Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Evet canim yurt disindayim peki sorarim tsk ederim
Sen ne suruyosun izine?
benin salı günü 1 hafta olacak..daha dikişleri duruyo..doktorum pansumanları kendisi yapıyor.cuma gitmiştim,yarın ce muhtemelen perşembe tekrar gideceğim..ondan sonrası bakalım ne verecek..muhtemelen antibiyotikli kremilr belki yara iyileşmesini hızlandıran krem verir..

Aaa evet daha erken senin dr bilir tabi haber verirsin canim

Yok canım ben kullanmadım. Sanırım üçüncü haftalarda kantaron yağın başlamıştım ben..

Dikislerin kaynadi mi? Normal hayata en yakin ne zaman gececegiz, sabirsizim:)
Valla ben normal hayata coktan beri dondum sadece agir tasimiyorum ani hareket yapmiyorum ve yurusten baska bir spor yasak malesef ben yuryusten cok step yapmayi severim aslinda spor salonuna yazilmak istiyorum ki yaza bacaklarim ve karnim guzel olsun dimi dikislerim kaynadi sanirim hatta eriyen dikisler dustu bile sadece gobekte kaldi onuda yarin aldiriyorum

Teşekkürler kızlar iç kısmı içine girecek daha sonra yoksa bu haliylemi kalıyor
hangi doktora oldunuz ameliyati,Butun yorumlari okumak isterim,bununla birlikte cok Merak ediyorum.fiyati ve doktoru yazarsaniz cok sevinirim.allahim banada nasip Eder Insallah bu ameliyati

Son düzenleme:
hangi doktora oldunuz ameliyati,Butun yorumlari okumak isterim,bununla birlikte cok Merak ediyorum.fiyati ve doktoru yazarsaniz cok sevinirim.allahim banada nasip Eder Insallah bu ameliyati
Doktorum fikret Çelik fiyatta yapılan işleme ve kişiye göre değişiyor fiyat vermem pek uygun olmaz görüşmeye gittiğinizde fiyat verir doktor

selam arkadaşlar yaa ben pek anlayamıyorum bu sitedeki yazışmaları yani nereye yazıyorum kime yazıyorum hala anlamış değilim benm ulaşmak istediğim karın germe ameliyatı olmuş arkadaşlar yardımınıza çok ihtiyacım var acil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…