Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Saol canim benim senin samimi düsüncelerine ne kadar önem verdigimi daha önce dile getirmistim, karninin resimlerinide görmüstüm zaten.. gözlerinde kararsizdin, göz kapagi ameliyatida olmussun? Gercekten kusursuz gözüküyor buda, herseyin yolunda gitmesine senin adina cok seviniyorum:nazar::KK15:

Sizinlede daha önce yazismistim, burda gercek anlamda yardimci olmaya calisan, samimi ve icten nadir insanlardan birisiniz. Karin germede bazilarinda catlaklarin tamami giderilmemis oluyor, o yüzden sordum.. ama göbek deligi yeniden yapiliyorsa mantiga göre hepsinin gitmis olmasi lazim? Yoksa bu (mevcut olan) cilt yapisiyla alakali bi durum mu?
Sizin resimlerinizi görmedim ama, görmem mümkün mü? Birde tam kol germe olan birini taniyormusunuz? Ne kadar ödemistiniz ameliyatlariniza? Indirim yapildimi/yapiliyor mu? Kollarinizi ne zamana kadar kullanamadiniz?
Sizede yardimlariniz icin tekrar cok tesekkür ediyorum:KK200::KK15:

Çok tşkler eskiden daha bir yardımcıydım uzun zamandır kızlara bıraktım bu işi sağolsunlar herkese yardımcılar...
çatlaklar eğer göbek deliğinin üstündeyse tam gitmiyor tam germe ile de o çatlaklar alta iniyor buda iyi bişey aslında. Benim altta idi hepsi kesilen deri ile gitti...tam kol germe olan 3 arkadaşım var gülo,ve diğer iki deniz diğerinin nicini hatırlamıyorum uzun zamandırda gitmiyorlar gülonun izi uzundu yani kıısa kolada belliydi, indirim yapılır doktora bağlı bazılları ketun bazıları acındırma taktiği ile yapıyor bişeyler:) ben tam 1 ay sonra herşeyi yaptım yani 15 gün zordu

Ercan bey yazdi:

Bu safhada normal. Çünkü daha 1 ay oldu. Ödemler yaklaşık 1 yılda oturur.
Ameliyat öncesine göre en az 6-7 kg daha inmeniz gerekiyor. Bizim aldigimiz ve ödemler in etkisini görmek için.
Lutfen yuruyus ve spora baslayin
Dedi!

Yani ben 6/7 kilo versem zaten cop gibi olurum germe olmasamda dimi su an 62 kiloyum boyum da 1.62
Serap bence biraz Zaman ver kendine
Ölçüp tartmamaya çalış
Kendini üzersin
Spor ve yediklerine dikkat etmek zaten yapacağın şeylerdi
Bence iyi yönde değişeceksin

sen 7 kilo versen sıska olursun ve dediği gibi bu evre daha 1 ay olmuş can sıkmaya gerek yok biraz sporla baklavanı yaparsın ödem gitti mi 2,3 kiloylada tamasın fıstık olurun zaten sende takıntı durumu fazla seviyon ameliyat olmayı bekle benide ocak gibi olalım olcaksanda:))))
yok kiz ne ameliyati dur hele bir odemleri atim spora baslayim de bakalim yedikerime de dikkat ediyorum 56 kilo olsam yeter :))

Serap bence biraz Zaman ver kendine
Ölçüp tartmamaya çalış
Kendini üzersin
Spor ve yediklerine dikkat etmek zaten yapacağın şeylerdi
Bence iyi yönde değişeceksin
Aynen canim hemen kilo veremem zaten odem dolu tartilmiyorum da :) bekliyelim bakalim ..

Bugün taburcu oldum..çok fazla ödemim var,maydonoz suyu ve yeşil çay içiyorum..protein ağırlıklı besleniyorum..korse çok sıkıyo,sırtım belim uyuşmuş gibi,sızo var devamlı..bugün pansumanım yapıldı,gayet başarılıydı..cuma tekrat pansumana gidecem,drenlerimde çekilecek..anestezide entübasyona bağlı ses kısıklığım var biraz onun içinde pastil kullanıyorum,geçici zaten..
Evine hosgeldin o zaman canim korseye alisiyorsun benim korse bugun cok SIKTI gerci beni bende odem attirici caylar tuketmem gerek aslinda yesil cay iciyorum bol su bu kadar .. Resimlerini bekliyoruz :KK66:

Çok tşkler eskiden daha bir yardımcıydım uzun zamandır kızlara bıraktım bu işi sağolsunlar herkese yardımcılar...
çatlaklar eğer göbek deliğinin üstündeyse tam gitmiyor tam germe ile de o çatlaklar alta iniyor buda iyi bişey aslında. Benim altta idi hepsi kesilen deri ile gitti...tam kol germe olan 3 arkadaşım var gülo,ve diğer iki deniz diğerinin nicini hatırlamıyorum uzun zamandırda gitmiyorlar gülonun izi uzundu yani kıısa kolada belliydi, indirim yapılır doktora bağlı bazılları ketun bazıları acındırma taktiği ile yapıyor bişeyler:) ben tam 1 ay sonra herşeyi yaptım yani 15 gün zordu

