Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ameliyata 5,5 gün kala adet oldum
Çok sevinçliyim
Ameliyat günü son günü olacak ama yapacak birşey yok

Kizlar ercan beyden geldim simdi karnin cok hizli iyilesiyo fistik gibi olacaksin dedi hatta uc cocuklu bir kadin diye seni kiskananlar olacak cokk dedi gobegimde ben vardi o hala duruyo o koklu bendi dedi alinmaz dedi ..
Resimlerimi cekti birdaha seni nerde gorecem dedi bende yazin gelirim ercan bey dedim olsun yinede cekelim farki goruruz dedi
Gozlerimin dikislerini aldi (acitmadi) ve 4 ay sonra tam sonuc alirsiniz dedi ve jelom senden bahsettim dedimki benim sonucumdan sonra size gelecekmis dedim gelsin bakim dedi

odemler gidecek dedi pazarteside kapatici kullanabilirsin dedi rahatsiz olursam tabi ..
Vee en sonunda ellerini omuzuma atti optu vedalastik simdilik bu kadar kizlar :)

Serapcim arada resim koyarsın artık bizde gelişmelerden hem mutlu oluruz hemde gaza geliriz

Cmts günü geldiğimde vedalaşırken Kapıya doğru ilerlerken elini uzattı sonra öpecekti galiba ben yanlış anlamışımdır diye düşünerek sadece elimi uzattım demekki düşündüğüm gibiymiş ay bi dahaki gidişime öpücem valla kankam o benim

hahahha ay vallahi cok seker beee cok tatli cok sevdim ben bu al yanagi

İlahi :)))

merhaba Hanimlar ben yurt disinda yasiyorum ve onumuzdeki ay disim icin Turkiyey gelmisken Gogus kucultme ve karin gerdirme ameliyatinida olayim istiyorum gogus alanionda Tugrul Turan in cok ovgusunu duydum o yuzden ona karar verdim karin gerdirmeyide beraberinde olacaktim fakat Tugrul beyin karin gerdirmesini olup memnun olmayanlardan kendisinin gogusteki gibi iddiali olandigini okuyunca karin gerdirmekten var gecer gibi oldum gogusu Tugrul beye oliyim karin icinde sonra baska birini bulayim diyorum gerci benim git gel yapmam ve uzun sureli kalmam cok zor oluyor bir seferde ikisi olsa iyiydi ama kararsiz kaldim Tugrul beye karin gerdirme ameliyati olan varmi? Baska sorum karin gerdirme icin onerebileceginiz doktor varmidir? Tesekkurler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…