Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Can'ım iğne değilde hap alacağım 2gün önceden ameliyat günü olmasam yeter sence?
Pardon yanlış yazmışım ben. Hap tan bahsetmiştim bende :)
Ameliyattan sonra zaten adet döneminde sorunlar yaşanıyor. Erken yada geç adet olma,sancılı adet görme gibi. Geciktirici ilaçlarda bu tarz şikayetler yapıyor. Kramp şeklimde Ağrı'lar yapar. Senin karın bölgen genitale doğru olan bölge zaten hassas olacak. Bu Ağrı'lar seni zor durumda bırakabilir . Doktor ameliyatı yapar sen eve gelirsin. Ağrı'yı sıkıntıyı yaşayacak olan sensin. Naçizane fikrimi belirttim tabi. Bence rahat gününde ameliyatı olsan daha iyi olur.

Tatlım.. Sıvı birikmesi olunca doktor o sıvıyı çekiyor diye biliyorum ama yanlışta olabilir bilemiyorum..
Benşm ödemim komple bütün halinde idi. Bölgesel ödem olmadı. Zuzu arkadaşımızında öyle senin gibi ,ödem iğnesi olacakmış sanırım.
Benim ayak kırıldıya her kontrole gittiğimde ödem iğnesi yapıyorlar çünkü şişlik inmiyor. Sanırım o iğneden belkide.. Bence doktorunla tekrar bir konul git muayeneye. Hem doktorunda gözlemlemiş olur.
Tatlım iğnenin faydasını görüyormusun

Pardon yanlış yazmışım ben. Hap tan bahsetmiştim bende :)
Ameliyattan sonra zaten adet döneminde sorunlar yaşanıyor. Erken yada geç adet olma,sancılı adet görme gibi. Geciktirici ilaçlarda bu tarz şikayetler yapıyor. Kramp şeklimde Ağrı'lar yapar. Senin karın bölgen genitale doğru olan bölge zaten hassas olacak. Bu Ağrı'lar seni zor durumda bırakabilir . Doktor ameliyatı yapar sen eve gelirsin. Ağrı'yı sıkıntıyı yaşayacak olan sensin. Naçizane fikrimi belirttim tabi. Bence rahat gününde ameliyatı olsan daha iyi olur.
Sağol Can'ım normalde ağrılı adet olmuyorum daha önce kullanmıştım yine sorun yaşamadım değiştiremem daha ben stres yaparım korkmaya başladım biraz :)olsun bitsin yaa:))

Sağol Can'ım normalde ağrılı adet olmuyorum daha önce kullanmıştım yine sorun yaşamadım değiştiremem daha ben stres yaparım korkmaya başladım biraz :)olsun bitsin yaa:))

Bende tatillerde ve iki ameliyat öncesi kullanmıştım mecbur kalıp iğne değil yalnız Pri ile başlayan hap idi adet olunca büyük sorun yaşamadım ama şişkinlik yaptı bende hap sonrası rahatladım, doğru insan stres oluyor beklemek daha zor hayırlısı olsun.

Benim de vardı kasım gibi ufak tefek tadilat işlerim ama kalacak gibi okul o bu otursun diye beklemeye aldım :KK43:

Aboooowww gelmiş loo :))))nldglp ile öğlen yemeği yiyeceğiz oralarda miniği okula bırakıp akşama ceee yaparım uzamazsa sohbet ayyyy az kalmış yahu siğarayı azalt bu ara diyeceğim ama heyecandan içen kesin
Ben cumartesi aml olacağım heyecandan içiyorum birde bırakmak zor ama azaltmaya çalışıyorum:))

Aynı dertten yakınıyorum bende haftaya al yanakla konuşacağız aml olmamış gibi ayva göbeğim var fakat bu dönemde zannedersem herkeste aynı şişlikler oluyor sakin olamıyorum ama olmalıyım diyede düşünüyorum çaresi yok :KK43:

kuzu iğneyi göbeğe mi yapacak?olmadı bende c tesi için randevu alayım en azından baksın bir artık yapar mı yapmaz mı bilmem..ödem çayını da düzenli kullanıyorum halbuki.insan sınır oluyor ama.korseni kullanıyor musun sen hala?bana ıstersen cıkar dedi ama ıkı hafta daha kullanabılırsın de dedı..

kızlar sonbaharla bırlıkte alerjım tekrar basladı.o kadar ilaç alıyorum yne de arka arkaya hapşırıyorum..allahtan aml sonrası böyle olmadım..ekimde olsaymısım ağrıdan olurdum heralde.su an bıle karnım nasıl kasılıyo hapsırınca oksurunce acıyo..

X