Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

ins cnm ya onerilerin varmi? yanimda ne goturmeliim ilk wc isi zormu? kabizlik sorun 9lurmu ya ne etcemm karni zorlamamkta lazimmis
Ben yanima pijama goturmustum kafeye felan inmek icin hava soguk olursa sabahlih tarzi bisey al
Kabizliktan bende cok korkuyordum cunki bu sorunu ameliyattan oncede cekiyordum ama hic zor olmadi ertesi sabah wc ye cikabildim zaten bu sorunu druna soylersen ameliyat oncesi lavman yapabilir gerek duyarsa tabi.. Ben soylemedigim halde zorlanma olmadi bende.. Ama zuzu53 zuzu53 yasamisti bu sorunu..
Mutlaka pipet islak mendil gotur dus alamadigin icin gerek olacak islak mendil .. Dis fircasi , tarak :KK66: zaten hastanede en fazla iki gun kaliyosun ..

ben hafif grip gibiyim boyle yataklik degil ama baslangicindayim dun doktora anlattim iki ilac soyledi hemen kullanmaya basladim ama 2 gunde etki etmiycek.acaba anestexiye engel olurmu. aml ertelensin istemiyorum

Kızlar.. Alıntı yapamadım güzel Dilek'lerini ileten herkese teşekkür ederim :KK15:
Ameliyatım iki saat sürmüş ,yeni yeni kendime geliyorum.. Yemeğimi yedim biraz yürüyüş yaptım şimdi dinleniyorum.. Topigi meşgul etmiyim genital estetik bölümünde konuma yazarım detayları :KK66:
arzum77 arzum77 cok gecmis olsun cnm biran once iyilesirsin insallah :KK200::nazar:

Kızlar.. Alıntı yapamadım güzel Dilek'lerini ileten herkese teşekkür ederim :KK15:
Ameliyatım iki saat sürmüş ,yeni yeni kendime geliyorum.. Yemeğimi yedim biraz yürüyüş yaptım şimdi dinleniyorum.. Topigi meşgul etmiyim genital estetik bölümünde konuma yazarım detayları :KK66:
Hadi geçmiş olsun, varmı bir sıkıntın

X