Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kızlar ya 2 buçuk aydır karın kaslarımı koruyacam diye kullanmamaktan tüm yükü bacaklarıma veriyorum. Eğilip kalkarken, oturup kalkarken vs. Ama artık iki gündür dizlerim arıza vermeye başladı. Tam eklem yerlerim ağrıyor çok. Bir tarafı düzelttik derken başka bir yeri sakatlıyacaz:) ercan beylede uzun zamandır goruşmedik yazışmadık. Acaba ben artık karnımı kullanmaya başlasammı? Sizlerde varmı böyle bir sorun ne durumdasınız?

bende yataktan kalkarken kollarımı kullanıyordum canım hep.şimdi istem dısı karnımı kullanmaya basladım az da olsa..kasılmalar dısında sorunum yok cok sukur.benim çok fazla dikkat ettiğim söylenemez spor bile yaptım hızlı tempoda..dans bile ettim ameliyatın 3.haftası hemde sabaha kadar :KK70: :KK70: çok fazla kasma bence baska taraflar arızalanmasın :)

Canim cok haklisin ben her gun foto ceken biriim aslinda ama bu korseyi cikarinca dr gibi siki bagliyamiyorum ama yarin soz cekecem :KK66:

sonradan alısıyosun canım.ben korsenın içine zor sığıyordum ilk zamanlar şimdi bayağı büyük gelmeye basladı cok sıkıyorum.kendin bağlamaya baslarsın yakında.ben ilk basta kardeşim yoksa yanımda korsemı cıkarmıyodum bile :)

Kızlar ya 2 buçuk aydır karın kaslarımı koruyacam diye kullanmamaktan tüm yükü bacaklarıma veriyorum. Eğilip kalkarken, oturup kalkarken vs. Ama artık iki gündür dizlerim arıza vermeye başladı. Tam eklem yerlerim ağrıyor çok. Bir tarafı düzelttik derken başka bir yeri sakatlıyacaz:) ercan beylede uzun zamandır goruşmedik yazışmadık. Acaba ben artık karnımı kullanmaya başlasammı? Sizlerde varmı böyle bir sorun ne durumdasınız?
Valla fıstık ben o kadar sakınmıyorum yatakta sağa yada sola dönerken kenarlardan destek alıyorum fakat oturduğum yerden kalkarken tek hamlede kalkıyorum dün akşam o Yağmurda dışarıda bisiklete bile bindim düğünde göbekte attım hatta al yanak'a bi güzel göbek attım dediğimde çok güzel diyerek desteklemişti beni :KK70: çocukları bile arada mecburi hallerde yataklarından kucağıma alıyorum tabiki bazı zamanlarda lolipopcum izin verdi sürekli olmamak şartıyla ama genel olarak hep başkasının yardımıyla kucağıma alıyorum

sonradan alısıyosun canım.ben korsenın içine zor sığıyordum ilk zamanlar şimdi bayağı büyük gelmeye basladı cok sıkıyorum.kendin bağlamaya baslarsın yakında.ben ilk basta kardeşim yoksa yanımda korsemı cıkarmıyodum bile :)
Canim o korseyi sabah dus almadan cikardim kesik kesik iz yapmis cukur gibi o cizgi olan yerlerde ben medikalciden arzumun korsesinden aldim onu giydim bugun bakalim nasil olacak korkuyorum korse izi kalacak diye aksama tekrar kontrol edecegim buda iz yapiyormu diye

Canim o korseyi sabah dus almadan cikardim kesik kesik iz yapmis cukur gibi o cizgi olan yerlerde ben medikalciden arzumun korsesinden aldim onu giydim bugun bakalim nasil olacak korkuyorum korse izi kalacak diye aksama tekrar kontrol edecegim buda iz yapiyormu diye
Korse bendede iz yapıyordu göbeğe yaptığı basınçtan kaynaklanıyor belli bir süre sonra geçiyor Endişelenme

ız kalır mı ki ? benımde sureklı ız yapıyo ve kasınıyo ama dustan sonra duzeliyor.hiç boyle düşünmemiştim sorun olacağını sanmıyorum.

İz kalmıyor fıstıklar merak etmeyin geçiyor korsenin izleri :KK66: bir haftadır griple uğraşıyorum öksürürken karnım hala acıyor ve şişiyor :KK43::KK70:

Beni ara ara yokluyor ama yıkılmadım ayaktayım :)) greyfurt suyu içiyorum artık kahvaltılarımda çok iyi geliyor fıstık, göbeğin değiştimi son halinde değişiklik varmı
greyfurt suyunu ne için iciyosun fındığım, yok tatlım göbegimde henüz hiç degisiklik yok aynı :KK70:

X