Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

kuzu iğneyi göbeğe mi yapacak?olmadı bende c tesi için randevu alayım en azından baksın bir artık yapar mı yapmaz mı bilmem..ödem çayını da düzenli kullanıyorum halbuki.insan sınır oluyor ama.korseni kullanıyor musun sen hala?bana ıstersen cıkar dedi ama ıkı hafta daha kullanabılırsın de dedı..
Korsemi hala kullanıyorum şekercim 4 gün sonra 2 aylık oluyorum bana 2 ay kullanacaksın demişti sana erken izin vermiş vardır bir bildiği lipo yerlerim küçük tepecikler halinde yumruk gibi Şişlikler var :KK43: al yanak'ım geçecek dedi fakat gelde bana anlat panik oldum valla, alerjiye dikkat et ventolin alıyormusun geçmiş olsun

kızlar sonbaharla bırlıkte alerjım tekrar basladı.o kadar ilaç alıyorum yne de arka arkaya hapşırıyorum..allahtan aml sonrası böyle olmadım..ekimde olsaymısım ağrıdan olurdum heralde.su an bıle karnım nasıl kasılıyo hapsırınca oksurunce acıyo..
Benimde var alerjim. Allerset diye bir ilaç kullanıyorum. Doktorum ameliyat sonrası kıllandırmıştı bana :KK66:

Benimde var alerjim. Allerset diye bir ilaç kullanıyorum. Doktorum ameliyat sonrası kıllandırmıştı bana :KK66:

ben hepsini kullanmısımdır nerdeyse canım..amelıyat oncesı iğne fln yapmıslardı ıkı hafta hapsırmadan durdum ılac almaya devam ettım tabi..hapsırasım geldıkce kendımı sıkıyodum :KK70: :KK70: meme ameliyatında da öksürmek hapsırmak gülmek sorun mu?

Korsemi hala kullanıyorum şekercim 4 gün sonra 2 aylık oluyorum bana 2 ay kullanacaksın demişti sana erken izin vermiş vardır bir bildiği lipo yerlerim küçük tepecikler halinde yumruk gibi Şişlikler var :KK43: al yanak'ım geçecek dedi fakat gelde bana anlat panik oldum valla, alerjiye dikkat et ventolin alıyormusun geçmiş olsun

alıyorum canım ventolin astım da var bende..sende fıtık olduğu ıcın uzun kullan demıs olabılır vardı değil mi?bana fıtık olmadığı ıcın cıkarabılırsın dedı ama ben 2 ay ı tamamlayım dıyorum yanlar sıs hala cunku..ayva gobekte löp löp duruyo sınırımı bozmaya basladı gibi.

Slm kızlar yarın tam 2.5 ay oluyor korseyi bıraktım artık ama canımı sıkan bişey var kesinin üst kısmında hala ödem var sanırım uyusuk o kısım ama deride yumusaklıkta var biraz anlamadım sinirimi bozuyo :KK43:

ben hepsini kullanmısımdır nerdeyse canım..amelıyat oncesı iğne fln yapmıslardı ıkı hafta hapsırmadan durdum ılac almaya devam ettım tabi..hapsırasım geldıkce kendımı sıkıyodum :KK70: :KK70: meme ameliyatında da öksürmek hapsırmak gülmek sorun mu?
Karın germe kadar değil tabi ama yinede sıkıntı veriyor ilk Zaman'lar :)

enik enik cim ahhh o ödemi hiç Hatırlatma resmen çamaşırımın içinden Şişliği belli oluyor ve ciddi anlamda moralimi bozuyor :KK43: bacaklarımda aynı offfffff

X