Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Merhaba 15 ocakta ameliyt oldum föbek deliğim ve karnım güzel duruyor fakat halen istediğim gibi hareket edemiyorum ağrılarım oluyor birde kimsenin fotoğrafını göremiyorum neden acaba
Gecmis olsun bir ay gecmis agzilariniz hafiftir sanirim ..
Sizde resim yuklerseniz bizi gorebilirsiniz:KK66:

Aaa sen de hala ağrı mı var ben 22 ocakta oldum turp gibiyim yalnız küçük bi ayrıntı göbeğim olduğu gibi duruyo.valla artık giden parama çektiğim acılara değilde umutlarıma yanıyorum.bence ağrıların normal canım sonucuna odaklan adına sevindim.
Cerana canim sende resim yuklemeyi dusunuyomusun ? Bakalim soeunun benim gibimi nasil metak ettim yada ozelden yolla bende yollarim

Cerana canim sende resim yuklemeyi dusunuyomusun ? Bakalim soeunun benim gibimi nasil metak ettim yada ozelden yolla bende yollarim
Yüklücem hatta sabah çocuğun toplantısındaydım orda bile aklımda bu ve sen vardın. Sana özellikle göstermek istedim.doktorumla dün watsaptan görüştük hormanel olabilir dedi.yarın öncrsinin resimlerini bana gönderecek bende eski resimlerim yoktu.göndersin ikisini bir yükleyeyim.görüşleriniz için ama olmadıysa tekrar olma imkanım yok eşim asla izin vermez.

Merhabalar bayanlar ben yeni üyeyim karin germe ameliyatı olmayı düşünüyorum ankarada olup memnun kalan varsa doktor önerilerini bekliyorum teşekkürler simdiden

Merhabalar bayanlar ben yeni üyeyim karin germe ameliyatı olmayı düşünüyorum ankarada olup memnun kalan varsa doktor önerilerini bekliyorum teşekkürler simdiden
Canım ben ankarada oldum ama şuan için sonuç kötü görünüyor. İyi araştır ve sakın acele etme.korkmada çünkü korku düşünmeni engelliyo ben mini karın germe oldum aslında ben bile miniyle kurtulmayacağımı önceden tahmin edebiliyordum o kadar korkuyordumki doktor mini deyince balıklama atladım. Şimdi kendime çok kızıyorum göbek altı çatlaklarım bile öylece duruyor.benden sonra ameliyat olan arkadaşlar tam karın oldular resimlerini gördüm sonuç çok güzel adlarına çok seviniyorum.ha mini de öyle beş gün sonra iş başı daha basit masit bence hikaye bende bildiğin bayağı zorlandım.aklına ne geliyorsa bi kağıda yaz isteklerini belirle vaktin varsa formu baştan sona oku. Miniye tama doktor karar veriyor tamamda bence bizim isteklerimiz önemli onlar önceki karnından daha iyi bir karnın olunca sonucu iyi sayabiliyorlar demekki.özellikle elmalışşekerin doktorunun çıkardığı sonuç harika benim önceki karnım onun önceki karnından çok daha iyiyken şimdi maşallah hatunun ki fıstık gibi olmuş.benimki aynı duruyo.çok uzattım.işin özü korkmadan araştır ve bütün ajlına gelenleri sor doktorunun daha önce yaptığı ameliyat resimlerine bak beklentini net söyle.

Yüklücem hatta sabah çocuğun toplantısındaydım orda bile aklımda bu ve sen vardın. Sana özellikle göstermek istedim.doktorumla dün watsaptan görüştük hormanel olabilir dedi.yarın öncrsinin resimlerini bana gönderecek bende eski resimlerim yoktu.göndersin ikisini bir yükleyeyim.görüşleriniz için ama olmadıysa tekrar olma imkanım yok eşim asla izin vermez.
tamam canim bekliyorum
Hormonel ile ne alakasi var anlamadim yani
Drun eger guzel yapmadiysa revizyona geciyor ve senden sadece hastane masrafiyla yeniden ameliyat etmesi gerekiyor esin neden izin vermez canim ? Bak ben mutsuzum esim de istemiyor sagligim icin olma diyor ama ben boyle durmak istemiyorum bir suru maddi manevi kayibim oldu

