Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

selam cnm..o yaranın üzerindeki bantları nezamana kadar orda tutacaksınız doktor söyledi mi?dus fln aldıktan sonra cıkmıyor mu ya da pansuman olmuyor musunuz?

selam cnm..o yaranın üzerindeki bantları nezamana kadar orda tutacaksınız doktor söyledi mi?dus fln aldıktan sonra cıkmıyor mu ya da pansuman olmuyor musunuz?
Bu konu tamamen Ercan beyin yönlendirmesine bağlı Üzerindeki bantlar duş almaya mani değil, ne zaman çıkacağınada dr bey karar verecek...

Merhaba ben ercan beye meme dikleştirme oldum ameliyattan sonra 3 hafta civarı takılacakmış silikon bantlar. Karın da da dikişler eridikten sonradır muhtemel.

Merhaba ben ercan beye meme dikleştirme oldum ameliyattan sonra 3 hafta civarı takılacakmış silikon bantlar. Karın da da dikişler eridikten sonradır muhtemel.
Merhaba, yarın 2 hafta oluyor aml olalı 10 gün sonrasına kontrol verdi büyük ihtimalle o zaman göbeğimdeki dikişleri alırken bantlarıda çıkartır. Teşekkürler

Merhaba, yarın 2 hafta oluyor aml olalı 10 gün sonrasına kontrol verdi büyük ihtimalle o zaman göbeğimdeki dikişleri alırken bantlarıda çıkartır. Teşekkürler

Rica ederim benim de 15 gün sonraya gün verdi. Aynen meme ucu dikişlerini alırlen silikon bant vericekmiş.bu olan bantları da o zaman çıkarıcakmış. Banyodan sonra kurutma makinesiyle kurut demişti. geçmişler olsun.

Kurutmadım hiç, sizede çok geçmiş olsun. Çapucak istediğiniz görüntüye kavuşmanız dileği ile, sevgiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…