Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Yok canim cok acimiyor gobek iki saniyelik bisey zaten
Burnumu ilk igneyle deldirdigimde cok acimisti sonra kapandi tekrar deldirmistim ama bu sefer kulak tabancasiyla o hic agritmadi .. Bende cok kayip ederim piercinglerimi bide altin kullaniyorum hep minicik dusurunce gelde bul

aml olmadan önce karın germe meme aml izliyordum oldum şimdi dövme bakıyorum oda olunca neye takıcam bende merak ediyorum

Evet Can'ım yanlara doğru uzuyor doktorum uzattı benim yanlar çok yağlıydı
Bende doktora muayenede kesiyi uzatın simit bölgemde çatlak var onlarıda toplayın dedim olmaz dedi..oraları ellemem yoksa kadınsal hatların bozulur dedi..bende dövme gibi bişeyler yaptırırım sonra diyodum..neden öyle dediki..

sen çatlaklarında alınmasını istemişşin yanlardan fazla deri alındığında bel oyuntusu olmuyor düz duruyor ben onu istemedim planlama yapılırken çatlaklarım var benim hiç rahatsız değilim ama yeterki yanlar kavisli olsun dedim doktor doğru demiş

Merhaba canim resimlerine baktim süpersin masallah piercinge gelince acimiyor iki saniye bi igneyi hissediyorsun tabiki ama hemencecik unutup mutlu oluyorsun :) benim bildigim 6 ay sonra yapabilirsin ama al yanagina sormadan yapma derim

Anladım canım

Kizlar bugun o minik bantlari cikardim ve ercan beyin dedigi gibi bactroban surdum ama bu aksam dikis yerlerim aci yapiyo sanki batiyo gibi anlamadim ... Sizdede boyle bisey oldumu?

Merhaba canim resimlerine baktim süpersin masallah piercinge gelince acimiyor iki saniye bi igneyi hissediyorsun tabiki ama hemencecik unutup mutlu oluyorsun :) benim bildigim 6 ay sonra yapabilirsin ama al yanagina sormadan yapma derim
İnşallah bakalım ne diyecek, yorumların için çok çok teşekkür ederim tatlım. Iki delikmi oluyor onu merak ettimde

Kizlar bugun o minik bantlari cikardim ve ercan beyin dedigi gibi bactroban surdum ama bu aksam dikis yerlerim aci yapiyo sanki batiyo gibi anlamadim ... Sizdede boyle bisey oldumu?
Bende öyle birşey olmadı fakat tam bir aylıkken bantlarım açılmıştı belki o yüzdendir ama herşey yolunda gözüküyor bakımını ihmal etme fıstık

Aynen benimkilerde altın valla zahiyat çok helak oldum aramaktan bu defa iğneli deldireceğim burgu şeklinde oluyor kıvır kıvır

Ya aklima takildi kesi izi enfekte olmadik surece neden baktroban surduruyor ercan bey ? Ben okudugum zaman bu krem enfeksiyon olunca surulen bir krem yaziyor
arzum77 yada ercan beye ameliyat olmayan siz ne kullandiniz 3 hafta sonra ? Bactroban surdunuzmu kesi izine ?

Enfeksiyon kapmasın diye KULLANILIYOR canımcım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…