Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

C ChAneL81 cnm sende durumlar ne nasıl oldu odemlerin dikislerin tabi ameliyati oldun kurtuldun artık daha az ugruyorsun buralara
Canim odemler ayni duruyor dikislerim iyi sukur silikon bant kullaniyorum ama bugun bir kas agrisi var nedense gobegimin sol tarafina dogru bir agri anlamadim neden oldu boyle bir agri gerci hic kendime dikkat etmiyorum bir aydan beri annem evimdeydi mutfaga girince bende dayanamiyordum yardim ediyordum sonra kardesim geldi bir hafta hep kalabalik oldu evim is guc temizlik derken dinlenedim digru durust bugun herkes evine gitti rahatladim artik duzenim bozulmustu ister istemez onun icin pek ugrayamadim buralara ama hep okuyorum sizi merak etme ayrica beni sordugun icin tsk ederim

Ayyy cnm dinlen
serapcim dinlen artık o zaman bak biliyorsun dinlenmen lazımdı ama anladığım kadarıyla az canlisin sen ameliyattan hemen sonra bile dimdik ayaktaydin cnm çocukların yemeklerini yapman yemek yedirip onlarla ilgilenmen gibi ufak tefek işlerini kaç günlükken yapabiliyorsun

Canim ben 10 gunlukken basladim yemek yapmaya ama daha oncede basliyabilirdim sadece evimde degildim o zamanda ..yani ben ikinci gun bile hastane odasinda arkadasimin uzerine yorgan orttum hatta o arkadasimin evinde bana verdigi eski yun yorgani kaldirabildim bi kere yaptim onuda aslinda iyi degil ama arkadasim yatmaya gitmisti

Anladım cnm inşallah benim de öyle olur bir hafta sonra en azından çocuklara yemek yapıp yedirmem lazım özellikle bebis yemek yedirirken ugrastiriyo inşallah bi sıkıntı çıkmaz üstesinden gelebilirim

Anladım cnm inşallah benim de öyle olur bir hafta sonra en azından çocuklara yemek yapıp yedirmem lazım özellikle bebis yemek yedirirken ugrastiriyo inşallah bi sıkıntı çıkmaz üstesinden gelebilirim
Insallah canim tabi kisiden kisiye gore degisiyor iyilesme sureci.. Tabi ben hic gerilmemis gibi gezmedim oyle egik felan iki gun surdu oda belim agriyo diye egik yurudum
Benim bildigim deri gerilince hemen dik yurumene izin vermiyor deri yavas yavas esneyince anca diklesebiliyosun oda yavas yavas hemen de degil
Bu arada hic kilo vermemisim hala ayni kilodayim ameliyattan onceki kilomdayim nerden gittiyse bu 3 kilo

Gunaydin ama ben tas beton degilim

aslında benimde pek taş olduğum söylenemez bebişim neyse bu halime de şükür diyorum şimdilik..spor yapmaya baslıyorum..ömrüm diyet ve sporla geçecek anlaşılan :)

Valla bende taş beton değilimmm helede sen zerre vermemişsin sero taş olman daha zor ben yine ameliyattan sonraki dönemlerde vermiştim kilo:))

amsterdam12 ayyy millet salonlarda ne çalışıyor ne protein tozları içiyor taş olmak için durmak yok yola devam sende olur taşlık az daha sık dişinii

aslında benimde pek taş olduğum söylenemez bebişim neyse bu halime de şükür diyorum şimdilik..spor yapmaya baslıyorum..ömrüm diyet ve sporla geçecek anlaşılan :)
Yani omrum diyetle sporla gecemez benim oyle bir luxum yok yani hem benim kilolarim dogumdan kalan kilolar ben kilo almiyorum yesemde simdi diet yaptigim halde veremiyorum nedense bende aksama gidiyorum spor salonuna yuruyus serbes sadece

Yani omrum diyetle sporla gecemez benim oyle bir luxum yok yani hem benim kilolarim dogumdan kalan kilolar ben kilo almiyorum yesemde simdi diet yaptigim halde veremiyorum nedense bende aksama gidiyorum spor salonuna yuruyus serbes sadece
diyet yaptığın halde kilo verememen niye acaba yani hiç oynanamamsı gerip sero baktır bir troidlere

diyet yaptığın halde kilo verememen niye acaba yani hiç oynanamamsı gerip sero baktır bir troidlere
Diet dedigim sey ekmegi sekerli icecekleri fast-food lari kestim bol su iciyorum ara ogunlerde badem proteinli diet cikolata yiyorum aksam saat 18 da kesiyorup yemegi icmeyi bende anlamadim tiroidlere baktirmistim aslinda gecen sene sorun yoktu .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…