Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Yok canim ya ne alakasi var fikir belirtmek ayri bisey fikrinde diretip zorla kabul ettirmeye calismak farkli birsey. Cocukmuyuz 2 lafla hareket edelim isteyen herkez ozelden aciktan fikrini tecrubesini belirtir bizde dusunur tasinir arastirir kararimizi veririz. Gorustugum herkes memnuniyetini yahut memnuniyetsizligini belirtti ama kimse su bu diye diretmedi ben kararlarimi hep tek basima veririm dogru olur yada olmaz oda benim sansima artik
Demekki doğru kişilerle temasa geçmişsin senin adına çok memnun oldum :) Kişilerin memnuniyetlerini yada memnuniyetsizliklerini dile getirmesi çok tabi bir durum bu hepimizin hakkı fakat kurallara uygun olmalı taraf tutmadan yanlış yönlendirmeden yada başka anlamlar yüklenmeden yapılmalı öyle değilmi? Sevgiler

Canim benimde psikolojim bozuldu böyle biseyden inşallah ameliyat olunca rahatliycaz bende doğumda 70 ken 100 oldum sinir oldum şaka gibi kendime aynadan bakmak istemedim kendim kendime ettim vala millet ye bişey olmaz dedi yedim deli gibi halbuki millete ne bakiyosam aman yani sonuçta çözüm var para lazım kız bu rakamlar az değil kocisimi ikna ettik olucaz karın germe meme büyütme bizde kredi cekicez herhalde :)

Cimride degilim ama fiyatlari duyunca bayaa korktum:) ama sonuclari gorunce umrumda degil parasi vs.yercekimi ,dogum, hayat..yipraniyor insan..haydi hayirlisi:KK50::KK50:

Yeni iki fotoğraf ekliyorum bakmadan önce besmele çekin :KK70: sonra nazarınızı bozun :)) haydi buyrun kısa süreliğine yayınlayacağım fırsatı kaçırmayın derim :KK70:

Arkadaşlar bugun yine tonguç işkene muay.oldum.. fiyat verdi fakat gun vermedi..tonguç hoca muthis bir insanzaten kapidaki yogunlugu gorunce baya sasirdim ustelik gunun en son hasta grubu baya muhabbete girdim bu kez hastalarla falan ve bir germe sonucu gordum wc de.. mukemmel olmus 17 gunlukmus ödemi var izi goremedim ama sekil olarak cok iyi gobek deliginde dikis yok orta hattan lipo ile kalici bir karin izi birakmis falan..bu arada vajinadada sorunum cikti:oops: O kiloya dogal olarak kaslar yığılmis:KK61: Yook hocam ben korkuyorum igneden bile diyince güldü.. dünyada sayili uretilen cok degerli bir cihazi varmis tonguc hoca adirmis hastaneye bu cihazi adı 'Femilift' kesisiz agrisiz anestezi almadan lazer isigini kulanarak vajina icine sokulup birkac hamde vajina icini topluyormus eskisinden daha sıkı oluyormus genelde 1 seans max.en kotuu yirtiklarda 3 seans dedi.bunuda tutturursa eşim cidden kzacak bana:KK70:

Arkadaşlar bugun yine tonguç işkene muay.oldum.. fiyat verdi fakat gun vermedi..tonguç hoca muthis bir insanzaten kapidaki yogunlugu gorunce baya sasirdim ustelik gunun en son hasta grubu baya muhabbete girdim bu kez hastalarla falan ve bir germe sonucu gordum wc de.. mukemmel olmus 17 gunlukmus ödemi var izi goremedim ama sekil olarak cok iyi gobek deliginde dikis yok orta hattan lipo ile kalici bir karin izi birakmis falan..bu arada vajinadada sorunum cikti:oops: O kiloya dogal olarak kaslar yığılmis:KK61: Yook hocam ben korkuyorum igneden bile diyince güldü.. dünyada sayili uretilen cok degerli bir cihazi varmis tonguc hoca adirmis hastaneye bu cihazi adı 'Femilift' kesisiz agrisiz anestezi almadan lazer isigini kulanarak vajina icine sokulup birkac hamde vajina icini topluyormus eskisinden daha sıkı oluyormus genelde 1 seans max.en kotuu yirtiklarda 3 seans dedi.bunuda tutturursa eşim cidden kzacak bana:KK70:
onu bende duydum normal doğum yapan tüm kadınların kaderi bu sanırım bende bi manyetik pelvik stimilasyonu gibi bişey duymuşdum oturuyorsun üstüne bi kaç seamsta etkili oluyormuş

Arkadaslarim ben cumertesi ameliyaat oldum gògūs ve karin germe evime bugun döndūn yorucu bi yolculuktan sonra bana yardimci olan tūm arkadaslarima hepinize tesekürler . sizlere detayli yazicagim ve sorularinaza cvp vercem, hatta bikac sorum da olcak suan cok yorgunum kafayi toplayinca yazcagim.:)

Arkadaslarim ben cumertesi ameliyaat oldum gògūs ve karin germe evime bugun döndūn yorucu bi yolculuktan sonra bana yardimci olan tūm arkadaslarima hepinize tesekürler . sizlere detayli yazicagim ve sorularinaza cvp vercem, hatta bikac sorum da olcak suan cok yorgunum kafayi toplayinca yazcagim.:)
Cnm foto bekliyorum :KK66:

merhaba arkadaşlar uzun zamandır konuyu takip ediyorum yaklaşık 2 ay önce bir dr da karar vermiştim kısmet olmadı aynı dönem bir başka drla tavsiye üzerine görüştüm anlaştık bana güven verdi yalnız ocak ayına biraz daa zayıfla hemen yapalım dedi bugün görüştük cumartesi beni tekrar görüp büyük ihtimal sömestr tatili başı ameliyat olucam kısmet olursa şunu söylemeliyimki burdaki bazı arkadaşların olumlu paylaşımlarından kararım değişmedi ve sizleri takipe devam diyorum tabiki bu arada dualarınızı esirgemeyin lütfennn :KK14:

merhaba arkadaşlar uzun zamandır konuyu takip ediyorum yaklaşık 2 ay önce bir dr da karar vermiştim kısmet olmadı aynı dönem bir başka drla tavsiye üzerine görüştüm anlaştık bana güven verdi yalnız ocak ayına biraz daa zayıfla hemen yapalım dedi bugün görüştük cumartesi beni tekrar görüp büyük ihtimal sömestr tatili başı ameliyat olucam kısmet olursa şunu söylemeliyimki burdaki bazı arkadaşların olumlu paylaşımlarından kararım değişmedi ve sizleri takipe devam diyorum tabiki bu arada dualarınızı esirgemeyin lütfennn :KK14:

geç olsun güç olamasın güzel sonuçlar olsun inşallah

Sol taraf iz uzun oda düzelecek 6ayımı doldurayım taktım ya kafaya revizyonluk oldum:KK70:

hayırlısı olsun bekle 6 ayı düzelmeyeck gibi ise doktorunlada iletişimin iyi ise olursun düzeltir sıkma canını gerçi çok yazmıyorsun sen doktorun yada sorunun hakkında rahat olmak daha iyi bekle düzelmezse revizyonunu olursun mis gibi salınırsın:))) doktorun kimdi senin ?

X