Üstündeyse, ama fazla sarkan bir cilt varsa, mantiga göre giderilmesi gerekmiyor mu? Hasogüloyla yazismistim biliyorum.. ama ortadan kayboldu, maalesef kimseninde resmini göremedim. Diger arkasinizin nicki "deniz" mi? Sizin bir sekilde irtibata gecme imkaniniz var mi? Cünki söyledigim gibi burda baska kol germe ameliyati olan birini bulamadim..resim görebilsem en azindan fikir edinebilirim. Sizce kol ve karin germeyi ayni anda olup (1 ay dinlenerek tekrar ülkesine dönmesi) dogru olur mu? Yoksa ayri iki ameliyat gecirmesi daha mi iyi? Ercan bey disinda önerebileceginiz doktorlar var mi istanbulda?

Resimleri herkes görmeden nasıl paylaşıyorsunuz ben bilmiyorum..
Canim album yapiyorsun arzum77 arzum77 actigi konularda anlatmisti ben link paylasamiyorum telefonla girdigim icin ama zor degil
Forum yazan yerde uc cizgi var albumlere giriyosun ordan album olusturu seciyorsun ve ayarlarini takip ettiklerim diye isaretliyosun .. Ve resim yukluyorsun umarim basarirsin ..

Arkadaş yine ben :KK34: Bazı arkadaşlarımız Albüm yapıp fotoğraflarını paylaşmak istiyor telefondan.Fakat bazı sorunlarla karşılaşıyorlar sanırım.Ben fotoğraflarla size nasıl fotoğraf yükleneceğini göstermek istiyorum :KK34:
Öncelikle bir albüm oluşturmak gerekiyor.. Bunun için Profilinize girip Albüm oluştur diyoruz.. Benim albümüm olduğu için bu alanın ilk halini görüp fotoğraflayamıyorum tabi. Ama yönlendirmeler çok açıkça yapılıyor tabi.Albüm yaparken dikkat edeceğiniz şey Özel ve Herkese açık seçeneği..Özel seçeneğini işaretlerseniz albümünüzü sadece arkadaş listenizdekiler görür.Herkese açık seçeneğinde foruma üye olan herkes görebilir :KK34:
Albüm oluşturduktan sonra karşımıza böyle bir ekran çıkıyor Eki Görüntüle 971028 Resim yükleye tıklıyoruz arkadaşlar.. Sonra karşımıza böyle bir ekran çıkıyor Eki Görüntüle 971031 Dosya ekle dedikten sonra Eki Görüntüle 971035 Dosya seç çıkıyor,dosya seç bizi albümlerimizin oldugu fotoğraf albümüze götürüyor.Oradan istediğimiz fotoğrafı tıklıyoruz.Başka bir fotoğraf eklemek istiyorsak + yı tıklıyoruz.Tekrar Dosya seç Butunu çıkıyor ve aynı işlemleri istediğimiz fotoğraflar bitene kadar devam ediyoruz..Sonra Yükle butonuna tık yapıyoruz :KK34: Sonrasında böyle bir ekran çıkacak
Eki Görüntüle 971040 Alt kısımda seçtiğimiz fotoğraf veya fotoğraflar çıkacak.Yanındaki kutucukta işaret olmalı..
Eki Görüntüle 971042 İçeriği ekle diyip bitir i tıklıyoruz arkadaşlar...
Sonrasında karşımıza bu ekran çıkıyor.. Eki Görüntüle 971045 İmağe Yazan yere gerekli açıklamayı yazıyoruz,mavi ok ile gösterdiğim yerdeki Değişiklikleri kaydete tıklıyoruz şimdi.. Ve fotoğraflar albümde :KK42:
Eksik bıraktığm yerler olabilir,ekleme yapmak isteyenler ekleme yapabilir.. Sorun yaşayanlar bu konuya yazarsa hem diğer konularda kirlilik olmaz hemde bir başlıkta aynı sorular ve cevaplar toplanacağı için birçok kişiye yardımcı olacaktır diye düşünüyorum ..
Okuduktan sonra Alttaki yıldıza tıklayıp beğenmeyide unutmayalım..Emeğe saygı :KK28::KK34:
kapnax kapnax bak canim burda alinti yaptim

Canim album yapiyorsun arzum77 arzum77 actigi konularda anlatmisti ben link paylasamiyorum telefonla girdigim icin ama zor degil
Forum yazan yerde uc cizgi var albumlere giriyosun ordan album olusturu seciyorsun ve ayarlarini takip ettiklerim diye isaretliyosun .. Ve resim yukluyorsun umarim basarirsin ..
Albüm oluşturdum fakat telefondan resim yükleyemedim,boyutu büyük diyor