Canım ben ankarada oldum ama şuan için sonuç kötü görünüyor. İyi araştır ve sakın acele etme.korkmada çünkü korku düşünmeni engelliyo ben mini karın germe oldum aslında ben bile miniyle kurtulmayacağımı önceden tahmin edebiliyordum o kadar korkuyordumki doktor mini deyince balıklama atladım. Şimdi kendime çok kızıyorum göbek altı çatlaklarım bile öylece duruyor.benden sonra ameliyat olan arkadaşlar tam karın oldular resimlerini gördüm sonuç çok güzel adlarına çok seviniyorum.ha mini de öyle beş gün sonra iş başı daha basit masit bence hikaye bende bildiğin bayağı zorlandım.aklına ne geliyorsa bi kağıda yaz isteklerini belirle vaktin varsa formu baştan sona oku. Miniye tama doktor karar veriyor tamamda bence bizim isteklerimiz önemli onlar önceki karnından daha iyi bir karnın olunca sonucu iyi sayabiliyorlar demekki.özellikle elmalışşekerin doktorunun çıkardığı sonuç harika benim önceki karnım onun önceki karnından çok daha iyiyken şimdi maşallah hatunun ki fıstık gibi olmuş.benimki aynı duruyo.çok uzattım.işin özü korkmadan araştır ve bütün ajlına gelenleri sor doktorunun daha önce yaptığı ameliyat resimlerine bak beklentini net söyle.
Bekletilerimi ben soylemistim aslinda dr da merak etmeyin guzel olur diyince guveniyoruz tabi
Isteklerim oturunca katlanti olmasin duz olsun bel oyuntum ciksin ortaya demistim ... !
Bir kas dr dan fikir almak gerek minimi tammi cogunluk ne diyorsa onu yaptirmak lazim
Senin onceki karnini gormedigim icin yorum yapamam canim ama hani gobegin uzerinde deri yumsaksa ve gobek deligi tuaf duruyorsa tam germe daha iyidir miniyi sadece genital uzerinde az bisey deri sarkmasi varsa iyi oluyor

C Cerana Benimde tam karın germedik bir durumum yoktu ama tam karın germe ile daha iyi sonuç aldım. Mini olsaydım bu kadar gergin sıkı bir karnım olmazdı ..
Çok merak ettim bende,bir foto yüklersen sonucunu görmek isterim tatlım .

Evet korkunç ağrılar değil ama normal hayatıma devam edecek değil engelliyor beni.. bu arada resim yüklemiştim ilk olduğum hafta

Şu karınları ben de görmek istiyorum

Acaba hangi doktor veya hangi hastanede oldunuz ogrenebilirmiyim

Varsayımlar üzerine insanları karalarsanız sonuçlarına katlanırsınız. X üyeyi neden atmıyorsun reklam yapıyor dediğinizde bunun altını dolduramazsanız sonuçlarına katlanırsınız. hele ki KİB yaparken bizi salak yerine koyan ifadeler ile "bak whatsup tarafına çağırmış kesin reklam yapacak" derken de biraz mesaj içeriğini inceleyin. Zira mesajda bir buluşmadan bahsediliyor ve detayların oradan paylaşıldığı yazıyor.

"X doktora gidin" diyen varsa bize bildirin ama sizin hangi doktora operasyon geçirdin sorunuza "ben X doktora operasyon geçirdim" derse buna yapabileceğimiz hiç bir şey yok.

Bir diğer önemli konuda Y doktor sizi kabul etmiyor ameliyatınıza girmek istemiyorsa inanın bu o doktorun beceriksiz olduğunu göstermez. Sebebini biraz düşünün bulursunuz.

ve yeniliyorum şu konuyu yeniden okuyun.

