Makyaj Ürünleri Essence (gratislerdeki alman makyaj ürünleri firması) kullananlar?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
geçen gün bir rimel aldım essence ten hiç bilmeden performasını kafama göre....hayatımda ilk defa böle bişi yaptım.... sonuç muhteşem...lorealin LASH ARCHİTECTED 4D ile aynı hatta daha güzel ...inanamadım...

gratislerdeki yüzde 50 indirimden habersiz şekilde, indirimin başladığı günden bir gün önce bir dünya essence alışverişi yaptım ya, hala acısı içime oturmuş durumda :)

geçen gün aldıklarımı paylaşayım :

mavi rimelini çok çok beğendim.
bence uygun fiyata çok kullanışlı ürünler üreten bir marka. şu aralar büyük takıntılıyım kendisine :)

Kızlar essence gel eyelineri kullanan var mı? İnternette çok güzel olduğuna dair yorumlar okudum.. Geçen gün satıcı kadın bana loreal'inkini tavsiye edince nede olsa pahalı daha iyidir diye düşünerekten onu aldım ve istediğim sonucu alamadım. Kalıcılık konusunda çok iyi ama istediğim gibi simsiyah değil. Simsiyah olması için 2 kat geçmem gerekiyor. Acaba essence'in eyelinerida böyle mi? Yoksa tek sürüşte simsiyah oluyor mu? Birde akıyor mu benim için akmaması birde siyah olması önemli..

bende kahvesi var,güzel bir ürün..
afterdarkmoon, uygun fiyatlı olarak rival de loop young black öneririm gel eyelinerda .. rossmannlarda satılıyor..
ama yüksek fiyatlı dersen şunları not al: inglot(ki şu an 3 ürün sonrası %50 indirimli ve fırçalarına da bakmanı şiddetle öneririm) ve bobbi brown (çok ödüllü gel eyelinerları var,yıl sonuna doğru indirime girer diye tahmin ediyorum bu marka da)
liner olarak şu ara ne kullanıyorsun simmmsiyah olarak dersen , the balm schwing.. harika,çoook memnunum...

Ah haftalardır o the balm schwing'in peşinde koşturuyorum ben ama malesef the balm sevkiyatında sorun var ve ankara'da hiçbir gratiste bulamadım ben o eyelineri..(
İnglot alacaktım ama o gün gittiğim avmde yoktu biliyorum nasıl güzel olduğunu inglot'un annem kullanıyor gerçekten süper bir eyeliner. Ama çıkarması işkence.
Rossman'a baktım rival de loopta malesef siyah rengi kalmamıştı yoksa onu alacaktım. Bende mecburen loreal aldım ay ne şanssız bir insanım ne istiyorsam yokmuş

Son düzenleme:

essence siyaha bak, rossmannda da essence var.. rival de loop young ara ara bak birinde yakalarsın elbet..
bobbi brown indirime girerse asıl onu almalısın..

essence siyaha bak, rossmannda da essence var.. rival de loop young ara ara bak birinde yakalarsın elbet..
bobbi brown indirime girerse asıl onu almalısın..

Oda 40 yılda bir giriyordur indirime artık.. bekle dur açıkçası daha yeni loreal'e o kadar para dökmüşken birtane eyeliner'a daha çok para dökmek içimden gelmiyor şuan ama gratise uğradığımda mutlaka essence'inkine bakacağım rossmanda malesef ne essence bulabildim nede rival de loop ( inş gratiste bulabilirim ama ürünler çok çabuk tükeniyor anlamıyorum valla

Bende farlarını, allık fırçasını ve tabiki ojelerini kullanıyorum.. Kullandığım ürünlerden gayet memnunum ama rujlarını sevmedim açıkçası. En kısa zamanda diğer ürünlerinide denemeyi düşünüyorum.. Sevdim essence i :)

Haftalardır aradığım twilight serisinin red renesmee allığını bugün tesadüf eseri görüp direk aldım ve çok mutluyum! Öyle güzel bir rengi var ki tam tahmin ettiğim gibi.. pigmentasyonuda mükemmel. Essence bitanesin

Canim essence nin eyeliner i gerceten siyah bulamamissin ama rival de loop un da eyeliner i simsiyah genelde saticilar pahali diye oyle yapiyorlar. Bende goz kalemi almaya gitmistim essence alicaktim bana loreal alin o daha iyi demsti ama essence aldim ve cook memnunum. Hatta kahverengisinin incisini kullaniyorum

Haklisin canim sirf daha pahali diye vallahi... Bizdeki mantikta o ama bu daha pahaliysa daha iyidir. Essence'e de rival de loop'a da bakmistim yoktu bir daha gittigimde yine bakarim canim

Selam kızlar.Tesadifen bugün bu ürünü br blogda arkadaş tanıtmış.Ama fiyatı uygun diye acabalar var aklımda?Ürünleri nerelerde satılıyor?Gidip deneyip öyle almak isterim.Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekküler.

Essence ürünlerini nerede bulabileceğini soruyorsan Gratis mağazalarında var canım. Yada Rossman mağazalarında da bulabilirsin.

essence nin rimelini aldım
arkadaşıma teyzesi almanyadan getirmişti yazın sürdüm kirpiklerimi harika yaptım teyzesine almanyada bir dolu sipariş vermiştik bu yaz getirsin diye
hayvanlar üzerinde deney yapmayan kozmetik markalarını araştırırken essence nin yapmadığını gratislerde satıldığını okudum o rimelinde markasının essence olduğunu hepten unutmuşum alman malı buralarda yok diye silmişim kafadan
gratiste gezerken amanın bi baktım ki o rimelin aynısı hemen aldım megerse aradağım öldüğüm rimel burnumun dibindeymiş
gri rimeli 8.90 sanırım harika şiddetle tavsiye ederim
bb krem var mı bilmiyorum varsa deniycem bir de fondötenini
allıkları mac markasının allıklarıyla aynıymış herkes çok öneriyor en yakın zamanda onlarıda alıcam inş
fiyatlarıda çok uygun zaten
gri rimelini tavsiye ederim
siyahıda güzel ama gri kıvırıklı fırçasından daha hoş yapıyor sanki

Kızlar rimellerinde indirim var epey, tanesi 4.25'e satılıyor şu anda ve yanında benri'nin asetonu hediye.. rimel neredeyse 2 liraya geliyor yani. fiyat böyle olunca bugün 2 tane rimelini daha alıp deneme fırsatı buldum.

pembe crazy volume rimeli : ehh.. uzatmıyor ama oldukça dolgun gösteriyor
maximum length rimeli : mükemmel.. kesinlikle tavsiye ediyorum.

Gratisden mı aldın canım bende maximumu merak ettim senin tavsiyende deneyim bakalım teşekkürler

Bende essence urunleri kullanan biriyim ve cok memnunum .. farlari .. mascaralari cok iyi .. sadece fondotenlerini pek sevmiyorum ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…