Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

slm kizlar doğru düzgün giremedim gezmekten Bir kac gündür korseyi takmadim 2 ay oldu artik ama cikarinca sisiyorum yaa bugun giydim yine sanirim bu sislik baya sürücek gidip gidip geliyo

bu korseyi 2 ay taksak yeterli olur mu ki 5 hafta yazıyor heryerde.ama korseyı iki saat çıkardım sadece o zaman bile tuhaf hissettim daha şiştim sanki.bütünleştik korseyle

Bende aynıyım arzum midem fırtlıyor nerede bu gerginlik diyorum hatta geçen gün al yanak'a bildirdim ne oluyor bana böyle diye bu kadar emek boşamı gitti acaba dedim neyseki okuduklarım içime su serpti

bu korseyi 2 ay taksak yeterli olur mu ki 5 hafta yazıyor heryerde.ama korseyı iki saat çıkardım sadece o zaman bile tuhaf hissettim daha şiştim sanki.bütünleştik korseyle
normalde 2 ay yeterli dio doktor ama daha uzun giyilirse sonuc daha guzel olucakmis gibi geliyo bana cnm uzerinde baskı olmayınca sisiyo hemen benimkide

Bende aynıyım arzum midem fırtlıyor nerede bu gerginlik diyorum hatta geçen gün al yanak'a bildirdim ne oluyor bana böyle diye bu kadar emek boşamı gitti acaba dedim neyseki okuduklarım içime su serpti
Yok yok merak etme.. Zamanla gidiyor o şişlik. Gerçekten sabır isteyen bir süreç bu. Kolay değil bu ameliyat ve sonrası

normalde 2 ay yeterli dio doktor ama daha uzun giyilirse sonuc daha guzel olucakmis gibi geliyo bana cnm uzerinde baskı olmayınca sisiyo hemen benimkide
Ben ilk Başlarda korseyi zor kapatıyordum şimdi sıktıkça sıkıyorum ama bu seferde yukarısı förtlüyo

Merhaba Merops

Korseyi uzun zaman giysen daha iyi olur, yani 2 ay giysen sana faydası olur. Baştan sıkıcı gelse de alışınca korsenin ne kadar faydalı olduğunu anlıyorsun. 2 ay sonra çıkarınca bir müddet arıyorsun o korseyi.

Ben ilk Başlarda korseyi zor kapatıyordum şimdi sıktıkça sıkıyorum ama bu seferde yukarısı förtlüyo

Zuzucuğum
sendeki ödemler artık azalıyor da ondan
Ben korse genişleyince terziye gittim korsemi terzide daralttırdım. hem de baya bir daraltıldı korsem.
Çok iyi geldi o darlık.

Zuzucuğum
sendeki ödemler artık azalıyor da ondan
Ben korse genişleyince terziye gittim korsemi terzide daralttırdım. hem de baya bir daraltıldı korsem.
Çok iyi geldi o darlık.
Aaaa çok mantıklı vucut korsemi 1 ay kullandırıp bıraktırttı bel korsemi 1 ay daha kullanacağım bel korsesise daraltılırmı acaba, teşekkür ederim

ay valla ameliyat olsamda kurtulsam cok uzun ya beklemek uff
Aaaa çok mantıklı vucut korsemi 1 ay kullandırıp bıraktırttı bel korsemi 1 ay daha kullanacağım bel korsesise daraltılırmı acaba, teşekkür ederim

O da daraltılır.
Terziyle konuş, ancak dikişi kumaşı baya bir çekerek yapsınlar. Yoksa dikişler açılıyor. Ben ikinci defa diktirmek zorunda kaldım.

şu an ödemlerden olmalı- korse bazen çok sıkıyo bazen çok rahat.çıkarınca iz yapıyo belimden aşağısına morarmış gibi..ödemler iner inş tez zamanda :)

O da daraltılır.
Terziyle konuş, ancak dikişi kumaşı baya bir çekerek yapsınlar. Yoksa dikişler açılıyor. Ben ikinci defa diktirmek zorunda kaldım.
Tmm öyle yapayım peki vücut korsemi tekrar giymeme gerek varmı al yanak 1 ay yeter demişti

şu an ödemlerden olmalı- korse bazen çok sıkıyo bazen çok rahat.çıkarınca iz yapıyo belimden aşağısına morarmış gibi..ödemler iner inş tez zamanda :)

Bunlar çok normal. Ödemlerin inmesi zaman alıyor
Sen yine de korseni giymeye devam et. Zarar gelmez. Bir müddet sonra korse bol gelmeye başlar. Korseyi daraltmak gerekir. Morluklar da normal. Zamanla geçecek 3-4 ay sonra rahat edeceksin. Birazcık daha sabır Meropscuğum

Aslında vucut korsesiyle daha rahat hareket ediyordum, Ercan bey bırak dedi ama ne yapsam bilemedim çok teşekkürler
Bence doktorunu dinle, bende 1ay giydim sonra sadece disari cikinca giydim bir iki hafta kadar. Benim doktor gereginden fazla korseyi giymek karin kaslarini tembellestirir önerniyorum demisti

Bence doktorunu dinle, bende 1ay giydim sonra sadece disari cikinca giydim bir iki hafta kadar. Benim doktor gereginden fazla korseyi giymek karin kaslarini tembellestirir önerniyorum demisti
Her doktor farklı bakış açısında al yanakıma bir sorayım mesela bacaklarım hala çok Şiş ve Ağrılı geçecekmiş fakat işin sabır kısmında takılı kalıyorum :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…