arkadaşlar öncelikle herkese selamlar olsun 2 gündür bbkleri ateşler içinde yanıyordu dün gece den beri bakamadım fakat bugün okudum ki çarşı pazar karışmış bakın arkadaşlar burda insanlaro biribirleriyle rekabetleri atışmaları tartışmaları beni hiç ilgilendirmez ben burda fazla diil yeniyim ama burdaki arkadaşları okuyarak ben bu amly oldum hee onların dr larına mı hayır bnm zaten bir drm var adımı internet bakabilirsiniz Aret çerçi özkan bnm sadece bu amly ta buraya çok güvenmem burdaki insanlar çok güvenmem beni bu kadar çabuk karar almama sebep oldu okadar dostluk arkadaşlık amaçlı kimsenin dr ya işim olmaz bnm bnm zaten bir drm var ben sadece arkadaşlık ve bu büyük amly geçireceğim ve geçirmiş olan arkadaşlarla paylaşım okadar gönlüm iyilikle yana isterim ki herkes inşallah sonucundan memnun olsun inşallah hee bursa buluşmadan bahsederken sadece birlikte oturup tanışıp sohbet nuabbet arkadaşlık dostluk böyle birşey olmadı olabilirde ben küçük bir kadın diilim bu saatten sonra kimseye açıklama yapacak yaştada diilim bütün herşey burda ne yazılmış o onun dışında bişey yok hee ben Jelesec Jelesec e ddmki sana özelden bişey yazdım okudunmu diye onu merak ediyor onun üzerine konuşmalar yapıyosunuz onuda söyliyim eşimle ogün ilk güzel bir yemek Erduran açılış yaptık diye şakalaşmamız oldu bu mudur mercimekceku mercimekceku ise arkadaşlığın sadece aynı gün amly olacağımı için ben özellikle görüşmek istedim sürecim izi birbirimizi takip edelim diye bana burdaki herkes candan davrandı kimsede bana git bizim dr la görüş demedi bnm zaten bir drm var arkadaşlar bağıra bağıra söylüyorum yaaaa ARET ÇERÇİ ÖZKAN okadar bnm göğüs amly var yine drm aynı ötesi yok allah herkesi amlyt sonucundan memnun kılsın beni çok rica ediyorum bu sorunlarınıza karıştırmayın ben sadece dostluk ve arkadaşlık istiyorum okadar yaaa ben evinden evliliğinden çocuklarından çok uğraş vermiş bit kadınım yorgunum açıkçası ve ben hayatımda ilk defa böyle bir sosyal e giriyorum bnm ne feys im ne instegramm hiç bir şeyim yok olmaz buna eşim de izin vermez bende anlam buraya bu amly çok istediğin için bmm kızım yaptı üye her memnun kaldım tabi koca bir aml geçirdim burası sayesinde ama durduk yere laf atılacaksa ben burdan edebimle ayrılmasından bilirim herkese cani gönülden sevgilerrrrrr saygılarrrrrEn Büyük TÜRKİYE:63:

canm sana yorum yaptığın yerde bişeyler yazdım okudunmu :KK70:

ahhahah okudum okudum whatsupdan yazacağım sana o tarafa zıplayabilirim önümüzdeki hafta :KK48::KK58:

beklerim hayatım

hangi zeka bu yazışmalardan farklı şeyler çıkarır düşündüm düşündüm bulamadım:) yahu arkadaş ey insaf :KK14:

@elmaliiisekerr hayatım çok geçmiş olsun kuzulara herkes kırılıyor bu aralar , biliyorum hayatım doktorunun adını :) aman gitme bi yere yaz süreciniii :KK19:

Kizlar neler olmuş. Üzmeyin @elmaliiisekerr i . ameliyat devrem. Kizlar hala ilk korseyi mi giyiyorsunuz. Benim 25. Gün korse 1haftadir normal atlet sıkıliginda. Şu kopcali taytli tüm korselerden kullaniyorum. Dr. Kenarlarindan dikiş attirabilirsin dedi. Nasil yapsam bi önerisi olan varmi. Artik bu tüm korseyide kullanmak istemiyorum. Sizlerin korse modeli neydi. Şuanki korsem voe xxxs beden.

Kizlar korse diyordum. 25.günümdeyim artik sıkı tutmuyor. Normal çamaşir varmiş gibi üstümde. Korsemin bedeni xxxs. Dr. Kenarlarindan dikiş attirabilirsin dedi. Sizler nasil korse kullandiniz. Geniş gelmeye basladiginda ne yaptiniz. 1ay daha kullanmam gerekiyor. Tüm korse kullanmak istemiyorum artik. Sadece karin bölgesi icin giysilerden fazla belli olmayacak bi korse öneriniz var mi

X