Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Benim drum ameliyattan sonra yanima geldi hayal mayal hatirliyorum hatta bu ne diyo diye anlamaya calisiyodum hala narkoz etkisi vardi
Sonra ben ona dedimki bisey anlamiyom ben ne diyosunuz diye yolladim geri geldi ama aksama dogru oo dedi daha iyi gordum sizi dedim kim bilir neler saclamadim )) ne yaptigini sordum anlatti ama odama yag felan gelmedi benim..
Sizin icin gercekten uzuldum o kistlerin bakilmasi gerekirdi ama cope atilmis bi kere
Sen yinede sor druna belki test yapmistir belki odaya gondermemistir o kisti??

Arkadaşım teli yokmu sende ara eğer açmazsa mesaj at uygun olduğunuzda arayın diye bu yağ verme olayı garip zaten dokuyu alıp patolojiye gönderiyorlar hepsi de anlaştığın ücretin içinde idi benim dr de raporu ile teslim edilmişti yazık olmuş patolojiye gitmememesi

@elmaliiisekerr sezeryan sonrası bir oksururuk geliyordu odadan herkez kaciyordu aglamaktan helak olmustum bagirip cagiriyordum gereksizce .. cunku sezeryan olan arkadaslarim gule oynaya cikmislardi bende oyke olmadi cijtigim gibi istifra ustune istifra falan...ama karin germe oluncada boyle olursa ben kendimi sakin tutucam cunku karnim duzgun bir takim yaglarim gitmis olucak ve hür irademle amly.olcam..sezeryan oldugumda birsuru kisi vardi odada sessizce aglarim artik hehhee..

C ChAneL81 ben 2 meme protezi olmus (yengem kiz kardesim) yaninda refakatci idim...kas altida degildi uyanirken kiz kardesimin aglamasi ve cirpinmaya calismasi gozumun onunde.. birara ben neden boyle yaptim olucem.acidan diye cok bagirdi agri kesici vurdular hemen rahatladi ama sonra yine basliyordu..ama ilk agri hissettiginde uyur uyanik ne dedigini kontrol edemeden bagiriyordu agliyordu.sonradan mukemmmeeelll goguslere sahip olunca birdaha olsa birdaha yaptirrim..sosyal acidan psklolojsi duzeldi ve acinin onune gecti...oyuzden suan birazdaha rahatim sizler bu yollari gectiniz deneyimlediniz.ben yinede ozellile hocamiza dicem ilkuyanirken agri icinde uyanmamtan korkuyorum diye

Ohoo ayni ben nasil bir pismanlik yasamistim o ilk gun anlatamam sana ama gercekten bi daha olsa yine yaparim ama karin germede hic pismanlik yasamadim germe olan hemen gelip yaziyor buraya narkoz etkisinden cikar cikmaz insallah sende oyle uyanirsin ama yinede druna soyle tabi korkularini faydasi olacaktir.. Ama icin rahat olsun ben bu germe ameliyatimda vok az bulantim oldu onuda hemen ilacla etkisiz hale getirdiler yemegimi yedim kalkip yurudum basim bile donmedi tabi kisiden kisiye fark vardir ama memede yuruyemiyordum bile bulantidan ..

valla arkadaşım bende de öksürük krizi geliyodu arada hmn dikişleri tutuyordum benide çok zorlamıştı ama şimdi toz balgam söktürücü varya 3 gündür alıyorum bikaç gün daha alıcam sgr azaltımya biraz nefesim açılsın diyorum birde burda eskilerden bir arkadaştan okumuştum amly 3 gün önce öksürük şurup kullanmış çok iyi atlatmış bende kullanmayı düşünüyorum he birde benm kız grip oldu akşam ilaç fln kortum şimdi bana da geçer diye sabah 1 grip hapı aldım yaa arkadaşım günün gelmesini beklemek dahada zorr dün gittim gecelik sabahlık bişeyler aldım hast için lohusalık takımları giymek istemiyorum kırmızı kırmızı ufaktan çanta hazırlıyor işte senin bellimi tarih dr da karar verdinmi

canm benide izlemeye alırmısın

Kızlar nasılsınız bugün 20.günüm ve işe başladım yeni amlyt olan arkadaslar hepinize cok gecmis olsun ameliyat olucaklarada simdiden guzel sonuclar diliyorum

Tabiki izliyorum bak ama benim cok kotu bir karnim yoktu ve 3 ay olacak ameliyat olali once ve sonra resimlere var ..
tüü tüü maşallah 41 kere diyim tatlım memişler ede bayıldım Protez varmı memişlrd evet bide senn karnın kötü edilmiş benm görmüşsündür sanırım zaten anlamadığım için başta ulu orta atmıştım karın foto mu gördükten foto mu bnmde öle olurmu acaba

Kızlar nasılsınız bugün 20.günüm ve işe başladım yeni amlyt olan arkadaslar hepinize cok gecmis olsun ameliyat olucaklarada simdiden guzel sonuclar diliyorum
Masallah sana ama dikkat et canim daha dikislerin tazecik

karnın kötü değilmiş demek istedim

çok teşekkürler canm sana da çok çabuk geçmiş olsun inş hayalindeki sonuç seninle olsun inş

Bende ilk uyanırken Ağrı'yı hissetmiştim . Ama elimi göğüslerime götürüp o çıkıntıydı büyüklüğü hissedince,avucumu dolgusuysan büyük göğsü hissedince kaç cc takıldı diye sormuşum. Arkadaşım 400 cc,gözün aydın demişti. O an gözümden mutluluktan akan gözyaşları içinde tekrar uykuya dalmışım çok güzel bir mutluluktu o..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…