Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

sen cidden baslamısken komple yaptırayım diyosun :KK70: :KK70: korkmam merak etme bebişim destek oluruz daha çok :KK70:
Bak ben karin germe zaten lipo dahil bunda sonracimaa goz kapagim
Basenimde cukur oldu eski lipodan dolayi ona yag dolgusu tabi cok para istemezse ona :)) veee bunu kesin yaptiracam gidima lipo seda sayan bile diyo anammm aldirin su gidinizi :KK70:

Bak ben karin germe zaten lipo dahil bunda sonracimaa goz kapagim
Basenimde cukur oldu eski lipodan dolayi ona yag dolgusu tabi cok para istemezse ona :)) veee bunu kesin yaptiracam gidima lipo seda sayan bile diyo anammm aldirin su gidinizi :KK70:

bnm az kaldı gıdı eskiden masallahı vardı..bende söyleyim yarın ama iz kalırsa 10 günde geçer mi o var işte :KK70:

Degilmi bencede super :KK70:
Bende serap mm oldum diloshum :KK66:
Simdiden size cikolatalar fransadan piskuitler hazirlicam odama geldiginizde yersiniz:)))

sen acılar ıcındeyken nasıl boğazımızdan geçsin ama sen getir tabi yine de :KK70: :KK70: 2013 de gelmiştim Paris'e ..tekrar gelirsem orda da bulurum seni birlikte yeriz çikolataları bebişim :KK70:

sen acılar ıcındeyken nasıl boğazımızdan geçsin ama sen getir tabi yine de :KK70: :KK70: 2013 de gelmiştim Paris'e ..tekrar gelirsem orda da bulurum seni birlikte yeriz çikolataları bebişim :KK70:
Yersin yersin bisey olmaz
Artik pariste degilim Lyon ´dayim bu sefer buralari gez dicem ama hic guzel deil parise gore buralar:)
Isvece yakinim oranin cikolatasi meshur orda yeriz :))

Yersin yersin bisey olmaz
Artik pariste degilim Lyon ´dayim bu sefer buralari gez dicem ama hic guzel deil parise gore buralar:)
Isvece yakinim oranin cikolatasi meshur orda yeriz :))
Pişt çikolatamı dediniz yahu ağzıma zaten şeker namına birşey sokmuyorum yapmayın arkadaşlar düşüp bayılıcam :KK70: aklıma gelmişken kayınvalideme söyliyimde getirsin :)) bayramda azıcık ağzımı tatlandırırım

Pişt çikolatamı dediniz yahu ağzıma zaten şeker namına birşey sokmuyorum yapmayın arkadaşlar düşüp bayılıcam :KK70: aklıma gelmişken kayınvalideme söyliyimde getirsin :)) bayramda azıcık ağzımı tatlandırırım
Kiz at agzina bitter cikolata bisey olmaz strese iyi geliyor :))

Kiz at agzina bitter cikolata bisey olmaz strese iyi geliyor :))
Ben öyle azla yetinememki :)) kutuyu görüp gözümü doyurmam lazım :KK70: mesela şuan nutella kaşıklamayı çok isterdim. Şaka bi yana korkuyorum yemekten aslında kontrol edebiliyorum kendimi fakat biraz daha forma gireyim o zaman izin vereceğim, benim yerime nutella kaşıkla olurmu :KK70:

Ben öyle azla yetinememki :)) kutuyu görüp gözümü doyurmam lazım :KK70: mesela şuan nutella kaşıklamayı çok isterdim. Şaka bi yana korkuyorum yemekten aslında kontrol edebiliyorum kendimi fakat biraz daha forma gireyim o zaman izin vereceğim, benim yerime nutella kaşıkla olurmu :KK70:

bende stresten ıkı hafta paso yedım doktora gıttğımde 71 72 civarıydım sımdı garantı 75 olmusumdur nutellaları goture goture:KK70: :KK70: aml dan sonra cok dikkat edicem tbi okadar acı boşa mı :)

Alin kizlar boyle bisey hahhaha ay ne hale gelecem allah bilir gulmeyin kiz :KK70:

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    30,4 KB · Görüntüleme: 33
Evde bir kiloluk nutella var inan elimi surmuyorum canim istemiyor nedense :KK70:

X