Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Bu arada kızlar galiba bende kas tembelliği oluştu. Fazla korumacı davrandım sanırım. Karın kaslarımı hiç kullanmadın 2. Buçuk aydır. Şuanda istesemde kullanamıyorum. Vucudum otomatik devre dışı bırakıyor kaslarımı. Sanırım evrim geçiriyorum :))))))
Refleks gibi birşey oldu. Unutmuş bedenim onları kullanarak haraket etmeyi.
Ercancığımı bi arıcam bakalım ne diyecek.

ayyyy zuzu cok güzel olmus karnin yaaa kiskandim vallahi birde cok duygulandim garip oldum sanki benim yapilmista sonrasinda aynaya bakinca o duyguyu yasiyorum gibi oldu.....benimde 8 haftam kaldi insallah benimde senin gibi güzel olur...birsey sorucam canim göbek deligin hala hissizmi

ayyyy zuzu cok güzel olmus karnin yaaa kiskandim vallahi birde cok duygulandim garip oldum sanki benim yapilmista sonrasinda aynaya bakinca o duyguyu yasiyorum gibi oldu.....benimde 8 haftam kaldi insallah benimde senin gibi güzel olur...birsey sorucam canim göbek deligin hala hissizmi
Evet sanki hala anestezi olmuş gibi bölgesel olarak dokunduğumu Anlıyorum fakat elimi yüzüme değdirdiğimdeki hissi alamıyorum bu bi müddet gidecek belliki, güzel Sözlerin için çok teşekkür ederim

Merhabalar gecmis olsun bu konu icin surekli bakiyordum ama guncel olaarak gordum hemen uye oldum .aktif anlattiginiz icin tesekkur ederim .yakinda bende olmayi dusunuyorum 19 aylik oglum var cok problem yasarmiyim onu merak ediyorum benim gogus karin germe ve yanlara lipo aslinda olursa bacak germe bile istiyorum ama ..:/

Kizlar bana ercan giderken ne odem cayi ic dedi ne bisey simdi ben ananas ve yesil cay tuketmeye calisacagim ..
Ama o minik bantlar ne zaman cikiyor onu da sormadim oyle seyler icin de rahatsiz etmek istemiyorum ercan beyi
Sizin bantlar kac hafta sonra cikti?

Kizlar bana ercan giderken ne odem cayi ic dedi ne bisey simdi ben ananas ve yesil cay tuketmeye calisacagim ..
Ama o minik bantlar ne zaman cikiyor onu da sormadim oyle seyler icin de rahatsiz etmek istemiyorum ercan beyi
Sizin bantlar kac hafta sonra cikti?

Canim tam bir ay sonra cikti o bantlar benim sonra silikon bantlar arkasindan krem..bana bu sekilde bilgi vermisti ercan bey.

X