Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Beni de izlemeye alabilirmisin benim karnım biraz düzelse demekki hala umutluyum ben de koyacam. Şimdi olacakları etkilemeyim belki süreç devam ediyordur dedim ya hala umutluyum.buraya da yazmasam kafayı yiyeceğim.pazartesi kontrolüm var bakalım dr ne diyecek
Eklisin bende canim

a
kaşıbeyaz da buluşuruz hem içer hem kaderimizi konuşuruz :KK70: kız çok gülme dikişlerin taze :KK14: sonra dersin jelo hayatım olabilir kaşıbeyaz bana yakın eşim bile beni bukadar güldürmüyor dikişler patlar sa sen bu işin prof oldun alacan artık eline yorgan iğne iplik önce beni yatırıp dikecen ondan sonra keyife artık kaşı kara mı beyazmı neresi olursa :KK19::KK50:

Masallah diyelim nazarimiz deymesin :nazar: sonucun simdiden cok guzel bel oyuntun cikmis ortaya .. Darisi ameliyat olacak arkadaslara insallah herkes mutlu olur
İnşallah canim isteyen herkes mutlu olsun sende ol doktorumuza guven o halledicek memnuniyetsizligini bak goreceksin

Emru Ercan beye mi aldın
Bravo sana umarım sonucun iyi olur ben kendisinden çok memnunum ilk Zaman'lar hergün resim attım hep cevapladı bu çok önemli benim burnumu yapan Dr ulaşmak mümkün değildi
Bana mesaj at seni izleyeyim
Teşekkür ederim canım inşallah benim sürecimde sizinki gibi yüz güldürür, izlemeye aldım seni

Benim doktorum iyi yok benim doktorum benim göbişi güzel yaptı doktor benimkini kötü güzel aml geçiren arkadaşlar adınıza sevindim ama aynı doktora aml olupta burda yazanlarada saygı gösterin sen memnun olabilirsin ama başkası memnun olmaya bilir sonuçta her dk her saniye doktoru savunup yazmanıza gerek yok bazı sonuçlar ortada kalem yazarı gibi :pben geldimmmmm :KK71::KK54:

Benim doktorum iyi yok benim doktorum benim göbişi güzel yaptı doktor benimkini kötü güzel aml geçiren arkadaşlar adınıza sevindim ama aynı doktora aml olupta burda yazanlarada saygı gösterin sen memnun olabilirsin ama başkası memnun olmaya bilir sonuçta her dk her saniye doktoru savunup yazmanıza gerek yok bazı sonuçlar ortada kalem yazarı gibi :pben geldimmmmm :KK71::KK54:

hoş geldin de ne diyon bacım :KK70: bırak yazsınlar yahu ne istiyorlarsa çok rahatsız olan kib butonuna bassın benim gibi:))

evet Allahtan ortada hayatım resimlerle :KK19: herkes mutlu mesut yaşasın iyi olsun da ortak payede buluşalım :KK56:

hoş geldin de ne diyon bacım :KK70: bırak yazsınlar yahu ne istiyorlarsa çok rahatsız olan kib butonuna bassın benim gibi:))

evet Allahtan ortada hayatım resimlerle :KK19: herkes mutlu mesut yaşasın iyi olsun da ortak payede buluşalım :KK56:
:KK70:Okudum okudum bıktım aynı şeyler bende yazayım dedim :KK70:açım aç ben gözüm döndü 5ayda çok kilo vermem lazım :KK70:

Musadenizle guluyorum ben

:KK70:Okudum okudum bıktım aynı şeyler bende yazayım dedim :KK70:açım aç ben gözüm döndü 5ayda çok kilo vermem lazım :KK70:

normal aynı eller kesip biçti çoğunu yeni süreçleri hayatım yazacaklar burası ondan var :KK19: he sen açsın anladım agresiflik ondan:KK70:

ben okuyunca mutlu oluyorum hangi dr ye hangi üye hiç önemli değil mutluyum sonucum da bu diye resimleri de koyunca kendim gibi sevinç yaşıyorum:KK54:
başlayalım gel bende hastayım yedim içtim yattım valla :KK14:

Neyse bugun 26. Gunum aagrim hic kalmadi gibi egilip kalkarken daha rahatim odem cayimi iciyorum ayy aynaya bakiyorumda canim doktorum eline saglik

X