Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Merhaba, sakın dert etmeyin Çözümü o sihirli ellerde istanbulda nerede ikamet ediyorsunuz size doktorumu önerebilirim memorial ataşehir Ercan Karacaoğlu

Merhaba, sakın dert etmeyin Çözümü o sihirli ellerde istanbulda nerede ikamet ediyorsunuz size doktorumu önerebilirim memorial ataşehir Ercan Karacaoğlu
Teşekkür ederim.Çok korkuyorum ya daha kötü olursa diyeama yüzünüz şu bu güzel olsada karnımdan nefret ediyorum Sizin resimlerinizi görebilirmiyim ?Ameliyat fiyatları maksimum ne kadar oluyor sizin doktorunuzda?

Fiyatlar yapılan işlemlere göre Değişiyor görüşmede net olarak size fiyat verecektir, sizi izlemeye aldım beni izlerseniz resimlerimi görebilirsiniz. Sevgiler

Merhaba.. Beni İzlmeye alırsanız birkaç sonrası fotom var görebilirsiniz isterseniz :)

Bisey soracagim kizlar ben iki parmagimin arasina gogus altindan baslayan kisimda hala bir cikinti oluyor normalmi yani sanki orda hala yag ve deri parcasi kalmis gibi .. Bu odeme benzemiyorda ne bilim sizde oyle bisey oldumu ?
Yani tutabiliyorsam o parcayi gerilseydi tutamazdim degilmi?

Göğüs altından karnından yağ alınacağı konusul musmuydu
Aklindaki soru işaretleri artıyor senin
Bence 1. Ayını Tamamla kendini gozlemle
Sonra ercan beye aklindakileri yaz

Göğüs altından karnından yağ alınacağı konusul musmuydu
Aklindaki soru işaretleri artıyor senin
Bence 1. Ayını Tamamla kendini gozlemle
Sonra ercan beye aklindakileri yaz
Canil tabiki ben sordugumda ercan bey lipo abdominolplasti yapiyorum demusti yani hem butun yaglari aliyor hem geriyor ama bence yeterli yag alinmamis ay ben sansizim ya insallah revizyon istemem yine umarim gecer bu ama yanilmiyosam o yag ve deri parcasi kalmis orda gerilseydi tutamazdim o parcayi ordan off

O fazlalıklar bendede oluyor Serap vücut daha doğallığına kavuşmadı ödemelerden ötürü fazlalıkların vardır, istersen Ercan beye resimlerini gönder yorumlasın

O fazlalıklar bendede oluyor Serap vücut daha doğallığına kavuşmadı ödemelerden ötürü fazlalıkların vardır, istersen Ercan beye resimlerini gönder yorumlasın
Ayakta olmuyor oturunca oluyor insallah odemdir canim gonderdim bakalim al yanak ne dicek

Bugün taburcu oldum..çok fazla ödemim var,maydonoz suyu ve yeşil çay içiyorum..protein ağırlıklı besleniyorum..korse çok sıkıyo,sırtım belim uyuşmuş gibi,sızo var devamlı..bugün pansumanım yapıldı,gayet başarılıydı..cuma tekrat pansumana gidecem,drenlerimde çekilecek..anestezide entübasyona bağlı ses kısıklığım var biraz onun içinde pastil kullanıyorum,geçici zaten..

Sırt ağrısı beni çok zorlamisti
Ercan bey 2. Gün yan yat istersen sakıncası yok demişti
Suan yatıyorum tamamen yan
Ama o zamnlr dinemiyordum
Sırtıma yastik koyup hafif eğimli yatıyordum

Benim ameliyatımı ankara akay hastanesinde dr orhan erbaş yaptı,hem hastaneden hemde doktorumdan çok memnun kaldım.zaten doktoru araştırarak gitmiştim..smartlipo cihazıyla lazer lipoliz yaptı..ankarada düşünenlere tavsiye ederim

Ercan bey yazdi:

Bu safhada normal. Çünkü daha 1 ay oldu. Ödemler yaklaşık 1 yılda oturur.
Ameliyat öncesine göre en az 6-7 kg daha inmeniz gerekiyor. Bizim aldigimiz ve ödemler in etkisini görmek için.
Lutfen yuruyus ve spora baslayin
Dedi!

Yani ben 6/7 kilo versem zaten cop gibi olurum germe olmasamda dimi su an 62 kiloyum boyum da 1.62

sen 7 kilo versen sıska olursun ve dediği gibi bu evre daha 1 ay olmuş can sıkmaya gerek yok biraz sporla baklavanı yaparsın ödem gitti mi 2,3 kiloylada tamasın fıstık olurun zaten sende takıntı durumu fazla seviyon ameliyat olmayı bekle benide ocak gibi olalım olcaksanda:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…