Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

ameliyatim daha 28 gün sonra o zaman yüklerim suan resim yok yüklemeye profil resmim disinda....buraninda aslinda amaci bu degilmi dayanisma bayanlar arasi deneyimleri paylasmak resim göstermek destek cikmak....neyse canin sagolsun sorun yok...

Tatlım bende ameliyat olmadim ki daha mart gibi olacak inşallah benim fotolar ameliyatsiz hep

hmm anladim ya ameliyat öncesi kabus gibi cok kötü o yüzden koymadim ben...ameliyattan sonra öncesi sonrasi yaparim diye....birde 2 gündür bakiyorum nasil albüm acilir nasil yapilir onuda bulamadim acikcasi....

Selam kızlar
Bugün al yanak a gittim
Dikişler alındı bantları çıkardı
Yeni bant taktı
Küçük bir kısımda açılma olmuş Oray'ı açık bıraktı
Zaten 3-4 gündür acıyordu baya
Haftaya göbek deliği için başka bir kreme başlayacağım
Yine haftaya silikon bantlara başla dedi
Fıtık olduğu için korse 2 ay doluncaya kadar kullanılacak
Aklımda kalanlar bunlar

Selam canim dikislerden kurtulmussun gecmis olsun , uzun dikistemi acilma olmus canim ? Insallah onemli bisey yoktur kapanir zamanla..
Bende fitik yok ama hala korse kullaniyorum alistim korseye sanki daha cok zayiflatiyor gibi bir his veriyo bana :)) bende ikinci banti kullanmis oluyorum bu hafta..
Gobek deligime de bi ara rif ampul surdum uc gun ufak akinti gibi birsey olmustu simdi tekrar bactroban surmeye basladim..

Evet uzun dikişte 1,5 cm lik bişey gibi
1 hafta boyunca bactroban kullanacağım o bölgeye ve göbek deliğine
Sonra göbek için başka krem yazdı. Dermatix miydi neydi adı
Silikon bantlarıda 6 gün takıp 1 gün açık bırak dedi
Korseyi dün yıkadım kuruttum
1-2 saat korseniz kaldım çok kötü değildi
3. Ayda tekrar gel dedi
Birde ameliyat izinde kızarma kabarma olursa 2 hafta sonra lacoid E başla dedi
Ama bu kreme rağmen düzelme olmazsa devam ederse hemen gel iğneye başlayacağız dedi

Canım o iğneleri ihmal etme devam ederse kabarman benim bir hastalık sebebi ile hormonlarım da değişim oldu son ameliyatlarım da bazı yerlerde kabarma genişleme oldu iğneleri dedi ama ben düzenli gitmedim önemsemedim

Aaa ben gobegime de sorim dermatixi o silikonlu jel iz giderici .. Aynen o silikon bantlar 6 gun kaliyor 1 gun bepanthene tarzi krem sur dedi sonra yeniden bant uygula demisti
Senin dikislerinde kabarma kizarmami basladi canim? Cunku ben malesef uzagim resimden net gozukmedihi icin ne surecegimi de bilmeme ne guzel sen yakinsin ...duzelmeyince vuracagi ne ignesi bu ?

Son düzenleme:
Aslında kabarma kızarma yok şuan
Yani kırmızı şuan ama aşırı değil
Benim 2 sezeyanımda da kabarma oldu
Ondan önlemimizi alalım dedik

haaa sende geçmişte olmuş bende hiç yoktu hatta meme küçültme kesimde olmadı dedik süper iyi iyileşiyor aynı dr kesti ama kol kabardı karının ortası da işte benimki o hastalık sonrası aldığım ağır ilaçlardan oldu,önlemeini al tabi adam yapıyor zaten iğneleri kendi para almadan

sero sen nasılsın durumunda varmı gelişme?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…