Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Yahu ekledigim resimler üyelerin albümleri arasında çıkıyo nasıl kapalı ekliycem yardımcı olur musunuz

Mrb arkadaslar az önce albūm yaptim , ocakta ameliyat olcam hem karin germe hem meme büyūtme sizce karinda minimi tam mi olurum ve memede damlami yuvarlak mi olurum bakarsaniz bifikir yazin. Kilom 50 boyum 1. 55 acep kactakarlar slikonu merak iste sizlereden fikir alim istedim

Merhaba hayirlisi olsun bi bakim

Izlemeye aldım canım
Kime ameliyat olacaksın

Ben yarın tekrar gideceğim Ercan beye
Tarihi netleştirdik 28 inde olacak inşallah
Resim istediler tekrar Hatırlamak Amaçlı
Ama geleyim dedim
Yüz yüze görüşüp detayları konuşacağız

Canim aykut misirlioglu doktorum ocagin 2sine ameliyatim , seninki daha yakin resimlerini bekliyorum

canım selam kesinlikle tam karın germe ol sorun ne kadar kucuk olsa da..sayet doktorum bana bu sekılde soylemıstı mını karın germede tam sonuc alınmıyormus cunku.

selam canım benım denk gelıyordu doktor sorun olmaz aml olmana engel değil dedi.ama ben aml ı bır hafta onceye cektım rahat edemem diye..aml oldum eve geldım erkenden adet oldum sans ıste..ıkı buklum uğrastım.kesınlıkle tarıhı değiştir :)

kızlar ödemlerden midir bilmiyorum bombe gibi karnım sanki ortasını hıc almamıs gibi al yanak ya..neden böyle bilmiyorum yanlarda duruyo gittiğimde sordum ozellıkle gıdıcek bunlar lipo oldu demişti ama giden bişey yok.hatta yuvarlak gobeğim duruyo gibi sadece sarkık değil :) tekrar mı gitsem kontrole beklesem mi bilemedim.sıvı bırıkmesı demıstı göbeğime bakıp al yanak..

canım basınız sağolsun cok uzuldum..allah mekanını cennet etsın kim bilir ne sıkıntısı vardı da o yola dustu..
Amin saol canim
canım bısey kalmadı amelıyatına bence tamamen bırak bır hafta ıcmezsen olmezsın..senden cok heyecanlandım sankı tekrar amelıyat olcakmısım gıbı :)
vallahi iciyorum napim dayanamiyorum ameliyata uc gun kala iki tane icerim artik sadece bende heyecanliyim canim

Bana geciktirici al sorun olmaz dedi günü değiştirmez diğer günler öğle saatleri oluyor yoğun doktor ve sabah uyanır uyanmaz hastanede ol stres yaşama dedi öbür türlü ölürüm ben heyecan fena:)))

Aynı dertten yakınıyorum bende haftaya al yanakla konuşacağız aml olmamış gibi ayva göbeğim var fakat bu dönemde zannedersem herkeste aynı şişlikler oluyor sakin olamıyorum ama olmalıyım diyede düşünüyorum çaresi yok

Tatlım.. Sıvı birikmesi olunca doktor o sıvıyı çekiyor diye biliyorum ama yanlışta olabilir bilemiyorum..
Benşm ödemim komple bütün halinde idi. Bölgesel ödem olmadı. Zuzu arkadaşımızında öyle senin gibi ,ödem iğnesi olacakmış sanırım.
Benim ayak kırıldıya her kontrole gittiğimde ödem iğnesi yapıyorlar çünkü şişlik inmiyor. Sanırım o iğneden belkide.. Bence doktorunla tekrar bir konul git muayeneye. Hem doktorunda gözlemlemiş olur.

Bana geciktirici al sorun olmaz dedi günü değiştirmez diğer günler öğle saatleri oluyor yoğun doktor ve sabah uyanır uyanmaz hastanede ol stres yaşama dedi öbür türlü ölürüm ben heyecan fena:)))
Geciktirici iğnenin yan etkileride berabat. Adetli olarak bu ameliyatı olmanıda tavsiye etmem açıkcası. Keşke tarihi değiştirsen,süper olur valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…