Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kizlar acil durum doktorumla anlasamiyoruz bikonuda bana sebiha gökcen havaalanina yakin olan ve meme buyutme , karin germe amilayti yapcak doktor önerin buarada fiyat maksimum iki operasyon icin 3200 euro odicek tik.bu rakamini cok gecirmek bidoktor yazin canlar ya cok fena olduk . hersey ayarlandi biletler falan ama aksilik oldu gibi bisey

Kizlar acil durum doktorumla anlasamiyoruz bikonuda bana sebiha gökcen havaalanina yakin olan ve meme buyutme , karin germe amilayti yapcak doktor önerin buarada fiyat maksimum iki operasyon icin 3200 euro odicek tik.bu rakamini cok gecirmek bidoktor yazin canlar ya cok fena olduk . hersey ayarlandi biletler falan ama aksilik oldu gibi bisey
Hasan bey lede görüş istersen. Havaalanı transfer otel konaklama da imkanı oluyor istersen. Hastane Altunizadede. Muayenehane Bağdat caddesi şaşkınbakkalda..

yok kiz ne ameliyati dur hele bir odemleri atim spora baslayim de bakalim yedikerime de dikkat ediyorum 56 kilo olsam yeter :))

Aynen canim hemen kilo veremem zaten odem dolu tartilmiyorum da :) bekliyelim bakalim ..

56 sana fıstık olur zaten sonu yok çok takmamak lazım canımcım yoksa Ajdaya döneriz:KK51::KK48:

Üstündeyse, ama fazla sarkan bir cilt varsa, mantiga göre giderilmesi gerekmiyor mu? Hasogüloyla yazismistim biliyorum.. ama ortadan kayboldu, maalesef kimseninde resmini göremedim. Diger arkasinizin nicki "deniz" mi? Sizin bir sekilde irtibata gecme imkaniniz var mi? Cünki söyledigim gibi burda baska kol germe ameliyati olan birini bulamadim..resim görebilsem en azindan fikir edinebilirim. Sizce kol ve karin germeyi ayni anda olup (1 ay dinlenerek tekrar ülkesine dönmesi) dogru olur mu? Yoksa ayri iki ameliyat gecirmesi daha mi iyi? Ercan bey disinda önerebileceginiz doktorlar var mi istanbulda?

İşte kim olmayı düşünüyorsa o sıralama liste yapacak dr lerle görüşecek vücut yapısı nasılsa sarkan deri çoksa hepsi de gidebilir... evet bir coğu bu ameliyatları olup sürecini tamamlayıp çıkıyor forumdan facede arkadaşım coğu, pek resim koyanda yok doğru kol diye,kolu valla tek olmak helede tam kol germe ise daha uygun ama doktor değilim sadece bu benim yorumum dr mutlaka yönlendirir yanlış bilgi vermek istemem ...
Bilen beni tanıyan bilir kendi doktorum Ercan bey , çok dr tavsiye etmeyi sevmem kendi doktorumda olsa memnunda kalsam herkesin beklentisi farklı oluyor... sonucunu görüp beğendiğim reelde Yakup A. ve Teoman D. var oda ben tek bi kişinin sonucuna bakmam o kişi çok memnundur ama ben o sonucu yanıltıcı bulabilirim en güzeli liste yapın bu işte başarılı dr leri ve hastası çok olan başarılı sonucu olan drleri

Son düzenleme:
Aynen kışın yine kamufle etme şansımız daha fazla gözlerden Uzak hallederiz işimizi :KK70: yazada bir çıkıveririz herkes offfff bune der dün kına gecesine gitmiştim Görenler sen ne kadar Zayıflamışsın böyle diyorlar içimden pis pis güldüm :)) keyfimi görmeniz lazımdı

aman nazara gelme boncukları tak giderken attalara

Takayım dimi jelom valla nazarlandım fena şiştim yusyuvarlak oldu göbeğim :KK43:

ben innaırım nazara valla ben ilk dr ye meme küçültme ve revizyon olduğumdan 1 ay sonra develide buradan mem küçültme başlığından kızlarla buluştuk başka drlere ameliyat olanlarda vardı girdik vc ye herkes sooyundu benim birinci secildi memem :)))))) 10 gün geçmeden altında bütürlük kabarma oldu tak sen tak

ben innaırım nazara valla ben ilk dr ye meme küçültme ve revizyon olduğumdan 1 ay sonra develide buradan mem küçültme başlığından kızlarla buluştuk başka drlere ameliyat olanlarda vardı girdik vc ye herkes sooyundu benim birinci secildi memem :)))))) 10 gün geçmeden altında bütürlük kabarma oldu tak sen tak
Oyyy geçmişler olsun canım, dur ben kaşıyayım :KK70: dün ikizlerle dışarı çıktık ay millet Gözüyle yedi bizi valla onlarda bir huzursuzki anlatamam oysaki çok mutlu bebeklerdir, Allah herkesi nazarlardan saklasın.

Hasan findik var canim o tarafta esteworldu onermiyorum sana hic ...insallah o fiyata yapar hasan bey :KK66:

X