Sırt ağrısı beni çok zorlamisti
Ercan bey 2. Gün yan yat istersen sakıncası yok demişti
Suan yatıyorum tamamen yan
Ama o zamnlr dinemiyordum
Sırtıma yastik koyup hafif eğimli yatıyordum

geçmiş olsun canım ben onuncu gun yan yatabildim nasıl gerdiyse artık al yanak :KK70: :KK70: su an bıle yan yatıyorum ama hala o yırtılcakmıs gıbı hıs devam edıyo.eskiye göre çok çok iyiyim tabi.zamanla düzeliyor o sıkıntıların merak etme..ben bel ağrısından cok korkmustum heralde fıtık olcam fln dedım kendı kendıme ılk hafta :KK70:

kızlar günaydın..ya her sabah uyanınca ınsan ıster ıstemez gerilir ya hani kendimi tutamayıp geriliyorum karnım inanılmaz kasılıyooo..nasıl tuhaf hissediyorum o an anlatamam:)sizler ne durumdasınız..su sıralar iş yoğunluğundan pek uğrayamadım..hala meme olayını düşünmekteyim :):)

Ercan bey yazdi:

Bu safhada normal. Çünkü daha 1 ay oldu. Ödemler yaklaşık 1 yılda oturur.
Ameliyat öncesine göre en az 6-7 kg daha inmeniz gerekiyor. Bizim aldigimiz ve ödemler in etkisini görmek için.
Lutfen yuruyus ve spora baslayin
Dedi!

Yani ben 6/7 kilo versem zaten cop gibi olurum germe olmasamda dimi su an 62 kiloyum boyum da 1.62

kuzu o zaman benimde acilen diyete devam etmem gerek..ay ne kötü bitmedi şu derdimiz.ben aml dan sonra diyette yapamadım ki hiç bırakmazdım üç gün yemiyosam üç gün yiyorum sinir oluyorum kendime.sporu yapmaya calısıyorum tabi..ama seninde söylediğin gibi o kiloyu verceksek neden lipo yaptıralım dimi :KK70: :KK70: şimdi ben meme aml olursam kalça ve bacaklara lipo ısterim e hala simitlerimde duruyo..hiç olmamıs gibi benim lipo ben bişey anlamadım vallahi :)yine mi bir yıl şiş gezicem yani spor yapıp vereyim daha iyi ozaman :)

sen 7 kilo versen sıska olursun ve dediği gibi bu evre daha 1 ay olmuş can sıkmaya gerek yok biraz sporla baklavanı yaparsın ödem gitti mi 2,3 kiloylada tamasın fıstık olurun zaten sende takıntı durumu fazla seviyon ameliyat olmayı bekle benide ocak gibi olalım olcaksanda:))))

kızlar ne aml oluyosunuz beni de götürün memeler için..çünkü ne destek olan var ne bakanım :KK70: :KK70:

Eki Görüntüle 1677564 Bisey soracagim kizlar ben iki parmagimin arasina gogus altindan baslayan kisimda hala bir cikinti oluyor normalmi yani sanki orda hala yag ve deri parcasi kalmis gibi .. Bu odeme benzemiyorda ne bilim sizde oyle bisey oldumu ?
Yani tutabiliyorsam o parcayi gerilseydi tutamazdim degilmi?

sero ssen benim simitleri görsen demek isyan edersin bana da ödem dedi bu al yanak :KK70: :KK70:

kuzu o zaman benimde acilen diyete devam etmem gerek..ay ne kötü bitmedi şu derdimiz.ben aml dan sonra diyette yapamadım ki hiç bırakmazdım üç gün yemiyosam üç gün yiyorum sinir oluyorum kendime.sporu yapmaya calısıyorum tabi..ama seninde söylediğin gibi o kiloyu verceksek neden lipo yaptıralım dimi :KK70: :KK70: şimdi ben meme aml olursam kalça ve bacaklara lipo ısterim e hala simitlerimde duruyo..hiç olmamıs gibi benim lipo ben bişey anlamadım vallahi :)yine mi bir yıl şiş gezicem yani spor yapıp vereyim daha iyi ozaman :)
ehhh yanii zayiflarsam zaten lipo gerekmezdi heralde realself de amzliyat olanlara bakiyorum da hala pansumanli ama kemik gibi bir karinlari var ne hikmetse bizde oyle olmadi :KK70:

sero ssen benim simitleri görsen demek isyan edersin bana da ödem dedi bu al yanak :KK70: :KK70:
insallah odemdir yani ben kilo verdikten sonra spor yaptiktan sonra haydi haydiye gider o simitler

kızlar günaydın..ya her sabah uyanınca ınsan ıster ıstemez gerilir ya hani kendimi tutamayıp geriliyorum karnım inanılmaz kasılıyooo..nasıl tuhaf hissediyorum o an anlatamam:)sizler ne durumdasınız..su sıralar iş yoğunluğundan pek uğrayamadım..hala meme olayını düşünmekteyim :):)
Bana da oluyor canim gece aniden hareket edincede agri yapiyor ama senin de taze sayilir yani icimiz yara dikkat et kasilirken

zuzucum nasılsınnnnnn?pek gelemedim işler bitirdi beni son zamanlarda siz napıyosunuz bakim ben uğramayalı?
Iyiyim fıstık şişip şişip duruyorum tempo yoğun sabah bi uyanıyorum ne zaman öğlen olmuş anlamıyorum sen nasılsın tatlım son durumun nedir

X