Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ay hasta oluyorum heralde hapsirip duruyorum cok aci veriyor ya yarin hemen eczaneden ilac isticem off

Kizlar yine ben...birsey sorucam bir kac arkadas cunki karin germe olmadan once doktorun kilo verin dedigini okudum...sizler kac kiloydunuzki ameliyata girerken ben boy 165cm kiloda 70 kg olucam ameliyata girerken cokmu bu sizce???birde karin gerilip yag alininca tartida fark gormusmuydunuz???

Kizlar yine ben...birsey sorucam bir kac arkadas cunki karin germe olmadan once doktorun kilo verin dedigini okudum...sizler kac kiloydunuzki ameliyata girerken ben boy 165cm kiloda 70 kg olucam ameliyata girerken cokmu bu sizce???birde karin gerilip yag alininca tartida fark gormusmuydunuz???
Bence biraz daha kilo versen daha guzel olur ercan bey bana oyle demisti bende 162 boy 62 kiloyla girdim ve asagi yukari 3 kilo aldi benden tartildigimda 64 kilo geldim ameliyattan sonra normal yani odem dolusun basta

Kizlar ercan bey dus almama izin verdi ama ben korkumdan daha alamadim dusumu o gobek deligi acik ortada dikisli bisey olmaz dimi su deyse ?

Kizlar ercan bey dus almama izin verdi ama ben korkumdan daha alamadim dusumu o gobek deligi acik ortada dikisli bisey olmaz dimi su deyse ?
Bugün kendini hazır hissetmiyorsan yarın duş al derim bende bir gün rötarlı duş almıştım. Göbek deliğimde hiçbirşey olmaz Güzelce kurula ve bakımını yap

Cnm ilk başta öyle oluyormuş ama sonra fıstık olacak :KK66: foto bekliyorum gelişmeleri görmemiz lazım di mi ama :KK76:
Canim cok haklisin ben her gun foto ceken biriim aslinda ama bu korseyi cikarinca dr gibi siki bagliyamiyorum ama yarin soz cekecem :KK66:

yaaaaaaa keşke bende yaptırsaymısım memişleri.şimdi çok istiyorum ama korkuyorum zaten tam iyileşemedim tamamen iyileşmeden de cesaret edemiyorum..bide benim dikleştirme de olacak izler canımı sıkar diye çekiniyorum bakalım napcam..belki aralık gibi yaptırırım.ay yaptırmazsam da çatlarım :KK70: :KK70: :KK70:
Bî ara memedeki kesi izlerimin resmini çekeyimde bi gör. Bakalım bulabilcenmi :))

Kızlar ya 2 buçuk aydır karın kaslarımı koruyacam diye kullanmamaktan tüm yükü bacaklarıma veriyorum. Eğilip kalkarken, oturup kalkarken vs. Ama artık iki gündür dizlerim arıza vermeye başladı. Tam eklem yerlerim ağrıyor çok. Bir tarafı düzelttik derken başka bir yeri sakatlıyacaz:) ercan beylede uzun zamandır goruşmedik yazışmadık. Acaba ben artık karnımı kullanmaya başlasammı? Sizlerde varmı böyle bir sorun ne durumdasınız?

X