Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Aaa canim dikkat et yediklerine canim yuruyusunu yap hemen baska yerlerin kilo alir iyi olmaz
Diyene bak desene bana uc dilim pizza yedim gecen napim dayanamadim hahah ama spora devam ve yediklerimize dikkat edelim lutfen

Evet ya hiç sorma canım
başka yerlerden kilo aldım zaten. Memeler ve kalça bariz belli ediyor kilo aldığımı.
Spora devam yoksa eski halime dönerim. Demin eski resimlerime baktım yok dedim ben almayayım
eski halime dönmem ben..

Ödem diyorum
Şiştim diyorum siz anlayın
Ayaktayken nefes aldırmıyor
Bol su yeşil çay dışında birşey yapmadım
Aktardan çay karışımı yaptırsam mı acaba
Ben aktardan karışım çay yaptırmıştım. Üç bitki tavsiye etmişti,kiraz sapı,mısırpüskülü diğerini hatırlamıyorum
Ama ara ara şişkinlikler devam edecek ne yaparsan yap yani.

Ödem diyorum
Şiştim diyorum siz anlayın
Ayaktayken nefes aldırmıyor
Bol su yeşil çay dışında birşey yapmadım
Aktardan çay karışımı yaptırsam mı acaba

Şişkinlikler olacak, arasıra baya hissedeceksin. Ayrıca ödemler de uzun zaman sürecek.

Uzun zaman yatmak kabızlık yapabiliyor. Belki ondandır -mı acaba?
Bir de haddinden fazla sıvı (su ve çay ve diğer sıvı içecekler) içilmesi de pek iyi değil.

Günde 2 litre kadar yeter gibi. /tabi kişi kendi bilir.
Ben 1.60 boyundayım benim için günde 1,5 litre sıvı içeceklerin yeterli olduğunu düşünüyorum.

Evet,kabızlık olmuştu bendede. Hâlen tuvalet sorunum olduğu Zaman şişlik oluyor.
Su içsen bir dert içmesen bir dert :))

2 lt re sıvı 1 bardak gibi çay
1 bardak sütlü kahve
Artiyor azalıyor tanı ama ortalama böyle çok mu bilemedim
Kabızlık yok çok sukur

Merhaba Arzum
Sen nasıl oldun görüşmeyeli. Herşey yolunda mı?
ben ameliyat olalı 6 ay oldu. Karnım artık dümdüz oldu
Zaman çabuk geçiyor.
Sağol canım,iyiyim çok şükür :) Yeni ameliyatlara yelken açtım Ama ayağımı kırdım,iyileşince genital estetiği olacağım inşallah
Ben birinci seneme yaklaştım :) yeni karnım,göbek deligim çok Mutlu ediyor beni :)
Foto eklemedinmi sen tatlım?

2 lt re sıvı 1 bardak gibi çay
1 bardak sütlü kahve
Artiyor azalıyor tanı ama ortalama böyle çok mu bilemedim
Kabızlık yok çok sukur

Bu kadar sıvı içmen gayet normal.
Daha başlangıçtasın şişmeler kasılmalar normal. Onlar da birkaç güne azalır sen de fark edeceksin.
Ameliyatın daha yeni fazlasıyla kendini dinliyorsun.
Ben de başlangıçta acaba ne oldu, acaba bişey mi oldu gibi kafamı takmıştım. Sen de birkaç güne şişmelere kasılmalara falan alışırsın.

Çok geçmiş olsun. Umarım ayak çabuk iyileşir.
Genital estetik hakkında baya bişeyler okudum. Olanlar durumlarından çok memnunlar...
Benim doktor oraya da biraz el atmış, iyi ki yapmış sonuçtan çok memnunum.

Ben albüm yapmadım sana özelden yazarım :))

Son düzenleme:
Mesela ben bugün çoooook şiştim resmen nefes alışımı engelliyor o derecede pöfffffff patlayrum yahuuuuu, ben sıvı tüketiminin ihtiyaca bağlı olduğunu düşünüyorum sanki fazlası zarar gibi :) greyfurt içtiğim için böbrekler fazla çalışıyor benim mesela bu mevsimde çok şişiyorum açık havada yürüyüş yapıncada fazla hava yutuyorum tabi buda durumu katmerliyor

Zuzucum ben gerilmeden şişiyorum..ameliyat olursam benim halim ne olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…