Kızlar ikinizede geçmiş olsun içeride birşeye ihtiyacınız olursa haberimiz olsun her türlü desteği sağlarız, büyük sözü dinlemedinizki Jelesec Jelesec oysaki sizi uyardı akacak kan damarda durmazmış şimdi bol bol Çekirdek çitleyin :KK70: benim yerimede yiyin bu arada Mercimeğin çok çok selamı var vuslatı bekliyor sabırsızlıkla :p kocaman öpüyor :KK70:

Merhaba 15 ocakta ameliyt oldum föbek deliğim ve karnım güzel duruyor fakat halen istediğim gibi hareket edemiyorum ağrılarım oluyor birde kimsenin fotoğrafını göremiyorum neden acaba

Merhaba 15 ocakta ameliyt oldum föbek deliğim ve karnım güzel duruyor fakat halen istediğim gibi hareket edemiyorum ağrılarım oluyor birde kimsenin fotoğrafını göremiyorum neden acaba
Aaa sen de hala ağrı mı var ben 22 ocakta oldum turp gibiyim yalnız küçük bi ayrıntı göbeğim olduğu gibi duruyo.valla artık giden parama çektiğim acılara değilde umutlarıma yanıyorum.bence ağrıların normal canım sonucuna odaklan adına sevindim.

X